Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Luxusné akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 635 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Parus
Ze szczotką, szary/w kolorze srebra, 25,5x16,5 cm, wysokość 57 cm
(62)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Szczotka do WC Flex
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 8x12 cm, wysokość 43 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Dodatkowa półka FlexiSpace
Wisząca, plastikowa, 19x29 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Organizery do szuflady zestaw
5 szt., tekstylne, 34x26 cm, wysokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hugo Frosch
Termofor Classic
Z mikropluszu, beżowy, 1,8 l
(4)
Dostawa od 14.10.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Transporter
Dla czworonoga, plastikowy, szary, 31x46 cm
(5)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowy, w kolorze srebra z połyskiem, 11x14 cm, wysokość 6 cm
(1306)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Esschert Design
Wazon Cutting
Szklany/drewniany/żelazny, w naturalnym kolorze, 6,5x25,5 cm, wysokość 14,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Półka łazienkowa Filaire Aluminium
Wisząca, aluminiowa, w kolorze matowej czerni
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Viva!
Ścienna, stalowa, w kolorze srebra
(159)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra z połyskiem
(5)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Wenko
Zapasowe wkłady do pochłaniacza wilgoci zestaw
2 szt., białe
(15)
W magazynie
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Aspispace M/L
5 szt.
(36)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Zestaw kołdry i poduszki do łóżeczka dziecięcego Stitched
Dziecięcy, całoroczny, 100x135 cm
(72)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Koc Adana
Z bawełny z recyklingu, zielony, 130x180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Velva
Z mieszanki bawełny, zielony, 130x155 cm
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Dalmine
Z bawełny z recyklingu, zielony/kremowy, 130x160 cm
(2)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Taca Slate
30x40 cm, do serwowania, łupkowa
(102)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Haczyk Ume
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(14)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Metaltex
Wieszak ścienny Hippo
W kolorze miedzi, szerokość 24 cm, wysokość 28 cm, głębokość 2 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Bosio
Ścienny, szklany, w kolorze matowej czerni, 200 ml, 7x11 cm, wysokość 18 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Bosio
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 15x6,5 cm, wysokość 10,5 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Ściągaczka z uchwytem Terni
W kolorze srebra, długość 40 cm
(55)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Pratello
Z mieszanki bawełny, żółty, 130x155 cm
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Joseph Joseph
Akcesoria do sprzątania CleanTech
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Lena Canvas Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 18x23,5 cm, wysokość 11 cm
(9)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Termofor Olivia
Z mikropluszu, beżowy, 700 ml
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Półka łazienkowa Duo
Bez wiercenia, plastikowa, biała
(6)
Dostawa od 22.10.2026
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Półka łazienkowa Flex Adhesive
Bez wiercenia, plastikowa, biała
(18)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
YAMAZAKI
Haczyki zestaw Tower
3 szt., ścienne, metalowe, białe
(1)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
32,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Uchwyt na maszynkę do golenia Film Hook
Metalowy, biały, 6x6,5 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Haczyk Nami
Ścienny, metalowy, brązowy
Dostawa od 02.11.2026
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Metaltex
Koszyk Galileo
Wiszący, ze stali nierdzewnej, czarny, 12x26 cm, wysokość 36 cm
(11)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Legowisko podróżne Essentiel
Dla psów, z materiału sherpa, czarne, 80x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Ociekacz Radka
Dwupiętowy, metalowy, czarny, 42,5x32 cm
(55)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na drzwi Celano
Metalowy, czarny, szerokość 39 cm, wysokość 11 cm, głębokość 5,5 cm
(16)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Termofor Chilli
Z mikropluszu, czerwony, 900 ml
(1)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Deska sedesowa Achille
37 x 47, ciemnoniebieska, geometryczna
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Hakan Canvas Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 31x23 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Hadley
130x160 cm
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Koszyk na pieczywo
Czarny, metalowy/tekstylny, 10,5x21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vialli Design
Kubek termiczny Fuori
600 ml, ze słomką, szklany, niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz
45x45 cm, drukowany, na płótnie
(37)
Dostawa od 04.11.2026
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Ociekacz Duo Steel
Na sztućce, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 11x11,5 cm
(2)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Organizer na sztućce do szuflady
Ze stali nierdzewnej, szary, 36,5 x 26,5 cm
(11)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brandani
Stojak na noże
Plastikowy, szary
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brandani
Pojemniki na żywność Optic
2 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , kwiecista/strukturalna, 43x43 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
95
96
97
...
148
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt