Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Czas wolny i rozrywka
Czas wolny i rozrywka
...
Kategorie
Czas wolny i rozrywka
Czas wolny i rozrywka · Brązowy
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Brązowy
90 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Orion
Pojemnik na żywność
Jasnobrązowy, 500 ml
(1)
W magazynie
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
Carla Ferreri
Torebka SS21 CF 8045
Ze skóry
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
352 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Garden Pleasure
Parasol ogrodowy
Jasnobrązowy, 265x460 cm, wysokość 240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Torba na zakupy Cafe Creme
Lniana
(17)
W magazynie
Ostatnia sztuka
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Light & Living
Lampion Vitu
Metalowy, ø 20 cm, wysokość 22 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Lampion Lezuza
Metalowy, ø 9 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ferruccio Laconi
Torebka
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 920 zł
z kodem
2 259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Charline
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
34,99 zł bez kodu
11,66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Chocolate
2 szt., lniane, 40x40 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Renata Corsi
Kopertówka SS21 RC 8089
Ze skóry
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
269 zł
z kodem
316 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., 40x40 cm
(18)
W magazynie
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Legowisko dla kota Trixie Edoardo
Brązowe, ø 40 cm, wysokość 100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
688 zł
z kodem
809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Ręcznik plażowy Berlin
Aksamitny, z nadrukiem, niebieski/brązowy, 100x180 cm
W magazynie
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Bear
Tekstylna, brązowa
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Legowisko Patchy
Dla psów, okrągłe, jasnobrązowe, ø 60 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Remember
Długopis Paul
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Tiger
Tekstylna, brązowa
(2)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Squirrel
Tekstylna, brązowa
(1)
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Legowisko Magic Cat
Dla kotów, okrągłe, jasnobrązowe, ø 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Legowisko Magic Cat
Dla kotów, okrągłe, jasnobrązowe, ø 58 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Esschert Design
Czapka
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Gingko
Głośnik Drum
Bluetooth, bezprzewodowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
238 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ferruccio Laconi
Dodatek
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
P.L.A.Y.
Legowisko Outdoor Bed Mocha M
Dla psów, z nadrukiem, brązowe, 90x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
494 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
P.L.A.Y.
Legowisko podróżne Outdoor Chill Pad Mocha S
Dla psów, z nadrukiem, brązowe, 60x45 cm
W magazynie
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
P.L.A.Y.
Legowisko Outdoor Bed Mocha L
Dla psów, z nadrukiem, brązowe, 120x90 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
669 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
P.L.A.Y.
Legowisko Outdoor Bed Mocha S
Dla psów, z nadrukiem, brązowe, 70x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
375,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Bizzotto
Parasol ogrodowy Kalife
Szarobrązowy, z funkcją przechyłu/bez stojaka w zestawie, okrągły, ø 270 cm, wysokość 235 cm
Dostawa od 30.10.2026
288 zł
z kodem
339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Plaček Pet Products
Legowisko Scruffs Chester XL
Dla psów, pluszowe, brązowe, 90x70 cm
(6)
Dostawa od 21.10.2026
372,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 8 szt.
Esschert Design
Naczynia jednorazowe
8 szt.
(14)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
5,13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Lampion Serein
Drewniany/tekstylny, ø 21 cm, wysokość 34,5 cm
Dostawa od 04.11.2026
226 zł
z kodem
266 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Podkładka pod miskę Mat In Felt
Tekstylna, brązowa, 40x60 cm
(4)
Dostawa od 20.11.2026
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Mauro Ferretti
Lampion Twist
Metalowy, ø 23 cm, wysokość 43 cm
Dostawa od 26.10.2026
234 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Keter
Leżak ogrodowy Deco Porto
Regulowany/składany, plastikowy, brązowy, nośność 110 kg, szerokość 58 cm, wysokość 34,5 cm, głębokość 191,5 cm
Dostawa od 23.10.2026
403 zł
z kodem
474 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Light & Living
Lampion Anosy
Drewniany, ø 21,5 cm, wysokość 35 cm
Dostawa od 04.11.2026
292 zł
z kodem
344 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Casafina
Butelka na ocet Poterie
Kamionkowa, brązowa
Dostawa od 21.10.2026
117 zł
z kodem
137,60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Leżak ogrodowy Itani
Regulowany, rattanowy, brązowy, nośność 130 kg, szerokość 80 cm, wysokość 36 cm, głębokość 189,5 cm
Dostawa od 16.12.2026
2 263 zł
z kodem
2 662 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Pojemnik na żywność
Jasnobrązowy, 4,2 l
(2)
Dostawa od 22.10.2026
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Esschert Design
Pochodnia
3 szt., wiklinowa, ø 6 cm, wysokość 63 cm
(3)
Dostawa od 21.10.2026
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
30,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Martini
2 szt., tekstylne, 40x40 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
47,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Garden Pleasure
Leżak ogrodowy Beverly Hills
Drewniany, brązowy, szerokość 74 cm, wysokość 75 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
1 444 zł
z kodem
1 699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Leżak ogrodowy Stay
Tapicerowany, brązowy, nośność 150 kg, szerokość 80 cm, wysokość 25 cm, głębokość 190 cm
Dostawa od 23.11.2026
4 089 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Brązowy
1
2