Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Czas wolny i rozrywka
Czas wolny i rozrywka
...
Kategorie
Czas wolny i rozrywka
Czas wolny i rozrywka · Brązowy
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Brązowy
90 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 8 szt.
Esschert Design
Naczynia jednorazowe
8 szt.
(14)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
5,13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., 40x40 cm
(18)
W magazynie
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., 40x40 cm
(1)
W magazynie
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Charline
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
34,99 zł bez kodu
11,66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Orion
Pojemnik na żywność
Jasnobrązowy, 500 ml
(1)
W magazynie
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Serwetki zestaw Bistro
2 szt., tekstylne, z napisami, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
25,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Serwetki zestaw Bistro
2 szt., tekstylne, z napisami, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
25,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Pojemnik na żywność
Jasnobrązowy, 1,3 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Esschert Design
Pochodnia
3 szt., wiklinowa, ø 6 cm, wysokość 63 cm
(3)
Dostawa od 21.10.2026
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
30,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Miska spowalniająca jedzenie
Dla psów, plastikowa
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Podkładka pod miskę Mat In Felt
Tekstylna, brązowa, 40x60 cm
(4)
Dostawa od 20.11.2026
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Bear
Tekstylna, brązowa
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Drapak dla kota Magic Cat Sofa 1
Kartonowy, brązowy, 22x44 cm, wysokość 7 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Czapka
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Hot Dog
Tekstylna, brązowa
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Pojemnik na żywność
Jasnobrązowy, 2,6 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Chocolate
2 szt., lniane, 40x40 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Hazelnut
2 szt., tekstylne, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Giraffe
Tekstylna, brązowa
(2)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Martini
2 szt., tekstylne, 40x40 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
47,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Bear
Tekstylna, brązowa
(1)
W magazynie
43 zł
z kodem
50,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Bear
Tekstylna, brązowa
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Sloth
Tekstylna, brązowa
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Tiger
Tekstylna, brązowa
(2)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Miska
Dla czworonoga, plastikowa
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Giraffe
Tekstylna, brązowa
(6)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Pojemnik na żywność
Jasnobrązowy, 4,2 l
(2)
Dostawa od 22.10.2026
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
Premier Housewares
Termos Morar
900 ml, ze stali nierdzewnej, brązowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sagaform
Zestaw na olej i ocet Nature
2 szt., 300 ml, szklany, w ciemnym naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
66,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Plaček Pet Products
Mata węchowa Epic Pet Sniff mat
Tekstylna, żółta/brązowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Squirrel
Tekstylna, brązowa
(1)
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Good Morning
Ręcznik plażowy Free
Dla dzieci, aksamitny, z nadrukiem, niebieski/brązowy, 75x150 cm
(4)
W magazynie
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Living Design
Miska Sia
Dla psów, ceramiczna, ø 13 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Light & Living
Lampion Lezuza
Metalowy, ø 9 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Miski zestaw Dumbi
2 szt., dla psów, ceramiczne, ø 14 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
z kodem
94,77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Ręcznik plażowy Berlin
Aksamitny, z nadrukiem, niebieski/brązowy, 100x180 cm
W magazynie
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Lampion Lezuza
Metalowy, ø 11 cm, wysokość 29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
DOKE
Dodatek Mix
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Remember
Długopis Paul
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
OYOY Living Design
Miska Sia
Dla psów, ceramiczna, ø 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
OYOY Living Design
Butelka Pullo
Podróżna, ze stali nierdzewnej, brązowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 9,5 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
122,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 6 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Legowisko Magic Cat
Dla kotów, okrągłe, jasnobrązowe, ø 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Casafina
Butelka na ocet Poterie
Kamionkowa, brązowa
Dostawa od 21.10.2026
117 zł
z kodem
137,60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Legowisko
Dla psów, bawełniane, z nadrukiem/z motywem zwierzęcym, jasnobrązowe, 120x75 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Tekla
500 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, brązowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
1
2
Załaduj więcej