Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Zasłony i firany
Zasłony i firany
...
Tekstylia
Zasłony i firany
Zasłony i firany · Oferty i zniżki
Zasłony
Firany
Filtry
1
W magazynie
Premium
Kolor
Design
Wzór
Motyw
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
975 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Yellow Tipi
Zasłona dziecięca Magic Collection
Bawełniana, w kropki, biała/różowa, 130x260 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
627 zł
z kodem
784 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Blanc
Zasłona Foliage
Biała, 140x300 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
178 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mila Home
Zasłony zestaw Houndstooth Check
2 szt., do powieszenia na szynie, z ornamentami, białe/szare, 140x260 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
314 zł
z kodem
393 zł bez kodu
196,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, szara, 140x245 cm
(158)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Gardinia
Zasłona Natur
Szara, 140x245 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mendola Fabrics
Zasłona Atriyum
Częściowo zaciemniająca (dimout), z ornamentami, jasnoszara, 140x245 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yellow Tipi
Zasłona Posh Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, ciemnoniebieska, 130x260 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka Circles
Geometryczna, biała, 135x245 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona Blue Fog
Lniana, szaroniebieska, 140x300 cm
(78)
Dostawa od 19.11.2026
427 zł
z kodem
534 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Homede
Zasłona Milana
Brązowa, 140x270 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mendola Fabrics
Firanka Amanda
Kwiecista, biała/szara, 140x245 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yellow Tipi
Zasłona dziecięca Magic
Bawełniana, w gwiazdy, niebieska/szara, 130x260 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
555 zł
z kodem
694 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Flexa
Zasłona dziecięca Forest
2 szt., bawełniana, w kropki, biała/niebieska, 25x197 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Zasłona
Częściowo zaciemniająca (dimout), szara, 100x250 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, niebieska, 400x300 cm
(2)
Dostawa od 15.10.2026
286 zł
z kodem
358 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Haltona
Brązowa, 140x240 cm
(7)
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mendola Fabrics
Zasłona Zatapa
Geometryczna, niebieska/szara, 130x260 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Everest
Z mieszanki bawełny, w kratkę, brązowa, 140x240 cm
Dostawa od 30.10.2026
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Terraza
W paski, zielona, 140x280 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, kremowa, 400x270 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
279 zł
z kodem
349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Milady
Z woalu, kwiecista, w kolorze ochry, 140x280 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Sandra
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, w kolorze khaki, 60x90 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, kremowa, 530x300 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
375 zł
z kodem
469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, niebieska, 140x175 cm
(36)
Dostawa od 15.10.2026
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, musztardowa, 265x250 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, musztardowa, 200x300 cm
(7)
Dostawa od 15.10.2026
253 zł
z kodem
316 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Enchanted Butterfly
2 szt., różowa, 168x183 cm
Dostawa od 04.11.2026
200 zł
z kodem
250 zł bez kodu
125 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Lunella
Zaciemniająca, żakardowa, jasnoszara, 140x260 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, zielona, 140x175 cm
(4)
W magazynie
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, niebieska, 200x300 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, jasnoróżowa, 200x300 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
255 zł
z kodem
319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Meliane
Beżowa, 140x280 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Lunella
Zaciemniająca, żakardowa, antracytowa, 140x260 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, musztardowa, 200x300 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, szara, 265x250 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, niebieska, 200x250 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, musztardowa, 140x270 cm
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, musztardowa, 200x270 cm
(22)
W magazynie
178 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, czarna, 200x250 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, musztardowa, 400x225 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
278 zł
z kodem
347 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, ciemnoszara, 200x250 cm
(22)
W magazynie
Ostatnia sztuka
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, morska, 140x175 cm
(36)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, czarna, 140x175 cm
(36)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, czarna, 400x225 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, zielona, 200x175 cm
(22)
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, morska, 200x300 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, szara, 400x300 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
301 zł
z kodem
376 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, ciemnoszara, 265x270 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
215 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (5)
1
...
14
15
16
...
21
Załaduj więcej