Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Czas wolny i rozrywka
Czas wolny i rozrywka
...
Kategorie
Czas wolny i rozrywka
Czas wolny i rozrywka · Najtańsze · Brązowy
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Brązowy
90 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Orion
Pojemnik na żywność
Jasnobrązowy, 500 ml
(1)
W magazynie
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., 40x40 cm
(1)
W magazynie
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., 40x40 cm
(18)
W magazynie
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
Orion
Pojemnik na żywność
Jasnobrązowy, 1,3 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
Love Story
Miska spowalniająca jedzenie
Dla psów, plastikowa
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Podkładka pod miskę Mat In Felt
Tekstylna, brązowa, 40x60 cm
(4)
Dostawa od 20.11.2026
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Charline
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
34,99 zł bez kodu
11,66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Bear
Tekstylna, brązowa
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Drapak dla kota Magic Cat Sofa 1
Kartonowy, brązowy, 22x44 cm, wysokość 7 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Czapka
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 8 szt.
Esschert Design
Naczynia jednorazowe
8 szt.
(14)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
5,13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Hot Dog
Tekstylna, brązowa
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Pojemnik na żywność
Jasnobrązowy, 2,6 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Giraffe
Tekstylna, brązowa
(2)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Bear
Tekstylna, brązowa
(1)
W magazynie
43 zł
z kodem
50,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Serwetki zestaw Bistro
2 szt., tekstylne, z napisami, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
25,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Bear
Tekstylna, brązowa
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Serwetki zestaw Bistro
2 szt., tekstylne, z napisami, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
25,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Sloth
Tekstylna, brązowa
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Tiger
Tekstylna, brązowa
(2)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Giraffe
Tekstylna, brązowa
(6)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Miska
Dla czworonoga, plastikowa
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Pojemnik na żywność
Jasnobrązowy, 4,2 l
(2)
Dostawa od 22.10.2026
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
Premier Housewares
Termos Morar
900 ml, ze stali nierdzewnej, brązowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Plaček Pet Products
Mata węchowa Epic Pet Sniff mat
Tekstylna, żółta/brązowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Squirrel
Tekstylna, brązowa
(1)
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Good Morning
Ręcznik plażowy Free
Dla dzieci, aksamitny, z nadrukiem, niebieski/brązowy, 75x150 cm
(4)
W magazynie
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Living Design
Miska Sia
Dla psów, ceramiczna, ø 13 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Chocolate
2 szt., lniane, 40x40 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Hazelnut
2 szt., tekstylne, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Light & Living
Lampion Lezuza
Metalowy, ø 9 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Esschert Design
Pochodnia
3 szt., wiklinowa, ø 6 cm, wysokość 63 cm
(3)
Dostawa od 21.10.2026
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
30,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Miski zestaw Dumbi
2 szt., dla psów, ceramiczne, ø 14 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
z kodem
94,77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Ręcznik plażowy Berlin
Aksamitny, z nadrukiem, niebieski/brązowy, 100x180 cm
W magazynie
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Martini
2 szt., tekstylne, 40x40 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
47,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Light & Living
Lampion Lezuza
Metalowy, ø 11 cm, wysokość 29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
DOKE
Dodatek Mix
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Living Design
Miska Sia
Dla psów, ceramiczna, ø 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Remember
Długopis Paul
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
OYOY Living Design
Butelka Pullo
Podróżna, ze stali nierdzewnej, brązowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 9,5 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
122,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 6 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sagaform
Zestaw na olej i ocet Nature
2 szt., 300 ml, szklany, w ciemnym naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
66,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Legowisko Magic Cat
Dla kotów, okrągłe, jasnobrązowe, ø 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Casafina
Butelka na ocet Poterie
Kamionkowa, brązowa
Dostawa od 21.10.2026
117 zł
z kodem
137,60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Legowisko
Dla psów, bawełniane, z nadrukiem/z motywem zwierzęcym, jasnobrązowe, 120x75 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Tekla
500 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, brązowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
1
2
Załaduj więcej