Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni · Oferty i zniżki
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
4 271 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Rex London
Solniczka i pieprzniczka Sel & Poivre
Metalowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Taca In the Forest
15x30 cm, ceramiczna
(150)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
BonBistro
Kieliszki zestaw Noble
4 szt., 620 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Butelka na olej Nevo
Pojemność 100 ml, szklana, czarna
(54)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Haden
Toster Dorset Putty
Czerwony, ze stali nierdzewnej, moc 815 W
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
266 zł
z kodem
333 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 230 ml, do wina
(148)
W magazynie
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemniki na żywność Easyclip
3 szt., szałwiowe, 700 ml/1,5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Casafina
Kubek Taormina
410 ml, ceramiczny, niebieski/turkusowy
(65)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Milton
4 szt., kamionkowe, niebieskie/pomarańczowe, 200 ml, ø 10,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
188 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Sztućce Satin
Dla 6 osób, 24 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(5)
W magazynie
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Kubek podróżny Garden Bees
350 ml, ze stali nierdzewnej, żółty/kremowy
(7)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
ø 18,5 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
49,80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa In the Forest
Kamionkowa, jasnobrązowa, ø 20 cm, pojemność 1 l
(5)
W magazynie
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Krajalnica
Do pieczywa, ze stali nierdzewnej
(98)
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Polarbox
Pojemnik chłodzący Pop
Turkusowy, 6 l, plastikowy
(15)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Tortownica
24 x 24 cm, stal nierdzewna
(2)
W magazynie
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Chlebak Fall Front
Metalowy, w kolorze matowego srebra, 25x46,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
277 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Holm
Pędzelek do smarowania
(7)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Kubek termiczny Singles
400 ml, ze stali nierdzewnej, bordowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ulubione
WOOOD
Taca
24x44 cm, drewniana
(92)
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Solniczka i pieprzniczka Singles
Metalowa
(2)
W magazynie
133 zł
z kodem
165,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Talerz Cyril
Do serwowania, porcelanowy, zielony/w kolorze kości słoniowej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (4)
Premium
-20% z kodem
Stanley
Lunchbox All Day Arista Mini Lunch Box Violet Blossom
4 l, tekstylny, różowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
359 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Chlebak
Plastikowy, beżowy, 23x40 cm
(2)
W magazynie
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Torba termiczna City
Beżowa, 20 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
230 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Zestaw talerzy Burlesque
Dla 6 osób, 18 szt., porcelanowy, biały
(165)
W magazynie
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Polarbox
Pojemnik chłodzący Pop Classic Gold
Brązowy, 6 l, plastikowy
(9)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Orion
Czajnik Greenish
Szarozielony, ze stali nierdzewnej, pojemność 2 l
(7)
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Silikonowe naczynie do gotowania na parze
18,5x26 cm, silikonowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Neri
350 ml, ceramiczny, do cappuccino/do latte, czarny
(19)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Dzbanek Bea
Ceramiczny, beżowy, 1,5 l
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Talerz Aquarel
Ø 28 cm, kamionkowy, beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (3)
-20% z kodem
Brandani
Pojemnik Medicea
Na kawę/na herbatę, porcelanowy
(7)
W magazynie
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Leopold Vienna
Filiżanki zestaw Franca
4 szt., ceramiczne, na espresso, białe, 180 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
41,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki na jajka zestaw Billie
2 szt., kamionkowe, żółte
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Maximex
Mata do pieczenia
70 x 50 cm, silikonowa
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Taormina
Ceramiczna, ze spodkiem, niebieska/turkusowa, 200 ml
(5)
W magazynie
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Kubek Hammershøi Summer
330 ml, porcelanowy, biały
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Podkładki zestaw Curious Dogs
4 szt., korkowe, niebieskie, 10x10 cm
(79)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Deski zestaw Folio
4 szt., ze stojakiem, plastikowe, 35,5 x 7 cm
(7)
W magazynie
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Młynek do soli i pieprzu Hammershøi
Niebieski/w naturalnym kolorze, z litego drewna
(35)
W magazynie
210 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kubki zestaw Liv
2 szt., 270 ml, szklane, z podwójną ścianką, zielone
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
110,99 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Mlecznik Grespresso
200 ml, kamionkowy, ciemnoniebieski
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
72,67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
FABINI
Patelnia Mattia 3.0
Żeliwna, ø 26 cm, odpowiednia na indukcję
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
268 zł
z kodem
335 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Cukierniczka Pixie
Ceramiczna, zielona, pojemność 200 ml
(42)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Pałeczki treningowe dla dzieci Bunny
Drewniane, różowe/w naturalnym kolorze
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Orion
Nóż Silverline
Szefa kuchni, ze stali nierdzewnej, długość klingi 12,5 cm, rękojeść: stal nierdzewna
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Długość klingi (2)
1
...
8
9
10
...
89
Załaduj więcej