Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Luxusné akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 581 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Kelso
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, szara, 200x200 cm
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
145,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Damask Jacquard
2 szt., adamaszkowe, kopertowe, z ornamentami, 50x75 cm
(35)
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
72,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Dozownik do folii Tower
Bez wiercenia, plastikowy, biały, 5,5x32,5 cm, wysokość 5 cm
(48)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Cosy Soft Checkerboard
Biały/ciemnobrązowy, 130x170 cm
Dostawa od 04.11.2026
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Epping Textured Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, bordowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Haczyk Flip
Ścienny, metalowy, czerwony
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Drapak dla kota Jute Balls
Kartonowy, w naturalnym kolorze, 28x30 cm, wysokość 34 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Premier Housewares
Pojemniki Fenwick
3 szt., na żywność, kamienne
(8)
Dostawa od 29.10.2026
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
48,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Toscana
130x160 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Toscana
Z bawełny z recyklingu, niebieski/szary, 130x160 cm
(8)
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Koszyk Zic Zac
Z trawy morskiej, czarny/w naturalnym kolorze, ø 45 cm, wysokość 36 cm
(55)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Kołdra Light
Letnia, 200x220 cm
(7)
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Bigso
Kosz na pranie Bamboo/Linen
Tekstylny, kremowy
(9)
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer Tower
Na artykuły papiernicze, metalowy, 9x9 cm, wysokość 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Lékué
Miska do robienia domowego sera
Plastikowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Pokrowiec na deskę do prasowania Titan Oval D
Bawełniany, szary, geometryczny, 135x45 cm
(6)
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Capy Christmas
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w naturalnym kolorze, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Pretty Bows
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, różowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Mirabelle
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem/kwiecista, różowa, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Esschert Design
Pojemniki
3 szt., 1,3 l, na kawę/na herbatę/na cukier, metalowe, białe
(6)
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
48,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło
Z gumką, dwuosobowe, z bawełny organicznej, szare, 135x190 cm
(2)
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Wazon Cayden
Szklany, ø 20 cm, wysokość 30 cm
Dostawa od 29.10.2026
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Torba transportowa Capsule
Dla czworonoga, tekstylna, szara, 28x33 cm
(1)
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
zestaw 10 szt.
Compactor
Worki próżniowe zestaw Aspispace
10 szt.
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Zestaw do pakowania próżniowego Flavia
4 szt., plastikowy, biały
(84)
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zestaw do pielęgnacji sierści
Czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Christmas Print
Lniana, na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 50x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, białe/czarne, 60x100 cm
(11)
W magazynie
123 zł
z kodem
144,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Mop PowerClean M
Z wiadrem
(1)
W magazynie
144,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, białe/brązowe, 60x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spirella
Organizer łazienkowy Madison
Na waciki, szklany, biały, ø 10 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Deluxe Minerals
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, abstrakcyjny wzór/ze wzorem kamienia, brązowa, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Marble
2 szt., odpowiednie do prania, brązowe, 60x100 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Casafina
Dozownik do mydła Poterie Bath
Kamionkowy, brązowy, ø 8 cm, wysokość 11 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, czarno-białe, 60x100 cm
(2)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Wazon Cayden
Szklany, czarny, ø 20 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Legowisko Crafty
Dla psów, okrągłe, kremowe, ø 48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
SP TREND
Karnisz Toronto
Metalowy, w kolorze srebra, 160 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Mauro Ferretti
Wieszak ścienny Apollo
Metalowy, szerokość 56 cm, wysokość 16 cm, głębokość 4,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obraz Margarita
40x55 cm, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Organizer Pebble
Na artykuły papiernicze, z cementu, 10x20 cm, wysokość 10 cm
(5)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brandani
Pojemnik Medicea
Na kawę/na herbatę, porcelanowy
(8)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Pineapple Elephant
Poszewki na poduszki zestaw Tamba Stripe
2 szt., strukturalne, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
72 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Santa Spec-Tacular
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, 230x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Spice
Ze szkła hartowanego, z nadrukiem, 50x56 cm
(373)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rayen
Dodatkowa półka
Wisząca, stalowa, biała, 22,5x30 cm, wysokość 26 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Zegar Adam
Ścienny, ø 36 cm
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
69
70
71
...
146
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt