Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu · Wenko
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Pojemniki i organizery
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Wenko
1 308 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Wenko
Organizery kuchenne zestaw
3 szt., białe, 30x15 cm, wysokość 18 cm
(48)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
20,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Ravina
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, ø 20 cm, wysokość 70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
188 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Bosio
Ścienna, szklana, w kolorze matowej czerni, 10x14 cm, wysokość 35 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Lustro Assisi
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, ø 17 cm
(65)
W magazynie
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Turbo-Loc
Metalowa, szara, 11,5x10 cm, wysokość 37,5 cm
(135)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Femme
Na kosmetyki, ze szkła akrylowego, 22,5x12,5 cm, wysokość 8 cm
(467)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Polaris
Ceramiczny, w kolorze matowej czerni, 376 ml, 9,5x9 cm, wysokość 16 cm
(74)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Brasil
Plastikowy, czarny, 2 l
(78)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Wenko
Uchwyt sufitowy na drążek do zasłony prysznicowej
Metalowy, w kolorze srebra, 57 cm
(10)
W magazynie
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Drążek na zasłonę prysznicową
Ścienny, metalowy, biały
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 50 szt.
Ulubione
Wenko
Klamerki do bielizny zestaw
50 szt., 1x30 cm, wysokość 7 cm
(232)
W magazynie
27 zł
z kodem
31,99 zł bez kodu
0,64 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Covelo
Odpowiedni do prania, tekstylny, ciemnoniebieski, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Lirio
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 15x30 cm, wysokość 68,5 cm
(9)
W magazynie
150 zł
z kodem
176,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Quadro
Bez wiercenia, plastikowa, biała, 9,5x12 cm, wysokość 35,5 cm
(62)
W magazynie
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Siedzisko do wanny Secura
Metalowe/plastikowe, szare, wysokość 18 cm, nośność 120 kg
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Pion
Ceramiczna, szara, 12,5x12 cm, wysokość 38,5 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Candy
Plastikowy, czarny, 2,442 l
(92)
W magazynie
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do naczyń
(409)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Akcesoria do montażu bez wiercenia zestaw Classic Plus
2 szt., z mocowaniem Vacuum-loc
(101)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Orea
Ze stali nierdzewnej, w matowym białym kolorze, ø 9 cm, wysokość 40,5 cm
(2)
W magazynie
160 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC ø 8,5 cm
Zapasowa, silikonowa, czarna, ø 8,5 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Universal
2 szt., ze szkła hartowanego, szare, ze wzorem kamienia, 40x52 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Atessa
Szklany, miętowy, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Monti
Plastikowy, biały, 400 ml, 6x6 cm, wysokość 31 cm
(68)
W magazynie
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Tara
Odpowiedni do prania, z plastiku z recyklingu, czarno-biały, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Istres
Ścienny, plastikowy, biały, 320 ml, 7,5x6 cm, wysokość 18,5 cm
(30)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Podkładka do naczyń Dima
Gumowa, beżowa, 50x40 cm
(7)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Vieste Duo
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(49)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Zestaw do czyszczenia żelazka
2 szt., niebieski, 3x3 cm, wysokość 9 cm
(17)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Bosio
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 8x12,5 cm, wysokość 18 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Stojak na ręczniki Macao
Stalowy, biały/w naturalnym kolorze, 43x24 cm, wysokość 79 cm
(49)
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Mata do wanny z poduszką Tropic
Plastikowa
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
2 szt., wiszące, stalowe, w kolorze srebra
(64)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Piedo
Szklany, czarny, 25x12 cm, wysokość 9 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Gara
Na waciki, stalowy, biały/w naturalnym kolorze, 14,5x10,5 cm, wysokość 13,5 cm
(171)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dozownik na płyn do dezynfekcji Ranera
Ścienny, plastikowy, czarny, 280 ml, 7x7,5 cm, wysokość 22 cm
(29)
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pochłaniacz wilgoci Cube 1000 g
Biały
(22)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Gara
Na waciki, stalowy, czarny, 14,5x10,5 cm, wysokość 13,5 cm
(26)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Rotello
Biały, 8,5x8,5 cm, wysokość 11 cm
(11)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak ścienny Nostalgia
Metalowy, czarny, szerokość 22 cm, wysokość 9 cm
(144)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik Nero
1 l, na żywność/na ciastka, metalowy, czarny
(65)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Wenko
Płyta ochronna na kuchenkę Bistro
Z PVC, beżowa, z nadrukiem, 60x52 cm
(1)
W magazynie
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Końcówka do szczotki do WC ø 8,5 cm
Zapasowa, plastikowa, biała, ø 8,5 cm, wysokość 9 cm
(26)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Prima
38 x 41 cm, musztardowa
(17)
W magazynie
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Końcówka do szczotki do WC Ø 8 cm
Zapasowa, plastikowa, czarna, ø 8 cm, wysokość 14 cm
(6)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, biały, 20,5x7,5 cm, wysokość 12,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Taśma uszczelniająca
Plastikowa
(40)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Pojemnik Maya
1,3 l, na żywność/na ciastka, ceramiczny, beżowy/w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
1
...
21
22
23
...
28
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt