Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni · Oferty i zniżki
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
4 271 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Dzbanek termos EM77
1 l, plastikowy, zielony
Dostawa od 19.10.2026
272 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Dzbanek termos Emma
1,2 l, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
Dostawa od 19.10.2026
506 zł
z kodem
633 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Spieniacz do mleka Foodie
Biały, plastikowy, moc 550 W
Dostawa od 19.10.2026
299 zł
z kodem
374 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Spieniacz do mleka Foodie
Czarny, plastikowy, moc 550 W
Dostawa od 19.10.2026
299 zł
z kodem
374 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Lejek do wina
Ze stali nierdzewnej
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Pojemnik Store-It
500 ml, szklany, jasnoszary
Dostawa od 19.10.2026
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Pojemnik Store-It
1,5 l, szklany, jasnoszary
Dostawa od 19.10.2026
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Butelka termiczna Drink-It
500 ml, ze stali nierdzewnej, niebieska
Dostawa od 19.10.2026
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Filiżanki zestaw Statek
6 szt., ceramiczne, do latte, kremowe, 340 ml
(2)
Dostawa od 22.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Haden
Czajnik elektryczny Devon
Kremowy, plastikowy, pojemność 1,7 l, moc 3000 W
Dostawa od 19.10.2026
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Dzbanek Taormina
Ceramiczny, biały, 1,65 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Design Letters
Sztućce dla dzieci
4 szt., plastikowe, różowe/beżowe, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż/1x łyżeczka do herbaty
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik Nero
1,6 l, na żywność/na ciastka, metalowy, czarny
(64)
Dostawa od 19.10.2026
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
ZicZac
Miska Querco
Do serwowania, korkowa, w naturalnym kolorze, 112,5 ml, ø 15 cm
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
ONA
Taca Fika
9x20 cm, porcelanowa
(1)
Dostawa od 23.10.2026
38 zł
z kodem
47,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Design Letters
Zestaw naczyń dla dzieci A-Z
Plastikowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
ONA
Dzbanek do herbaty Liv
950 ml, szklany, w bursztynowym kolorze
Dostawa od 23.10.2026
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
LEGO®
Kubek dla dzieci Skeleton
530 ml, ceramiczny, zielony
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Design Letters
Kubek dla dzieci Eat & Learn
Plastikowy, różowy/beżowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Pojemnik
1 l, na żywność, szklany, czarny
Dostawa od 22.10.2026
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
-20% z kodem
Cattara
Termometr kuchenny
Cyfrowy, metalowy
(7)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Design Letters
Kubek dla dzieci Grow with Your Cup
Z ustnikiem, plastikowy, zielony
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Antic Line
Otwieracz ścienny do butelek
Metalowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Pojemnik Greenish
1,3 l, na żywność, metalowy, jasnozielony
(6)
Dostawa od 22.10.2026
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Orion
Pojemnik Greenish
2,2 l, na żywność, metalowy, jasnozielony
(7)
Dostawa od 22.10.2026
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Hendi
Garnek
Z pokrywką, żeliwny, 270 ml, odpowiedni na indukcję
Dostawa od 19.10.2026
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Balvi
Korkociąg Hédoniste
Ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Design Letters
Kubek dla dzieci Grow with Your Cup
Z ustnikiem, plastikowy, beżowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Szklanki zestaw
6 szt., 395 ml
(2)
Dostawa od 04.11.2026
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
16,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Haden
Ekspres do kawy Dorchester
Biały, przelewowy, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,5 l, moc 1080 W
(1)
Dostawa od 19.10.2026
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Butelka dla dzieci Harry Potter
Plastikowa, bordowa, 390 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Nowość
zestaw 6 szt.
ONA
Łyżeczki do kawy zestaw Tilly
Dla 6 osób, 6 szt., szklane
Dostawa od 23.10.2026
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
11,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Gastro Green/Black
Głęboki, ø 24 cm, kamionkowy, zielony/czarny
(12)
Dostawa od 26.10.2026
180 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Design Letters
Kubek dla dzieci Grow with Your Cup
Z ustnikiem, plastikowy, fioletowy
(1)
W magazynie
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Deska Authentic
Drewniana, 44 x 23 cm
Dostawa od 30.10.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Dzbanek do herbaty Arne Jacobsen
1,25 l, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
Dostawa od 19.10.2026
982 zł
z kodem
1 228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
ONA
Taca Fika
10x28,5 cm, porcelanowa
(1)
Dostawa od 23.10.2026
59 zł
z kodem
73,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Premier Housewares
Termos Morar
900 ml, ze stali nierdzewnej, zielononiebieski
(4)
Dostawa od 29.10.2026
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Umbra
Otwieracz Tipsy
Do butelek, metalowy
(10)
Dostawa od 19.10.2026
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Umbra
Otwieracz Rodeo
Do butelek, metalowy
(1)
Dostawa od 19.10.2026
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Valek
Grawerowany wałek Star Wars
Drewniany
(8)
W magazynie
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
VacuVin
Korkociąg
Metalowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leopold Vienna
French press
Pojemność 350 ml, szklany
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Wenko
Pojemnik
500 ml, na żywność, szklany, czarny
(10)
Dostawa od 19.10.2026
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Nowość
BonBistro
Talerz Azul
Deserowy, ø 16 cm, porcelanowy, biały/niebieski
Dostawa od 23.10.2026
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (5)
-20% z kodem
Hermia
Pojemniki na żywność
4 szt.
(12)
Dostawa od 04.11.2026
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Tylki cukiernicze Flower
Liczba końcówek 7 szt.
(2)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Design Letters
Kubek dla dzieci Grow with Your Cup
Z ustnikiem, plastikowy, jasnoniebieski
(2)
W magazynie
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
1
...
81
82
83
...
89
Załaduj więcej