Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje ścienne
Dekoracje ścienne
...
Dekoracje
Dekoracje ścienne
Dekoracje ścienne · Oferty i zniżki
Obrazy, plakaty, tabliczki
Naklejki
Dekoracje wielkoformatowe
Ramki
Gobeliny
Mapy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Motyw
Materiał
Cena
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
884 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Really Nice Things
Obraz Lego
40x60 cm, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnia sztuka
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Grace
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wallity
Obraz Moon
80x30 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obraz Earth
70x100 cm, drukowany, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
569 zł
z kodem
669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obraz
70x100 cm, ręcznie malowany, na płótnie
W magazynie
Ostatnia sztuka
785 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Travelposter
Plakat Paradise Beach
30x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
WOOOD
Plakat Female
45x65 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Lyon Béton
Obraz Oiselle Volante
50x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 436 zł
z kodem
1 689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Ramka
17x22 cm, stojąca, drewniana, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 10x15
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Two Faces
29x41 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Fedkolor
Obraz Amsterdam
90x90 cm, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz New Age Pink
102x102 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 06.11.2026
1 733 zł
z kodem
2 039 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Reform 1
90x118 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
Dostawa od 06.11.2026
777 zł
z kodem
914 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Stone Path 1
90x120 cm, 3D, z ramą w zestawie/akustyczny
Dostawa od 06.11.2026
1 665 zł
z kodem
1 959 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Obraz Selnar
182x47 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 16.12.2026
678 zł
z kodem
798 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Silent Whisper 1
62x62 cm, 3D, z ramą w zestawie/akustyczny
Dostawa od 04.11.2026
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Panel akustyczny Stone Balance
Tekstylny, 88x118 cm
Dostawa od 06.11.2026
700 zł
z kodem
824 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz For Life
90x120 cm, ręcznie malowany, na płótnie
Dostawa od 06.11.2026
1 852 zł
z kodem
2 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Metallic Champagne
88x118 cm, ręcznie malowany, na płótnie
Dostawa od 06.11.2026
1 529 zł
z kodem
1 799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Monstera
29x41 cm
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat White Poppy
29x41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Girl Power
29x41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dekoracja ścienna Cesta
Kamionkowa, 11x31 cm, wysokość 31 cm
Dostawa od 29.10.2026
229 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Profile
29x41 cm
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Gypsophila
32x32 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
57 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Blue Inside
100x100 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 06.11.2026
1 869 zł
z kodem
2 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Obraz Maha
220x110 cm, 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
(8)
Dostawa od 16.12.2026
1 629 zł
z kodem
1 916 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dekoracje ścienne zestaw Siluna
4 szt., wysokość 68 cm
Dostawa od 14.12.2026
452 zł
z kodem
532 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Obraz Ena
60x80 cm, 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 26.10.2026
307 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Ramka Sencillo
17,5x22,5 cm, stojąca/ścienna, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 15x20
(1)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Casa Selección
Ramka Sencillo
22,5x28 cm, stojąca/ścienna, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 20x25
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Casa Selección
Ramka Sencillo
22,5x28 cm, stojąca/ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 20x25
(1)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Styler
Obraz Forget-me-not
32x32 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
57 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
House Nordic
Ramki zestaw Madison
21x30 cm, 3 szt., ścienne, w jasnym naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 21x30
Dostawa od 26.10.2026
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
46,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Café de Fleurs
60x80 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Ramki zestaw Aspen
30x40 cm, 3 szt., ścienne, czarne, rozmiar zdjęcia: 21x30/rozmiar zdjęcia: 30x40
Dostawa od 26.10.2026
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Ramka Narvik
14,5x19,5 cm, ścienna, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 10x15
(70)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Nowość
Bizzotto
Obraz Bold
85x85 cm, z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 22.10.2026
390 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Panele akustyczne zestaw Walnut
2 szt., 52x52 cm
(6)
Dostawa od 26.10.2026
200 zł
z kodem
235 zł bez kodu
117,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Styler
Obraz Color I
60x80 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Zilverstad
Ramka Happy Baby
17x22 cm, stojąca/ścienna, metalowa, w kolorze srebra, rozmiar zdjęcia: 9x9
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Yellow Parus
32x32 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
57 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Bizzotto
Obraz Bold
90x120 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 26.10.2026
586 zł
z kodem
689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Bizzotto
Obrazy zestaw Crown
60x90 cm, 2 szt., z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 22.10.2026
611 zł
z kodem
719 zł bez kodu
359,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Bizzotto
Obraz Crown
88x88 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 22.10.2026
560 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Bizzotto
Obraz Bold
127,5x206,5 cm, z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 26.10.2026
1 317 zł
z kodem
1 549 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Bizzotto
Obraz Albin
83x83 cm
Dostawa od 22.10.2026
624 zł
z kodem
734 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Bizzotto
Obraz Naska
90x120 cm, z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 26.10.2026
471 zł
z kodem
554 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
14
15
16
...
19
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tapety
Obrazy, plakaty, tabliczki
Ramki
Naklejki
Tapety dla dzieci
Dekoracje wielkoformatowe
Ulubione filtry
Dekoracje ścienne w stylu rustykalnym
Drewniane dekoracje ścienne
Metalowe dekoracje ścienne
Dekoracje ścienne ze świątecznym motywem
Dekoracje ścienne w stylu boho
Bożonarodzeniowe dekoracje ścienne