Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Luxusné akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 540 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
PT LIVING
Taca Double Funky
Ø 25 cm , metalowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na biżuterię Rin
Metalowy, 25x16 cm, wysokość 25,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Styler
Obraz Shomy
58x78 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Pink Aura
70x100 cm, drukowany, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Floral Imprint
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
W magazynie
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
66,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Sweet Home
30x30 cm, 3 szt., - iluzja 3D/drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
66,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Seaside
30x40 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
66,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Poirino
Z mieszanki bawełny, różowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poduszka ortopedyczna
Wypełniona pianką pamięciową, antyalergiczna, ze zdejmowaną poszewką, 40x58 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer Rin
Na artykuły papiernicze, drewniany, 7x25 cm, wysokość 10 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Cotton Rich Woven Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, w paski, pomarańczowa, 230x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Sherpa Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, z materiału sherpa, w naturalnym kolorze, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Rex London
Taśma uszczelniająca Sausage Dog
Różowa/szara, 17x76 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Orea Uno Gold
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota, 60x7 cm, wysokość 4,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Umbra
Karnisz Sita
Regulowany, stalowy, w kolorze matowej czerni, 92 - 183 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Pościel Woodland
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, szarobeżowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Arctic Fox
Ze sztucznego futra, szary, 130x170 cm
(10)
W magazynie
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Szkatułka na biżuterię Spindle
Wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Koszyk Peach Skin Round XL
Tekstylny, kremowy, ø 40 cm, wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Actona
Wieszak Ascot
Szary, ø 42 cm, wysokość 178 cm
(52)
W magazynie
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Actona
Wieszak Bremen
Z litego drewna kauczukowego, w naturalnym kolorze, ø 51 cm, wysokość 176 cm
(106)
W magazynie
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Ochraniacz na materac Micro Classic
Wodoodporny, 200x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Grato Pendulum
Wahadłowy/ścienny, ø 41 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bianca
Pościel Hampton Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, w paski, zielona/kremowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Velvet Boucle
Z mikropluszu, zielony, 130x170 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Zone
Ściągaczka z uchwytem Nova
Czarna, długość 21 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Pościel Leaves
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, zapinana na guziki, bez prasowania, żółta/szara, 200x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Limone
Szklany, żółty, ø 15 cm, wysokość 27 cm
W magazynie
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Podwyższona deska sedesowa Secura
Plastikowa, biała
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spinder Design
Haczyk Tick
Ścienny, plastikowy, biały/w kolorze srebra z połyskiem
Dostawa od 21.10.2026
168 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, ciemnoniebieska, 200x200 cm
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Boyhood
Figurka Maverick
Z litego drewna, 13,5x11,5 cm, wysokość 5 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
168 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Koszyki zestaw Salar
2 szt., z trawy morskiej, czarne/w naturalnym kolorze, wysokość 21 cm
(7)
W magazynie
168 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Płyta ochronna na kuchenkę
W kolorze srebra, 56x47 cm
(25)
W magazynie
168 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Kosz na śmieci
Do segregacji odpadów, plastikowy, beżowy, 20+15 l
(49)
W magazynie
168 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Zira
Bawełniana, na zamek , strukturalna, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na ręczniki Macao
Stalowy, biały/w naturalnym kolorze, 43x24 cm, wysokość 79 cm
(49)
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Wieszak ścienny
Metalowy, brązowy, szerokość 12 cm, wysokość 20 cm, głębokość 63,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
168 zł
z kodem
197,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Mop Profi Micro Duo
(1)
W magazynie
197,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Family
Wolnoopadająca, 36,5 x 40,5 cm, plastikowa, biała
(18)
W magazynie
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Good Morning
Pościel Uni
Jednoosobowa, zapinana na suwak, ciepła, flanelowa, biała, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Szafka na klucze Rin
Bez wiercenia, metalowa
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Living Design
Pojemnik Hako
Z pokrywką, kartonowy, ciemnobrązowy, 45x33x15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Compactor
Półka łazienkowa
Bez wiercenia, plastikowa, czarna/szara
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spirella
Drążek na zasłonę prysznicową Kreta
Teleskopowy, metalowy, w kolorze matowego złota, 125 - 200 cm
W magazynie
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-15% z kodem
Wenko
Lustro Barona
Kosmetyczne, z oświetleniem/powiększające, powiększenie 5x, ø 20 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
PT LIVING
Taca Animado
18x38 cm, metalowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Zone
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Circular
Plastikowy, czarny, 12,5x22 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
47
48
49
...
146
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt