Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu · Oferty i zniżki
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
11 327 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Mepal
Butelka Active
600 ml, podróżna/z ustnikiem, plastikowa, antracytowa
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mepal
Butelka Ellipse
500 ml, podróżna, plastikowa, czarna
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Allstar
Zestaw akcesoriów łazienkowych Fano
Plastikowy, w matowym białym kolorze
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rotho
Pojemnik Loft
1 l, na żywność, plastikowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
The Poster Club
Plakat One Way – Anna Johansson
50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
332 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Lustro
Stojące, 31x151 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
264 zł
z kodem
310 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer łazienkowy
Obrotowy, plastikowy, ø 23,5 cm, wysokość 7,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Hermia
Pojemniki
3 szt., na żywność/na mąkę/na produkty sypkie, plastikowe, beżowe
W magazynie
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Greenery
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(177)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
The Poster Club
Plakat Spring Blossom – Isabelle Vandeplassche
30x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
187 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z napisami/z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Abby
Bawełniana, zielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Butelka Ture
650 ml, podróżna, z plastiku z recyklingu, ciemnoszara
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Butelka Tessa
750 ml, podróżna, plastikowa, jasnoszara
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Unlimited Design for kids
Dekoracja ścienna Propeller
Kartonowa, wysokość 11 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Wallity
Obraz
23,5x28,5 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bystag
Dekoracja ścienna
Metalowa, wysokość 85 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
751 zł
z kodem
884 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Linella
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, biała, 240x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
174 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer łazienkowy
Plastikowy, ø 15 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Dakls
Zegar
Ścienny, ø 30,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Koc Ultra
Jasnoniebieski, 127x185 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
194 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cosy Ribbed
Z mikropluszu, kremowy, 130x170 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Rotho
Woreczki na żwirek do kuwety zestaw Biala
4 szt., plastikowe, czarne, 11x18 cm
(9)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
7,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Wieszak ścienny Showcase
Z półką, z litego drewna dębowego, brązowy, szerokość 60 cm, wysokość 10 cm, głębokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Ecossais
Z materiału sherpa, brązowy, 125x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Addis
Szczotka do WC
Plastikowa, szara, ø 15 cm, wysokość 42 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Wallity
Obrazy zestaw Black & White
35x45 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
99,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Haczyk Singles
Bez wiercenia, plastikowy, biały
(2)
W magazynie
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Camel
Lniana, kopertowa, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mini Frosty
Z mikfroflaneli, jasnozielony, 125x150 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Wallity
Obraz Abstract Sunset
100x70 cm, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
543 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Wazon Kelse
Szklany, żółty, ø 13 cm, wysokość 30,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mepal
Lunchbox Ellipse
600 ml, z widelcem, plastikowy, jasnoczerwony
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Lustro Dea
Ścienne/na drzwi, 35x125 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Just a Little While
70x100 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
666 zł
z kodem
784 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Butelka Tessa
750 ml, podróżna, plastikowa, różowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Mila Home Luxury
Pościel Checkered
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, w kratkę, brązowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Kosz na śmieci Tower
Do segregacji odpadów, metalowy, czarny
W magazynie
Ostatnia sztuka
760 zł
z kodem
894 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit B
40 szt., z taśmą, 5 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
0,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Premium Valve M/L
2 szt.
(100)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
The Poster Club
Plakat Perspectives – Anna Johansson
70x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
535 zł
z kodem
629 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
knor
Lustra Heksagon
4 szt., ścienne, 35x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
248 zł
z kodem
292 zł bez kodu
73 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Zone
Mydelniczka Ume
Porcelanowa, beżowa, ø 12 cm, wysokość 3 cm
(62)
W magazynie
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Axel
Z mikrowłókna, szara, 260x280 cm
(32)
W magazynie
Ostatnia sztuka
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Altavalle
Z żywicy polimerowej, w kolorze matowej czerni, 250 ml, 8x7,5 cm, wysokość 18 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Koc Izmir
Z bawełny z recyklingu, niebieski, 130x180 cm
W magazynie
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home Luxury
Pościel Maison Bloom
Jednoosobowa, z prześcieradłem/6-częściowa, zapinana na suwak, z satyny bawełnianej, kwiecista, kremowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
569 zł
z kodem
669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
162
163
164
...
236
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt