-15% na wszystko z kodem URODZINY15*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

-15% na wszystko z kodem URODZINY15*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

Wszystko o zakupach
Polski

Zainspiruj się kolorami roku 2023

Co roku projektanci i designerzy z całego świata z niecierpliwością czekają na ogłoszenie przez wiodących producentów farb nowych trendów kolorystycznych na nadchodzący rok. Nawet jeśli nie jesteś profesjonalnym projektantem, zainspiruj się tymi świeżymi odcieniami, które ożywią Twój dom.

Viva Magenta – Pantone

Viva Magenta to jeden z najbardziej wyrazistych i najjaśniejszych kolorów w całej gamie. Jest odważny, elektryzujący i emanuje energią. Odcień inspirowany jest karminem – najrzadszym barwnikiem natury. Symbolizuje on chęć życia i pomaga budować wewnętrzną siłę. Elementy w tym kolorze nadadzą charakter każdemu pomieszczeniu.

Produkty

Digital Lavender – Coloro i WGSN

Eksperci do spraw trendów z WGSN twierdzą, że Digital Lavender można już zobaczyć w świecie wirtualnym, a w ciągu najbliższego roku pojawi się w świecie rzeczywistym.

Kolor ten ma ewokować stabilność, spokój i rodzaj cyfrowej ucieczki, która dla wielu z nas stanowiła ratunek podczas lockdownów. We wnętrzach ten jasnofioletowy odcień wprowadzić odrobinę spokoju i delikatności.

Produkty

Wild Wonder – Dulux

Dulux opisuje Wild Wonder jako pozytywny, żywy odcień inspirowany światem przyrody. Jest to mieszanka ciepłych neutralnych tonów i zieleni, dzięki czemu jest to idealny kolor do wnętrz w których królują naturalne elementy. Szczególnie dobrze prezentuje się w pomieszczeniach, w których często gromadzi się kilka osób naraz, takich jak salon, jadalnia czy kuchnia.

Produkty

Vining Ivy – PPG

Kolor Vining Ivy w wyrafinowany sposób łączy odważny błękit z subtelną zielenią, w wyniku czego powstaje niepowtarzalny turkus. Dzięki temu kolorowi możesz stworzyć we wnętrzu uspokajający nastrój, ponieważ niebieski odcień wycisza, a zielony poczucie równowagi. Jego bogate odcienie sprawiają, że jest energetyzujący, a jednocześnie odprężający, więc dobrze pasuje do każdego pomieszczenia.

Produkty

Redend Point – Sherwin-Williams

Kolor Redend Point ma za zadanie przywołać wesołość, ciepło i empatię. Kolor ten posiada neutralną beżową bazę, ale różowe podtony sprawiają, że jest on świeży i wprowadzi do Twojego domu ciepły i radosny nastrój.

Produkty

Raspberry Blush – Benjamin Moore

Wibrujący i charyzmatyczny, Raspberry Blush ożywi Twoje zmysły elektryzującym optymizmem. We wnętrzu ten kolor nie wypasuje się zbyt łatwo, dlatego użyj go na elementach, które chcesz wyróżnić.

Świetnie sprawdzi się zarówno na dodatkach, jak i większych powierzchniach – dobrze będzie prezentował się na jednej ze ścian w pokoju,

Produkty

Spanish Moss – Krylon

Ten północny kolor zieleni sygnalizuje silne połączenie z bogactwem natury, gęstymi lasami i omszałymi terenami. We wnętrzach sprawdza się w połączeniu zarówno z ciepłymi, jak i chłodnymi akcentami.

Bogata zieleń będzie dobrze pasować do kolorami uzupełniających, takich złoty, piaskowy i miedziany, wśród których mocno się wyróżni.

Produkty

Więcej inspiracji