Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Zasłony i firany
Zasłony i firany
...
Tekstylia
Zasłony i firany
Zasłony i firany · Oferty i zniżki
Zasłony
Firany
Filtry
1
W magazynie
Premium
Kolor
Design
Wzór
Motyw
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
971 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, niebieska, 400x300 cm
(2)
Dostawa od 15.10.2026
286 zł
z kodem
358 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Ajourela
Z woalu, w paski, w kolorze khaki, 140x280 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Inga Leaf
2 szt., do powieszenia na drążku, niebieskie, 168x183 cm
(9)
Dostawa od 04.11.2026
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
145,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Haltona
Brązowa, 140x240 cm
(7)
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Candide
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, w paski, białe, 70x200 cm
(2)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mendola Fabrics
Zasłona Zatapa
Geometryczna, niebieska/szara, 130x260 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Everest
Z mieszanki bawełny, w kratkę, brązowa, 140x240 cm
Dostawa od 30.10.2026
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Essentiel
Szara, 140x180 cm
(10)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Firanka Aletta
Z woalu, biała, 140x183 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Essentiel
Zielona, 140x260 cm
(1)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Melusine
Z woalu, w kropki/strukturalna, antracytowa, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Karla
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, jasnobrązowe, 60x120 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Sandra
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, miętowe, 60x120 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Firanka Natural
Lniana, w naturalnym kolorze, 130x170 cm
(1)
W magazynie
254 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Terraza
W paski, zielona, 140x280 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Zasłona Mandala Tiles
Z nadrukiem, 140x260 cm
(2)
Dostawa od 15.12.2026
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Milady
Z woalu, kwiecista, niebieska, 140x280 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, czarna, 200x270 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
170 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Carli
Częściowo zaciemniająca (dimout), miętowa, 140x250 cm
(2)
Dostawa od 16.10.2026
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, kremowa, 400x270 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
279 zł
z kodem
349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Icemount
Termiczna, czarna, 140x260 cm
(3)
Dostawa od 22.10.2026
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, morska, 140x250 cm
(2)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Milady
Z woalu, kwiecista, w kolorze ochry, 140x280 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Linen Tales
Firanka White
Biała, 130x250 cm
(24)
Dostawa od 19.11.2026
275 zł
z kodem
344 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Sandra
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, w kolorze khaki, 60x90 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Firanka White
Lniana, biała, 130x170 cm
(2)
W magazynie
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Occult
Zaciemniająca, szara, 135x280 cm
(5)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, musztardowa, 140x250 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Kashmir
2 szt., do powieszenia na drążku, z ornamentami, brązowe, 168x183 cm
(33)
Dostawa od 04.11.2026
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
145,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Sandra
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, żółte, 60x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Firanka White
Lniana, biała, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
248 zł
z kodem
310 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Berry
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, beżowe, 60x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Dandy
2 szt., do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, białe, 60x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
23,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, niebieska, 140x175 cm
(36)
Dostawa od 15.10.2026
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, beżowa, 265x270 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Twily
Biała, 135x180 cm
(1)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Essentiel
Żółta, 140x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, musztardowa, 265x250 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Obscure
Zaciemniająca, z mikrowłókna, antracytowa, 140x260 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Damask Jacquard
2 szt., do powieszenia na drążku, adamaszkowe, z ornamentami/w orientalny wzór, beżowe, 168x183 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
246 zł
z kodem
307 zł bez kodu
153,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, musztardowa, 200x300 cm
(7)
Dostawa od 15.10.2026
253 zł
z kodem
316 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Esquisse
Z woalu, geometryczna, ciemnoniebieska, 140x280 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Enchanted Butterfly
2 szt., różowa, 168x183 cm
Dostawa od 04.11.2026
200 zł
z kodem
250 zł bez kodu
125 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Lunella
Zaciemniająca, żakardowa, jasnoszara, 140x260 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, zielona, 140x175 cm
(4)
W magazynie
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, niebieska, 200x300 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Milza
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, beżowe, 60x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, jasnoróżowa, 200x300 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
255 zł
z kodem
319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
1
...
12
13
14
...
21
Załaduj więcej