Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni · Najtańsze · Wenko
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (2)
Wenko
43 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Wenko
Krajalnica Volo
Do pizzy, ze stali nierdzewnej
(12)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Butelka na olej Boga
Pojemność 300 ml, szklana, czarna
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska
Bambusowa, 33 x 25 cm
(119)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik Nero
1 l, na żywność/na ciastka, metalowy, czarny
(65)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik Nero
1 l, na żywność/na ciastka, metalowy, beżowy
(20)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik Nero
1,6 l, na żywność/na ciastka, metalowy, czarny
(65)
Dostawa od 26.10.2026
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
zestaw 8 szt.
Ulubione
Wenko
Podkładki zestaw
8 szt., ze stojakiem, z filcu, czarne
(49)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
6,38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Wenko
Zestaw noży Otis
4 szt., ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(6)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
12,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Butelka na olej Nevo
Pojemność 100 ml, szklana, czarna
(55)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Tarka Pro
Uniwersalna
(17)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Nóż Ace
Typu santoku, ze stali nierdzewnej, długość klingi 17,5 cm, rękojeść: stal nierdzewna
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Durszlak Sieve
Plastikowy
(29)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik Flowers
950 ml, na żywność, plastikowy
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Pojemnik próżniowy Turin
1,7 l, plastikowy
(71)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik próżniowy Turin
900 ml, plastikowy
(79)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik próżniowy Turin
1,2 l, plastikowy
(98)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Durszlak Black Outdoor Kitchen Sivo
Plastikowy
(198)
W magazynie
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik Nero
4 l, na ziemniaki/na cebulę i czosnek, metalowy, czarny
(87)
Dostawa od 26.10.2026
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk na pieczywo Black Outdoor Kitchen Bela
Czarny, metalowy/tekstylny, 11,5x27 cm
(26)
W magazynie
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Pojemnik
500 ml, na żywność, szklany, czarny
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Wenko
Pojemnik Maya
400 ml, na żywność/na ciastka, ceramiczny, beżowy/w naturalnym kolorze
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Wenko
Sztućce do sałatek Nagy
2 szt., ze stali nierdzewnej
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Pojemnik Maya
900 ml, na żywność/na ciastka, ceramiczny, beżowy/w naturalnym kolorze
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Wenko
Pojemnik Aria
1,6 l, na ziemniaki/na cebulę i czosnek, metalowy, beżowy/w naturalnym kolorze
(16)
W magazynie
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Wenko
Pojemnik
1 l, na żywność, szklany, czarny
(7)
Dostawa od 26.10.2026
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik Nero
4 l, na ziemniaki/na cebulę i czosnek, metalowy, beżowy
(23)
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Wenko
Stojak na noże Mesina
Bambusowy, w naturalnym kolorze
(16)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Pojemnik
1,4 l, na żywność, szklany, czarny
(4)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Wenko
Pojemnik Maya
1,3 l, na żywność/na ciastka, ceramiczny, beżowy/w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Moździerz
Marmurowy, ø 11 cm
(32)
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Koszyk na pieczywo
Czarny, metalowy/tekstylny, 10,5x21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik Aria
3,8 l, na ziemniaki/na cebulę i czosnek, metalowy, beżowy/w naturalnym kolorze
(25)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik Lorca
1,4 l, na żywność, ceramiczny, niebieski
(58)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Wenko
Miski zestaw Elo
4 szt., do serwowania, ceramiczne, czarne
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na noże Mera
Bambusowy, w naturalnym kolorze
(24)
W magazynie
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Koszyk na owoce
Ø 28 cm, metalowy, czarny
(3)
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Praska kuchenna
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Wenko
Miski zestaw Snack & Dip
3 szt., do serwowania, ceramiczne, w kolorze matowej czerni, 300 ml
(8)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
46,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Zestaw pojemników na przyprawy Bruna
12 szt., ze stojakiem, szklane
(45)
W magazynie
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pudełko na herbatę
Bambusowe, w naturalnym kolorze
(292)
W magazynie
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Chlebak Kubo
Plastikowy, czarny/w naturalnym kolorze, 26,5x35 cm
(75)
W magazynie
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Chlebak Kubo
Plastikowy, biały/w naturalnym kolorze, 26,5x35 cm
(73)
W magazynie
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Krajalnica
Do pieczywa
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Wenko
1