Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
4 782 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Mason Cash
Misa In the Forest
Kamionkowa, jasnobrązowa, ø 20 cm, pojemność 1 l
(5)
W magazynie
185 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Filiżanka Hammershøi
Porcelanowa, ze spodkiem/do latte, biała, 250 ml
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bredemeijer
Zestaw filtrów do herbaty z miarką
Ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Foremka do lodu To Go
Silikonowa
(4)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ONA
Talerz Gravel
Ø 27 cm, kamionkowy, zielony/kremowy
(1)
W magazynie
41 zł
z kodem
47,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Ulubione
Brabantia
Młynki Profile
2 szt., w kolorze matowego srebra, ze stali nierdzewnej
(23)
W magazynie
122 zł
z kodem
143,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Deski zestaw Folio
4 szt., ze stojakiem, plastikowe, 35,5 x 7 cm
(7)
W magazynie
416 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Vialli Design
Kubek termiczny Fuori
400 ml, plastikowy, zielony
(17)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Hermia
Zestaw talerzy
Dla 6 osób, 18 szt., porcelanowy, jasnozielony
(22)
W magazynie
543 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Tarka Multi-Prep Compact
Uniwersalna
(7)
W magazynie
196 zł
z kodem
230 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Składana taca
50x30 cm, do serwowania/śniadaniowa, bambusowa
(32)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Foremka do lodu
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hermia
Zestaw talerzy
Dla 4 osób, 16 szt., porcelanowy, kremowy
(21)
W magazynie
526 zł
z kodem
619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Patelnia Cookcell
Z powłoką nieprzywierającą, ze stali nierdzewnej, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
231 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Pantone
Filiżanka Mocha Mousse 17-1230
Porcelanowa, do cappuccino, jasnobrązowa, 175 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
95,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Nowość
Orion
Misa Beige
Do ubijania, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 26 cm, pojemność 5 l
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 210 ml, do szampana
(183)
W magazynie
127 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
24,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerze zestaw Merry-go-round
2 szt., deserowe, ø 16 cm, kamionkowe
(2)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
69,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Stelton
Czajnik elektryczny EM77
Czarny, plastikowy, pojemność 1,5 l, moc 2200 W
W magazynie
Ostatnia sztuka
361 zł
z kodem
425 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Orion
Brytfanna Grande Aroma
22x39 cm
(15)
W magazynie
263 zł
z kodem
309 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Pudełko na herbatę Tower
Metalowe, czarne
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
262 zł
z kodem
308 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Krajalnica
Do ziemniaków, ze stali nierdzewnej
(43)
W magazynie
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Tłuczek do mięsa z tasakiem President
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Orion
Widelczyki deserowe zestaw Black
Dla 2 osób, 2 szt., ze stali nierdzewnej, czarne
(1)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Casafina
Filiżanka Taormina
Ceramiczna, ze spodkiem, biała, 200 ml
(4)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Rex London
Butelka dla dzieci Sausage Dog
Plastikowa/z tritanu, czerwona, 500 ml
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
zestaw 2 szt.
Ulubione
Brandani
Miski zestaw Burlesque
2 szt., na zupę, porcelanowe, białe, ø 13,5 cm
(44)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73,99 zł
37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Koszyk do wyrastania chleba
28x22 cm, rattanowy
(48)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Lyngby Glas
Karafka Palermo
1,5 l, szklana
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Palermo
4 szt., 350 ml
(6)
W magazynie
157 zł
z kodem
185 zł bez kodu
46,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Dzbanek Bea
Ceramiczny, beżowy, 1,5 l
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubki zestaw Beth
2 szt., 300 ml, ceramiczne, kremowe
(4)
W magazynie
106 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Korkociąg dźwigniowy BarWise
Plastikowy
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
249 zł
z kodem
293 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Rex London
Podkładki zestaw Record
6 szt., silikonowe, ø 10,5 cm
(172)
W magazynie
49 zł
z kodem
57,99 zł bez kodu
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Orion
Formy do kołaczy węgierskich zestaw
2 szt., ø 6 cm, stal nierdzewna
(5)
W magazynie
31 zł
z kodem
36,99 zł bez kodu
18,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Silikonowe naczynie do gotowania na parze
13,5x26 cm, silikonowe
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Molly
3 szt., 400 ml, kamionkowe, białe/niebieskie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
195 zł
z kodem
229 zł bez kodu
76,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Naczynia do zapiekania zestaw Ovenlove
3 szt., 21x24 cm, szklane
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Haden
Czajnik elektryczny Heritage
Biały, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,7 l, moc 3000 W
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
333 zł
z kodem
392 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Orion
Młynek do kawy
Ze stali nierdzewnej
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Taca Double Funky
Ø 25 cm , metalowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rotho
Pojemnik Loft
1 l, na żywność, plastikowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Podkładka pod garnek Triangles
Silikonowa, 14x16 cm
(10)
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 6 szt.
Tescoma
Kieliszki zestaw Giorgio
6 szt., 570 ml, do wina
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138,99 zł
23,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Dzbanek termos Singles
600 ml, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
280 zł
z kodem
329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Brabantia
Sztućce podróżne zestaw Make & Take
Dla 1 osoby, 3 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(4)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Miska Essentials
Do serwowania, porcelanowa, antracytowa
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Maya
3 szt., 360 ml, ceramiczne, do latte
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
16
17
18
...
65
Załaduj więcej