Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu · Wenko
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Pojemniki i organizery
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Wenko
1 307 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Pottery
Ceramiczna, morska, ø 12,5 cm, wysokość 39,5 cm
(56)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Pottery
Ceramiczny, morski, 296 ml, ø 8 cm, wysokość 17,5 cm
(123)
Dostawa od 26.10.2026
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Cordoba
Ceramiczna, ciemnoniebieska, 9,5x9,5 cm, wysokość 35 cm
(155)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Cordoba
Ceramiczny, ciemnoniebieski, ø 6,5 cm, wysokość 12 cm
(282)
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Brasil
Plastikowy, ciemnoniebieski, 2 l
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Brasil
Plastikowy, ciemnoniebieski, 6,5 l
(43)
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Akcesoria do montażu bez wiercenia zestaw Style
2 szt., z mocowaniem Turbo-loc
(64)
W magazynie
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Inca
Plastikowy, szary, 5 l
(54)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Universal
2 szt., ze szkła hartowanego, białe, 30x52 cm
(68)
W magazynie
Ostatnia sztuka
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Podkładka do naczyń
Plastikowa, czarna, 30x40 cm
(510)
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Easy Squeez-e
Silikonowy, biały, 250 ml, ø 6 cm, wysokość 14 cm
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Easy Squeez-e
Silikonowy, szary, 250 ml, ø 6 cm, wysokość 14 cm
(205)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, biały, 20 l
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
236 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 20 l
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
241 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk
Wiszący, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(41)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Onyx
Marmurowy, biały, ø 7 cm, wysokość 12,5 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Cordoba
Tekstylny, szary, 68 l
(83)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Corno
Tekstylny, jasnobrązowy, 43 l
(285)
W magazynie
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Stojak na ubrania Mikey
Teleskopowy/na kółkach, metalowy, szary, 90x38 cm, wysokość 170 cm
(70)
Dostawa od 26.10.2026
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na sukienkę
Wysokość 150 cm
(148)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na garnitur
Długość 60 cm, wysokość 100 cm
(146)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Worek próżniowy
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Drabinka na ręczniki Viva
Stalowa, biała, długość 43 cm, wysokość 156,5 cm
(81)
W magazynie
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Café
Ze szkła hartowanego, brązowa, z nadrukiem, 60x50 cm
(753)
W magazynie
167 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence
Ze szkła hartowanego, czarna, ze wzorem kamienia, 60x50 cm
(163)
W magazynie
152 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Macarons
2 szt., ze szkła hartowanego, różowe/szare, z nadrukiem, 30x52 cm
(113)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Lunch
2 szt., ze szkła hartowanego, brązowe, ze wzorem drewna, 30x52 cm
(371)
W magazynie
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do naczyń
(349)
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do naczyń
(409)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowej czerni, 3 l
(226)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
+ Pojemność (5)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, biały, 3 l
(131)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Brasil
Plastikowy, biały, 6,5 l
(294)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Brasil
Plastikowy, biały, 2 l
(248)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Brasil
Plastikowy, szary, 6,5 l
(48)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Brasil
Plastikowy, szary, 320 ml, 7x9 cm, wysokość 16,5 cm
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Taśma uszczelniająca
Plastikowa
(358)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Milano
Ścienna/narożna, stalowa, w kolorze srebra
(32)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Sitka do zlewu zestaw
2 szt., metalowe, szare, ø 7 cm
(41)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Universalo
Ze szczotką, stalowy, szary, 20x23 cm, wysokość 62,5 cm
(378)
W magazynie
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 21x17 cm, wysokość 55 cm
(1103)
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Lustro Exclusive
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, ø 17 cm
(169)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Zapasowy wkład do pochłaniacza wilgoci Damp Killer 1 kg
Biały/niebieski
(54)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Worek próżniowy
(67)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Worek próżniowy
(92)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Goa
Z żywicy polimerowej, beżowa, wysokość 38,5 cm
(14)
Dostawa od 26.10.2026
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 7 szt.
Ulubione
Wenko
Klipsy do suszenia skarpetek zestaw
7 szt., 4x1 cm, wysokość 7,5 cm
(387)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
4,57 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 50 szt.
Ulubione
Wenko
Klamerki do bielizny zestaw
50 szt., 1x30 cm, wysokość 7 cm
(232)
W magazynie
27 zł
z kodem
31,99 zł bez kodu
0,64 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na maszynkę do golenia Osimo
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, plastikowy, ø 8 cm, wysokość 3 cm
(892)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
24
25
26
27
28
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt