Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Luxusné akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 637 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Metaltex
Uchwyt na kieliszki do wina Lonardo
Wiszący, ze stali chromowanej, w kolorze srebra, 28x20 cm, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla kota Fish
Tekstylna, szara
(4)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Istres
Ścienny, plastikowy, w kolorze srebra, 320 ml, 7,5x6 cm, wysokość 18,5 cm
(34)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Everbrand Sweden
Zapasowe wkłady do pochłaniacza wilgoci zestaw Absodry Maxi
3 szt., białe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55,99 zł
18,66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
LEIFHEIT
Zestaw zapasowych końcówek do miotełki do kurzu Superduster
2 szt., biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
55,99 zł
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Compactor
Koszyk Anji
Do regału, bambusowy, w naturalnym kolorze, wysokość 31 cm
(5)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
S|P Collection
Mydelniczka Suds
Z żywicy polimerowej, biała, ø 11,5 cm, wysokość 2 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Stojak na ręczniki papierowe
Metalowy, biały/w naturalnym kolorze, ø 15 cm, wysokość 31 cm
(6)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
S|P Collection
Kubek na szczoteczki do zębów Suds
Z żywicy polimerowej, biały, ø 7 cm, wysokość 10,5 cm
Dostawa od 03.11.2026
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Sailors Bay by Little Dutch
Z widelcem, plastikowy, biały/jasnoniebieski, 300 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Pojemnik Cemile
Dekoracyjny, drewniany, brązowy, 6,5x4,5x4 cm
(1)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Allstar
Dywanik łazienkowy Chenille
Odpowiedni do prania, tekstylny, ciemnozielony, 50x80 cm
(36)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Allstar
Półka łazienkowa Parma
Bez wiercenia, plastikowa, czarna
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Wenko
Wieszaki zestaw Hotel
4 szt., drewniane, w naturalnym kolorze, długość 45 cm, wysokość 23,5 cm
(1)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
13,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło dziecięce Jersey
Z gumką, do łóżeczka, dżersejowe, białe, 70x150 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Organizer Paulina Canvas Paper Laminate A5
Kartonowy, 23,5x29,5 cm, wysokość 1,5 cm
(4)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Torby zestaw
3 szt., do segregacji odpadów, 3x13 l
(1173)
W magazynie
Ostatnia sztuka
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bonami Essentials
Kołdra Light
Dziecięca, letnia, 100x135 cm
(15)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Pottery
Ceramiczny, jasnobrązowy, 296 ml, ø 8 cm, wysokość 17,5 cm
(105)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer na przyprawy
Plastikowy, 25,5x24,5 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Poduszka dekoracyjna Sherpa Bouclé
Z materiału bouclé, szara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Cirqula
Czarny, 750 ml
(90)
W magazynie
Ostatnia sztuka
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Nowość
Jerry Fabrics
Poduszka dekoracyjna Perníček
Polarowa, ze świątecznym motywem, brązowa, 38x32 cm
Dostawa od 21.10.2026
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Jerry Fabrics
Poduszka dekoracyjna Perníček
Polarowa, ze świątecznym motywem, brązowa, 40x29 cm
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę Chanel
Na zamek , z napisami, 43x43 cm
(13)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Worek próżniowy
(67)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Stoper do drzwi
Metalowy, szary, 15x6,5 cm, wysokość 9 cm
(108)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Allstar
Kosz na śmieci Portes
Z pedałem, plastikowy, szarobrązowy, 3 l
(4)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Koszyk Soft Storage
Do przechowywania, tekstylny, beżowy, wysokość 25 cm
(5)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Uchwyt na deskę do prasowania i żelazko
Metalowy, w kolorze srebra, 14x28 cm, wysokość 34 cm
(48)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Mijolnir
Ochraniacze na poduszkę zestaw
2 szt., wodoodporne, 50x70 cm
(29)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
27,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Zabawka dla kota Epic Pet Interactive
Plastikowa, biała
(9)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Ringo Canvas Paper Laminate
Kartonowy, 25x31,5 cm, wysokość 5 cm
(5)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Origin Lava
Bez wiercenia, stalowa, czarna
(16)
W magazynie
47 zł
z kodem
54,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Rotho
Pojemnik Deco
Z pokrywką, plastikowy, czarny, pojemność 16 l, 37x27x20 cm
(32)
W magazynie
54,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
LEIFHEIT
Zapasowa końcówka do mopa Twist Micro Duo M
(13)
W magazynie
54,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
douceur d'intérieur
Dozownik do mydła Niagara
Z żywicy polimerowej, beżowy, 350 ml, ø 8 cm, wysokość 17 cm
(33)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Wieszak na drzwi Jaxen
Metalowy, bordowy/w kolorze srebra, szerokość 41 cm, wysokość 17 cm, głębokość 12 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Serro
Bambusowy, brązowy, 7,5x7,5 cm, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Mydelniczka Sisel
Z żywicy polimerowej, czarna, ø 12 cm, wysokość 2,5 cm
(5)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Mydelniczka Bestlock
Bez wiercenia, metalowa, czarna, 13x13 cm, wysokość 10 cm
(35)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na przybory kuchenne Black Outdoor Kitchen Baco
Metalowy, czarny, 9x16 cm, wysokość 13,5 cm
(75)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na ręczniki papierowe Myroll
Ze stali nierdzewnej, czarny, ø 15 cm, wysokość 32 cm
(28)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Foutastic
Dywanik łazienkowy Mandal
Odpowiedni do prania, czerwony, 40x60 cm
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Viktoria Restore Paper Laminate
Kartonowy, 25x10 cm, wysokość 32,5 cm
(2)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Ulubione
Antic Line
Tabliczka Toilettes
Metalowa, 30,5x7 cm
(25)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Ulubione
Wenko
Wieszaki zestaw Baggy
5 szt., na spodnie, metalowe, niebieskie, długość 34,5 cm, wysokość 11,5 cm
(47)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
10,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Wieszak na drzwi
Metalowy, w kolorze srebra, szerokość 45 cm, wysokość 21 cm, głębokość 6 cm
(19)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
126
127
128
...
146
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt