Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Luxusné akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 586 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Tefal
Termos Ponza K3140314
1,9 l, ze stali nierdzewnej, czerwony
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Organizer Staple
Drewniany, 12x24 cm, wysokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Drążek na zasłonę prysznicową Era
Ścienny, metalowy, w kolorze srebra z połyskiem
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Spinder Design
Wieszaki zestaw Victorie
5 szt., metalowe, w kolorze złota, długość 42 cm, wysokość 22 cm
(19)
W magazynie
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
36,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Wieszak na ręczniki Apply
Ścienny, metalowy, w kolorze złota, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Wieszak ścienny Leaves
Metalowy, w kolorze złota, szerokość 49,5 cm, wysokość 26 cm, głębokość 6 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Budka Magic Cat Stripe
Dla kotów, niebieska, 40x36 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Ochraniacz na materac Protect
200x200 cm
(10)
W magazynie
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Ladelle
Taca Artisan
25x41 cm, porcelanowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Zilverstad
Pozytywka Unicorn
Dziecięca, 17x13 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Fedkolor
Obraz Country road in Provence by night – Vincent van Gogh
45x60 cm, - reprodukcja, na płótnie
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Vasto
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, szary/w kolorze srebra, wysokość 81 cm
(46)
W magazynie
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Tunel Fluffy
Tekstylny, biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Beige I
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(14)
Dostawa od 19.11.2026
154 zł
z kodem
180,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Beige II
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
180,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Santana
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, geometryczna, beżowa, 240x220 cm
(2)
W magazynie
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Octavia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, biała, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Zephyr
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, geometryczna, biała, 240x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Pojemniki zestaw
3 szt., białe, 31x23x15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Natacha
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, geometryczna, biała/beżowa, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik Rin
Z pokrywką, biały, 18,5x12,5x7 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
PT LIVING
Wazon Marshmallow
Ceramiczny, biały/różowy, ø 13,5 cm, wysokość 23 cm
Dostawa od 26.10.2026
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Black+Blum
Butelka termiczna
750 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
Dostawa od 22.10.2026
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Vorno
Wolnoopadająca, 37,5 x 46 cm, plastikowa, czarna
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Maselniczka Shine
Kamionkowa, w kolorze srebra z połyskiem
Dostawa od 29.10.2026
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
2 szt., metalowe, czarne, 94x38 cm, wysokość 8 cm
(8)
W magazynie
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bizzotto
Wazon Reel
Ręcznie wykonany, metalowy, w kolorze złota, 13,5x13,5 cm, wysokość 31,5 cm
(1)
W magazynie
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Pojemniki na żywność Cirqula
3 szt., kremowe, 500 ml/1 l/2 l
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Pojemniki
3 szt., 1 l/1,3 l/1,7 l, na żywność/na makaron, szklane
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Uchwyt na deskę do prasowania i żelazko IronHub
Plastikowy, beżowy, 13x36,5 cm, wysokość 31,5 cm
(9)
W magazynie
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Haczyk Nexio
Wiszący, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra
(2)
Dostawa od 27.10.2026
180 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Drążek na zasłonę prysznicową Arik
Teleskopowy, metalowy, w kolorze srebra z połyskiem, 75 - 125 cm
Dostawa od 14.10.2026
179,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
S|P Collection
Lustro Suds
Kosmetyczne, ø 13 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
152 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
S|P Collection
Wazon Twig
Wysoki, niebieski, ø 9 cm, wysokość 59 cm
Dostawa od 03.11.2026
152 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Silhouette
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
152 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Really Nice Things
Poduszka dekoracyjna Prada
Czarna, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(24)
W magazynie
152 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw
2 szt., na zamek , kwieciste/strukturalne, 43x43 cm
(49)
W magazynie
152 zł
z kodem
179 zł bez kodu
89,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence
Ze szkła hartowanego, czarna, ze wzorem kamienia, 60x50 cm
(163)
W magazynie
152 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Mop Rotation Disc Mop (EVO)
Rotacyjny, z wiadrem
(2)
W magazynie
178,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Tuft
Odpowiedni do prania, brązowy, 100x120 cm
Dostawa od 11.11.2026
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Zone
Dozownik do mydła Nova One
Kamionkowy, jasnobrązowy, 250 ml, ø 8,5 cm, wysokość 12 cm
(15)
W magazynie
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Blomus
Szczotka do WC Kua
Z żywicy polimerowej, jasnoszara, ø 11 cm, wysokość 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ZicZac
Taca Querco
Ø 40 cm , do serwowania, korkowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Organizer Kanso
Na artykuły papiernicze, z żywicy polimerowej, 12x22 cm, wysokość 3 cm
Dostawa od 02.11.2026
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Styler
Obraz Magnolias
60x80 cm, drukowany, na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Stitched Bloom
60x80 cm, - iluzja 3D/drukowany, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Silver
65x65 cm, drukowany, na płótnie
(60)
W magazynie
Ostatnia sztuka
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Poduszka Cool
Do spania, 60x70 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
53
54
55
...
147
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt