Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Zasłony i firany
Zasłony i firany
...
Tekstylia
Zasłony i firany
Zasłony i firany · Oferty i zniżki
Zasłony
Firany
Filtry
1
W magazynie
Premium
Kolor
Design
Wzór
Motyw
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
972 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, beżowa, 140x270 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Soline
Zielona, 140x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, beżowa, 140x245 cm
(4)
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Carli
Częściowo zaciemniająca (dimout), ciemnozielona, 140x270 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Occult
Zaciemniająca, różowa, 135x180 cm
(221)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Brooke Floral
2 szt., do powieszenia na drążku, kwieciste, niebieskie, 168x137 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
79 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Soline
Zielona, 140x280 cm
(1)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), żółta, 140x270 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), beżowa, 140x270 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Crushed Velvet
2 szt., do powieszenia na drążku, szare, 229x229 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
204,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), ciemnozielona, 140x245 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), brązowa, 140x175 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Melville
2 szt., do powieszenia na drążku, zielone, 168x229 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
z kodem
219 zł bez kodu
109,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Swing
Aksamitna, biała, 140x260 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), żółta, 140x175 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Polarchic
Termiczna, aksamitna, szara, 140x260 cm
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Absolu
Częściowo zaciemniająca (dimout), z mikrowłókna, brązowa, 140x260 cm
(15)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Polarchic
Termiczna, aksamitna, kremowa, 140x260 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, żółta, 140x270 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, jasnoróżowa, 140x270 cm
(158)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Rodzaj mocowania (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), kremowa, 140x270 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Madison
Termiczna, sztruksowa, beżowa, 140x260 cm
W magazynie
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, jasnobrązowa, 140x270 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Melville
2 szt., do powieszenia na drążku, niebieskie, 168x229 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
177 zł
z kodem
221 zł bez kodu
110,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona Lemon Curry
Lniana, żółta, 140x300 cm
(78)
W magazynie
Ostatnia sztuka
403 zł
z kodem
504 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), ciemnozielona, 140x270 cm
(368)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Occult
Zaciemniająca, ciemnozielona, 135x180 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, kremowa, 140x270 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Forever Together
2 szt., z nadrukiem, różowa, 168x183 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
216 zł
z kodem
270 zł bez kodu
135 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Crushed Velvet
2 szt., do powieszenia na drążku, szare, 168x137 cm
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
119,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Melville
2 szt., do powieszenia na drążku, szare, 168x229 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
177 zł
z kodem
221 zł bez kodu
110,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, biała, 140x270 cm
(158)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Dilaris
Z nadrukiem, 140x260 cm
(2)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), jasnoszara, 140x270 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), jasnoszara, 140x175 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), szarobeżowa, 140x270 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Rodzaj mocowania (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Mogador
Szara/w kolorze złota, 140x260 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), ciemnoszara, 140x175 cm
(368)
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona Moss Green
Lniana, w kolorze ochry/zielona, 140x170 cm
(40)
W magazynie
Ostatnia sztuka
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Island
Strukturalna, w naturalnym kolorze, 140x240 cm
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, beżowa, 140x270 cm
(158)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, brązowa/beżowa, 140x270 cm
(158)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), beżowa, 140x175 cm
(368)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), szaroróżowa, 140x175 cm
(368)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), kremowa, 140x175 cm
(3)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), szara, 140x175 cm
(368)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Sehlbach
Zasłona Jeans
Termiczna/częściowo zaciemniająca (dimout), niebieska, 135x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, ciemnoszara, 140x270 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
1
...
7
8
9
...
21
Załaduj więcej