Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje ścienne
Dekoracje ścienne
...
Dekoracje
Dekoracje ścienne
Dekoracje ścienne · Oferty i zniżki
Obrazy, plakaty, tabliczki
Naklejki
Dekoracje wielkoformatowe
Ramki
Gobeliny
Mapy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Motyw
Materiał
Cena
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
883 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz White Poppies
60x80 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Burgundy Blooms
70x100 cm, drukowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 04.11.2026
264 zł
z kodem
330 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Floral Whispers
100x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 04.11.2026
264 zł
z kodem
330 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Dreamy Rays
70x100 cm, drukowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 04.11.2026
264 zł
z kodem
330 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz
45x45 cm, drukowany, na płótnie
(37)
Dostawa od 04.11.2026
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Narvik
53x73 cm, ścienna, brązowa, rozmiar zdjęcia: 50x70
(2)
Dostawa od 04.11.2026
113 zł
z kodem
140,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Golden Tree
80x60 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Kyoto
15x20 cm, stojąca/ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 13x18
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Just a Little While
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ambiance
Naklejka Small Colorful Horses
Na okno/na ścianę
(32)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Obraz Monty
150x80 cm, na płótnie
(4)
Dostawa od 29.10.2026
759 zł
z kodem
949 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Malaga
22x28 cm, ścienna, różowa, rozmiar zdjęcia: 15x21
(5)
Dostawa od 04.11.2026
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Styler
Ramka Floryda
43x53 cm, ścienna, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 40x50
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Styler
Obraz Diva
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ambiance
Naklejka Woodstock
Na ścianę, 60x60 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Beige II
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(16)
Dostawa od 19.11.2026
145 zł
z kodem
180,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Ramka Sailor
16x21 cm, kamienna, biała, rozmiar zdjęcia: 10x15
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Umbra
Ramka Flute
57x99 cm, ścienna, metalowa/szklana, w kolorze czerni z połyskiem, rozmiar zdjęcia: 13x18/rozmiar zdjęcia: 20x25
Dostawa od 19.10.2026
376 zł
z kodem
470 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Obraz Olive Trees – Vincent van Gogh
100x70 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(5)
Dostawa od 04.11.2026
183 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Obraz Arilan
60x60 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 14.12.2026
256 zł
z kodem
319,74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Picasa Greige
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(3)
Dostawa od 04.11.2026
291 zł
z kodem
364 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Obraz Deravia
100x80 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 14.12.2026
511 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Obraz Deravia
120x200 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 16.12.2026
1 534 zł
z kodem
1 918 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Obraz Arilan
100x100 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 09.12.2026
597 zł
z kodem
746 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Premier Housewares
Obraz Astratto
103x143 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 02.11.2026
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Floryda
53x73 cm, ścienna, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 50x70
(2)
Dostawa od 19.11.2026
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Woods
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(3)
Dostawa od 19.11.2026
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
77 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Zilverstad
Ramka Sweet Memory
20x20 cm, stojąca/ścienna, metalowa, czarna, rozmiar zdjęcia: 20x20
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Styler
Obraz Beige I
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(14)
Dostawa od 19.11.2026
145 zł
z kodem
180,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Nature
125x50 cm, drukowany, szklany
(35)
Dostawa od 04.11.2026
296 zł
z kodem
370 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Malaga
28x37 cm, ścienna, pomarańczowa, rozmiar zdjęcia: 21x30
(3)
Dostawa od 19.11.2026
47 zł
z kodem
58,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Premier Housewares
Ramka Bowerbird
22x28 cm, drewniana, biała/beżowa, rozmiar zdjęcia: 13x18
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
266 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Wallity
Obrazy zestaw
38x53 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ambiance
Naklejka Abstract Sunset
Na ścianę, 120x250 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
443 zł
z kodem
554 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign/The Home Edit
Zestaw naklejek
18 szt., 24x1 mm
(5)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Lino Cut
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
278 zł
z kodem
348 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
iDesign/The Home Edit
Zestaw naklejek
18 szt., 24x1 mm
(2)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Paris
80x60 cm, drukowany, na płótnie
(48)
Dostawa od 04.11.2026
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Rouns
Metalowa, wysokość 63,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Narvik
27x36 cm, ścienna, brązowa, rozmiar zdjęcia: 21x30
(6)
Dostawa od 04.11.2026
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Styler
Ramka Kyoto
23x32 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 21x30
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Breccia Oniciata
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
14,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Ramka
23x28 cm, stojąca, bambusowa, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 13x18
Dostawa od 20.10.2026
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Malaga
17x22 cm, ścienna, zielona, rozmiar zdjęcia: 10x15
(15)
Dostawa od 19.11.2026
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Carrara
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
13,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Ramka Japan
33x43 cm, ścienna, czarna, rozmiar zdjęcia: 30x40
(43)
Dostawa od 04.11.2026
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Obraz Bold
103x143 cm, drukowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 26.10.2026
591 zł
z kodem
739 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Floryda
24x33 cm, ścienna, czarna, rozmiar zdjęcia: 21x30
(12)
Dostawa od 19.11.2026
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
1
...
13
14
15
...
19
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tapety
Obrazy, plakaty, tabliczki
Ramki
Naklejki
Tapety dla dzieci
Dekoracje wielkoformatowe
Ulubione filtry
Dekoracje ścienne w stylu rustykalnym
Drewniane dekoracje ścienne
Metalowe dekoracje ścienne
Dekoracje ścienne ze świątecznym motywem
Dekoracje ścienne w stylu boho
Bożonarodzeniowe dekoracje ścienne