Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Zasłony i firany
Zasłony i firany
...
Tekstylia
Zasłony i firany
Zasłony i firany · Oferty i zniżki
Zasłony
Firany
Filtry
1
W magazynie
Premium
Kolor
Design
Wzór
Motyw
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
973 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Zasłona Nolira
Bawełniana, beżowa, 140x270 cm
Dostawa od 07.12.2026
407 zł
z kodem
509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), miętowa, 140x175 cm
(368)
Dostawa od 16.10.2026
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, brązowa/beżowa, 140x270 cm
(3)
Dostawa od 16.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Digger Dreams
2 szt., z nadrukiem, niebieska, 168x183 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
220 zł
z kodem
275 zł bez kodu
137,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), kremowa, 200x270 cm
(368)
Dostawa od 16.10.2026
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona Sage
Lniana, jasnozielona, 140x250 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
403 zł
z kodem
504 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona Blue Fog
Lniana, szaroniebieska, 140x300 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona Blue Fog
Lniana, szaroniebieska, 140x170 cm
(78)
Dostawa od 19.11.2026
256 zł
z kodem
320 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Carli Tie
Częściowo zaciemniająca (dimout), ciemnozielona, 140x250 cm
Dostawa od 16.10.2026
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Rodzaj mocowania (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), kremowa, 200x245 cm
(368)
Dostawa od 16.10.2026
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona Sage
Lniana, jasnozielona, 140x200 cm
(78)
Dostawa od 19.11.2026
288 zł
z kodem
360 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona Moss Green
Lniana, w kolorze ochry/zielona, 140x250 cm
(40)
Dostawa od 19.11.2026
403 zł
z kodem
504 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona Cafe Creme
Lniana, różowa/brązowa, 140x250 cm
(40)
Dostawa od 19.11.2026
403 zł
z kodem
504 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Mya Tropical Bird
2 szt., do powieszenia na drążku, niebieskie, 117x137 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
92,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona Blue Fog
Lniana, szaroniebieska, 140x250 cm
(40)
Dostawa od 19.11.2026
403 zł
z kodem
504 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona Blue Fog
Lniana, szaroniebieska, 140x200 cm
(78)
Dostawa od 19.11.2026
288 zł
z kodem
360 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona Cafe Creme
Lniana, różowa/brązowa, 140x300 cm
(78)
Dostawa od 19.11.2026
427 zł
z kodem
534 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona Sage
Lniana, jasnozielona, 140x200 cm
(40)
Dostawa od 19.11.2026
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), bordowa, 140x270 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, jasnoróżowa, 140x245 cm
(158)
Dostawa od 16.10.2026
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona Sage
Lniana, jasnozielona, 140x330 cm
(78)
Dostawa od 19.11.2026
443 zł
z kodem
554 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, kremowa, 140x245 cm
(158)
Dostawa od 16.10.2026
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona Cafe Creme
Lniana, różowa/brązowa, 140x170 cm
(40)
Dostawa od 19.11.2026
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona Sage
Lniana, jasnozielona, 140x300 cm
(78)
Dostawa od 19.11.2026
427 zł
z kodem
534 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Occult
Zaciemniająca, jasnozielona, 135x180 cm
(9)
Dostawa od 30.10.2026
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), ciemnoszara, 140x175 cm
(368)
Dostawa od 16.10.2026
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, brązowa/beżowa, 140x245 cm
(3)
Dostawa od 16.10.2026
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, jasnoróżowa, 140x270 cm
(158)
Dostawa od 16.10.2026
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona Moss Green
Lniana, w kolorze ochry/zielona, 140x250 cm
(78)
Dostawa od 19.11.2026
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, beżowa, 140x245 cm
(158)
Dostawa od 16.10.2026
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Casa Selección
Zasłona Best-Out
Zaciemniająca, zielona, 140x260 cm
Dostawa od 20.10.2026
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Zasłona Best-Out
Zaciemniająca, niebieska, 140x260 cm
Dostawa od 20.10.2026
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Zasłona Merely
Sztruksowa, niebieska, 140x260 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sehlbach
Zasłona Waves
Zaciemniająca/wygłuszająca/częściowo zaciemniająca (dimout), abstrakcyjny wzór, czarna, 135x245 cm
Dostawa od 09.10.2026
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sehlbach
Zasłona Gingko
Żakardowa, jasnoszara, 140x245 cm
Dostawa od 09.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona Natural
Lniana, w naturalnym kolorze, 140x250 cm
(9)
Dostawa od 19.11.2026
467 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), bordowa, 140x175 cm
(3)
Dostawa od 16.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Brooke Floral
2 szt., do powieszenia na drążku, kwieciste, niebieskie, 229x229 cm
(16)
Dostawa od 04.11.2026
235 zł
z kodem
294 zł bez kodu
147 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona White
Lniana, biała, 140x250 cm
(6)
Dostawa od 19.11.2026
451 zł
z kodem
564 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), ciemnozielona, 140x175 cm
(3)
Dostawa od 16.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona White
Lniana, biała, 140x250 cm
(15)
Dostawa od 19.11.2026
399 zł
z kodem
499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, różowa, 140x270 cm
(158)
Dostawa od 16.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, różowa, 140x245 cm
(158)
Dostawa od 16.10.2026
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, zielona, 140x250 cm
(3)
Dostawa od 15.10.2026
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, czarna, 140x270 cm
(158)
Dostawa od 16.10.2026
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka Uni
Z woalu, w naturalnym kolorze, 135x245 cm
(3)
Dostawa od 09.10.2026
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Occult
Zaciemniająca, szara, 135x240 cm
(3)
Dostawa od 22.10.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, kremowa, 200x300 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
206 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
1
...
15
16
17
...
21
Załaduj więcej