Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Luxusné akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 614 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Addis
Miotełka do kurzu z mikowłókna
Szara/w naturalnym kolorze
(62)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Pokrowiec na garnitur Business
Niebieski, długość 60 cm, wysokość 100 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Pure
Szklany, niebieski, 550 ml, 6x9,5 cm, wysokość 20 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Odpowietrzacz do grzejników ze zbiornikiem
(142)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer do szuflady
Plastikowy, 30x20 cm, wysokość 6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer łazienkowy
Plastikowy, ø 15 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Pojemnik na przysmaki
Biały, 11,5x11,5 cm, wysokość 14 cm, 1,7 l
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
B.E.S.
Poszewka na poduszkę Summer
Z mikrowłókna, na zamek , 45x75 cm
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Pink Pug
Odpowiedni do prania, różowy, 40x60 cm
(3)
Dostawa od 11.11.2026
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Villena
Betonowy, szary, ø 7 cm, wysokość 9,5 cm
(25)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Koc Gold Ribbon
Polarowy, szary, 150x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Koc Marble
Polarowy, szary, 150x200 cm
(2)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Dozownik do mydła Flowers
Szklany, 390 ml, ø 7,5 cm, wysokość 18,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Torba termiczna Daisy
Zielona/różowa, 3 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Uchwyt na papier toaletowy Bestlock Magic Bath
Bez wiercenia, stalowy, w kolorze srebra, 30x30 cm, wysokość 15 cm
(65)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Metaltex
Haczyki zestaw Lonardo
6 szt., wiszące, stalowe, w kolorze srebra
(23)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
6,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Ball On Rope
Gumowa, czerwona
(2)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Zapasowa pompka do dozownika do mydła
Plastikowa, w kolorze srebra, 5x3 cm, wysokość 17 cm
(40)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vileda
Ręcznik dla zwierząt Pet
Szary
(28)
W magazynie
37,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Koszyk Soft Storage
Tekstylny, niebieski, ø 22 cm, wysokość 22 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
32 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit C
40 szt., z taśmą, 12 l
(1)
W magazynie
37,99 zł
0,95 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Duckbill
Tekstylna, jasnoszara
(3)
W magazynie
32 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Allstar
Dozownik do mydła Olinda
Ceramiczny, biały, 500 ml, 8x8 cm, wysokość 20 cm
(25)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Końcówka do szczotki do WC Ø 8 cm
Zapasowa, plastikowa, czarna, ø 8 cm, wysokość 14 cm
(6)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Końcówka do szczotki do WC ø 7,5 cm
Zapasowa, plastikowa, czarna, ø 7,5 cm, wysokość 9 cm
(58)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Cutie
Odpowiedni do prania, czarny/beżowy, 40x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Kupa
Odpowiedni do prania, czarny/beżowy, 40x60 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Drapak dla kota Cardboard
Kartonowy, w naturalnym kolorze, 21x41 cm, wysokość 4,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Wieszak na klucze
Drewniany
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Kelly
Odpowiedni do prania, do WC, biały/szary/w kolorze złota, 45x45 cm
(6)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Curver
Pojemnik na odpadki organiczne Ready To Collect
Z plastiku z recyklingu, jasnoniebieski, 19x25 cm, wysokość 20 cm, 5 l
(33)
W magazynie
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Akcesorium do montażu bez wiercenia
Z mocowaniem Power-loc
(197)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Butelka Saga
500 ml, podróżna/z ustnikiem, z tritanu, niebieska
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk na klamerki
Niebieska, 17x10 cm, wysokość 19 cm
(72)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Orion
Zestaw wkładów chłodzących
2 szt., niebieski
(1)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
18,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Organizer do szuflady
Tekstylny, 40x9 cm, wysokość 9 cm
(290)
Dostawa od 06.11.2026
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Taśma uszczelniająca
Plastikowa
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Balvi
Organizer Sharpener
Na artykuły papiernicze, plastikowy, 8,5x7 cm, wysokość 11,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
IHR
Pojemnik Schwarzwaldmadel
100 ml, na herbatę, metalowy, czarny
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
iDesign
Pojemnik Eco System
800 ml, na żywność, plastikowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Orion
Pokrowce na garnitur zestaw Urovnejto
3 szt., szare, długość 60 cm, wysokość 90 cm
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
12,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Bizzotto
Poszewka na poduszkę Toy Soldier
Na zamek , ze świątecznym motywem, 45x45 cm
Dostawa od 30.10.2026
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na sukienkę
Wysokość 150 cm
(148)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Rondo
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(133)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Siatki do prania bielizny zestaw
3 szt., białe
(5)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Wiaderko
Plastikowe, szare, ø 28 cm, wysokość 28 cm, 9 l
(8)
Dostawa od 06.11.2026
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Maximex
Akcesorium do usuwania kamienia
(55)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Siatka do prania bielizny
Biała, 60x32 cm
(281)
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
139
140
141
...
148
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt