Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Zasłony i firany
Zasłony i firany
...
Tekstylia
Zasłony i firany
Zasłony i firany · Oferty i zniżki
Zasłony
Firany
Filtry
1
W magazynie
Premium
Kolor
Design
Wzór
Motyw
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
976 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Alma
Z woalu, z nadrukiem, czarna/beżowa, 140x280 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona Sage
Lniana, jasnozielona, 140x250 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
403 zł
z kodem
504 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona Blue Fog
Lniana, szaroniebieska, 140x300 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), bordowa, 140x270 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Sehlbach
Zasłona Len Uni
Szara, 140x245 cm
(1)
Dostawa od 09.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona White
Lniana, biała, 140x170 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
288 zł
z kodem
360 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Sehlbach
Zasłona Struktura Uni
Brązowa, 140x245 cm
(1)
Dostawa od 09.10.2026
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sehlbach
Zasłona Etamine
Abstrakcyjny wzór, różowa, 135x245 cm
(1)
Dostawa od 09.10.2026
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Crushed Velvet
2 szt., do powieszenia na drążku, szare, 168x183 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
258 zł
z kodem
323 zł bez kodu
161,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Firanka Natural
Lniana, w naturalnym kolorze, 130x200 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
221 zł
z kodem
276 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Firanka White
Lniana, biała, 130x200 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
263 zł
z kodem
329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, jasnoróżowa, 200x300 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, jasnoróżowa, 265x270 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
217 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, szara, 200x270 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
178 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, jasnoróżowa, 140x225 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
172 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, musztardowa, 140x270 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
178 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, zielona, 140x225 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, ciemnoszara, 200x300 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, ciemnoszara, 140x270 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, morska, 200x225 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
172 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, niebieska, 140x225 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, ciemnoszara, 200x270 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
226 zł
z kodem
282 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, szara, 400x270 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
279 zł
z kodem
349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, ciemnoszara, 265x175 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
178 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (5)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Firanka Natural
Lniana, w naturalnym kolorze, 130x275 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
367 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Crushed Velvet
2 szt., do powieszenia na drążku, szare, 168x229 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
209,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Firanka Zanzibar Stripe
W kolorze terakoty, 140x183 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Brooke Floral
2 szt., do powieszenia na drążku, kwieciste, niebieskie, 168x229 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
241 zł bez kodu
120,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Lunella
Zaciemniająca, żakardowa, bordowa, 140x260 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mendola Fabrics
Zasłona Riva
Niebieska, 140x245 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, beżowa, 265x270 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Milza
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, beżowe, 60x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), jasnoszara, 140x270 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, kremowa, 200x250 cm
(3)
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Haltona
2 szt., do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, kremowe, 60x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), bordowa, 140x270 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Occult
Zaciemniająca, biała, 135x180 cm
(2)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Micropolar
Termiczna/częściowo zaciemniająca (dimout), z mikrowłókna, szara, 135x180 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, jasnoróżowa, 200x270 cm
(2)
Dostawa od 15.10.2026
178 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Firanka Zanzibar Stripe
Niebieska, 140x183 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Casa Selección
Zasłona Cuadrille
Brązowa, 140x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, jasnobrązowa, 140x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sehlbach
Zasłona
Termiczna/częściowo zaciemniająca (dimout), ciemnoszara, 135x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), szaroróżowa, 140x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka Calista
Z nadrukiem, biała/szara, 120x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Olympe
Zaciemniająca/termiczna, aksamitna, beżowa, 140x260 cm
(1)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Winona
Z materiału bouclé, kremowa, 140x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Forever Together
2 szt., z nadrukiem, różowa, 168x183 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
216 zł
z kodem
270 zł bez kodu
135 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
8
9
10
...
21
Załaduj więcej