Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
Dekoracje sezonowe
...
Dekoracje
Dekoracje sezonowe
Dekoracje sezonowe
Ozdoby świąteczne
Dekoracje wielkanocne
Wiosenne dekoracje
Dekoracje ogrodowe
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Cena
Design
Motyw
+ Więcej (4)
463 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ego Dekor
Wiszące dekoracje świąteczne
2 szt., metalowe, 12 cm
(2)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Ozdoba świąteczna Birdie
11 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Dakls
Ozdoby świąteczne zestaw Mitten
2 szt., drewniane, 10 cm
(7)
W magazynie
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
3 szt., szklane, ø 5,5 cm
W magazynie
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
37,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Kalendarz adwentowy Christmas Tree
Drewniany, 32x6x38 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
4 szt., 8,5 cm
(4)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
12,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Casa Selección
Bombki zestaw
6 szt., ø 8 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
8,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ego Dekor
Figurka świąteczna
Wysokość 21 cm
(4)
W magazynie
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Bombki zestaw
3 szt., szklane, ø 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Sztuczna choinka Elias Tree
Zewnętrzna, ø 96 cm, wysokość 180 cm
W magazynie
917 zł
z kodem
1 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Kalendarz adwentowy
Tekstylny, 13x13x77 cm
(1)
W magazynie
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 9 szt.
Dakls
Bombki zestaw
9 szt., ø 8 cm
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
4,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Sztuczna choinka Eric Tree
Zewnętrzna, ø 114 cm, wysokość 180 cm
W magazynie
1 274 zł
z kodem
1 499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Dekoracja adwentowa Christmas Ride
Tekstylna
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
200 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Kalendarz adwentowy Grunk
Drewniany, 9,5x46x11 cm
(9)
W magazynie
159 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Serene
Na baterie, zewnętrzna, czerwona, ø 7 cm, wysokość 12 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Boltze
Wiszące dekoracje świąteczne Beads
2 szt., drewniane, ø 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Ozdoba świąteczna Marron
Szklana, 12 cm
(4)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Casa Selección
Figurka świąteczna Sled
Drewniana, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
2 szt., metalowe, 12,5 cm
(2)
W magazynie
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Łańcuch choinkowy Boa
180 cm
(1)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Boltze
Dekoracje wielkanocne zestaw Lumara
2 szt.
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
25,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Bombka
Ø 10 cm
(5)
W magazynie
19 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Dekoracja wielkanocna
(3)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Sztuczna choinka Anton LED
Ø 118 cm, wysokość 180 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 096 zł
z kodem
1 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Sirius
Sztuczna choinka Alfi LED
Wysokość 180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 079 zł
z kodem
1 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Sztuczna choinka Alvin LED
Wysokość 180 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
658 zł
z kodem
774 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Casa Selección
Bombki zestaw Navidad
10 szt., ø 5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
2,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Ozdoba świąteczna
11,5 cm
(2)
W magazynie
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Granny
Na baterie, zielona, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(4)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Wisząca dekoracja świąteczna
Wiklinowa, ø 25 cm
(5)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sirius
Sztuczna choinka Alvin
Zewnętrzna, ø 35 cm, wysokość 60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
203 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Figurka świąteczna Tree
Tekstylna, wysokość 36,5 cm
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Sztuczna choinka Kanada
Ø 78 cm, wysokość 150 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
233 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Wisząca dekoracja świąteczna Santa Mouse
Tekstylna, 50 cm
(1)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Kalendarz adwentowy Micromallows
Tekstylny, 4,5x4,5x6 cm
(9)
Dostawa od 22.10.2026
374 zł
z kodem
440 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Gingerbread
Tekstylna, wykonana ręcznie, 8 cm
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Ozdoba świąteczna Snowflake
Szklana, ø 6 cm
(2)
W magazynie
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Figurka świąteczna Chris
Z żywicy polimerowej, wysokość 14,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Figurka świąteczna Vintage Car
Metalowa, wysokość 8 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Ozdoba świąteczna Swan
Plastikowa, 10 cm
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Ozdoba świąteczna Hisar
Szklana, ø 6 cm
W magazynie
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Bombki zestaw Juhla
2 szt., szklane, ręcznie dmuchane, ø 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
108 zł
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Baby Seal
Szklana, wykonana ręcznie, 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Figurka świąteczna Elion
Z żywicy polimerowej, wysokość 12,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Figurka grająca Christmas Tree
Drewniana, wysokość 24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
222 zł
z kodem
261 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
zestaw 12 szt.
Sass & Belle
Bombki zestaw Bauble Stripe
12 szt., szklane, wykonane ręcznie, ø 3 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
4,08 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Bizzotto
Dekoracja adwentowa Eldred Little Bear
Plastikowa, 7x10,5x16,5 cm
Dostawa od 30.10.2026
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
4
5
6
7
8
Załaduj więcej