Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
4 798 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
MIJ
Miska Earth
Na zupę, ceramiczna, szara/w naturalnym kolorze, 1,8 l, ø 29 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Deska z akcesoriami Fromagerie
4 szt., 25 x 29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Sztućce do sałatek Black
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Pędzelek do smarowania GrillOut
Silikonowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
WMF
Wirówka do sałaty
Ze stali nierdzewnej, ø 24 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
376,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Miska Fuyu
Na owoce/na sałatkę, szklana, ø 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Amo
2 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Gate
Miska Maise
Na sałatkę, porcelanowa, biała, 400 ml, ø 13,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Sztućce do sałatek Nirela
2 szt., ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
79,87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Villa Collection
Kubki zestaw Hela
4 szt., 100 ml, ceramiczne, na espresso, czerwone
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
11,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Prism
4 szt., 240 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnia sztuka
230 zł
z kodem
271 zł bez kodu
67,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brandani
Sztućce Posate Old
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(2)
W magazynie
360 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Zestaw pojemników na przyprawy Black
16 szt., ze stojakiem, szklane
(38)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Butelka
1 l, szklana
(16)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Rondel GrandChef+
Do pieczenia, 1,3 l, ø 26 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnia sztuka
135,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Shaker do mlecznych koktajli
W kolorze matowej czerni, ze stali nierdzewnej, pojemność 900 ml, moc 400 W
W magazynie
Ostatnie sztuki
671 zł
z kodem
789 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Obieraczka President
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Blender Perfectmix Cook BL83SD30
W kolorze srebra, kielichowy, metalowy, pojemność 2 l, moc 1400 W
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
944 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Prism
4 szt., 400 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
227 zł bez kodu
56,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bébé Douceur
Zestaw naczyń dla dzieci Forest
4 szt., plastikowy, 1x łyżka/1x widelec
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Güral Porselen
Patelnia Classic
Ø 22 cm
W magazynie
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Naczynie do zapiekania Delícia
13x22 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 250 °C
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Sztućce Mano
16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
Dostawa od 02.11.2026
313 zł
z kodem
368 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Liberty
6 szt., 350 ml
(15)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
10,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Szklanki zestaw Premium
2 szt., 520 ml
(2)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Foremki do lodów zestaw
4 szt., silikonowe
(3)
W magazynie
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Miski zestaw Heath Jade
2 szt., do serwowania, porcelanowe, turkusowe, ø 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
236 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Gentlemen's Hardware
Kieliszki zestaw
5 szt., 44 ml, do wódki
(13)
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
BonBistro
Talerz Serve
Do serwowania, ø 24 cm, metalowy, w kolorze srebra
Dostawa od 03.11.2026
106 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Prism
4 szt., 540 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
224 zł bez kodu
56 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Obręcz do krojenia tortu
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Garnek President
Do pieczenia, z pokrywką, 4,5 l, ø 24 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
325 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Zestaw talerzy Bea
Dla 4 osób, 12 szt., kamionkowy, kremowy
Dostawa od 29.10.2026
1 028 zł
z kodem
1 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Filiżanki zestaw Amo
2 szt., szklane, ze spodkiem/z podwójną ścianką, 250 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Garnek President
Z pokrywką/z nieprzywierającą powierzchnią, ø 20 cm, odpowiedni na indukcję
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
299 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Black+Blum
Butelka termiczna
750 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
Dostawa od 22.10.2026
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Eva Solo
Kieliszek
240 ml, do likieru
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Christmas Green
4 szt., tekstylne, zielone/w kolorze khaki, 10x10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
WMF
Zestaw garnków Mini
9 szt., ze stali nierdzewnej
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
679 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Design Letters
Filiżanka A-Z
Porcelanowa, czarna, 250 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Kubek Pearl
370 ml, ceramiczny, biały
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Zestaw talerzy Bea
Dla 4 osób, 12 szt., kamionkowy, kremowy
Dostawa od 29.10.2026
832 zł
z kodem
979 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Zestaw talerzy Neri
Dla 4 osób, 12 szt., kamionkowy, czarny
Dostawa od 29.10.2026
1 045 zł
z kodem
1 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mikasa
Talerz Serenity
Deserowy, ø 20 cm, ceramiczny, ciemnoszary
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Kieliszki zestaw Rocks
2 szt., 300 ml, do wina
(2)
W magazynie
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brandani
Kieliszek Essential
300 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Noże zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Zestaw noży ze stojakiem Feelwood
5 szt., ze stali nierdzewnej, rękojeść: drewno
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
634 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
56
57
58
...
66
Załaduj więcej