Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni · Oferty i zniżki
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
4 230 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Lékué
Foremka do lodu
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Praska do czosnku Luxy
Metalowa
(163)
W magazynie
34 zł
z kodem
39,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Zestaw młynków do pieprzu i soli Livio
2 szt., plastikowy
(63)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Uniwersalne osłonki na żywność zestaw
Plastikowe
(2)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Pojemnik Stefano
Na makaron, kamionkowy, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Noa
2 szt., 360 ml, szklane, z podwójną ścianką
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Rex London
Kubek podróżny
350 ml, ze stali nierdzewnej, morski
(3)
W magazynie
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Cooksmart ®
Pojemniki English Meadow
3 szt., na ciastka, metalowe
(3)
W magazynie
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Bitz
Kubki zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., 300 ml, ceramiczne, czarne
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
z kodem
266 zł bez kodu
66,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Noa
2 szt., 220 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
72,99 zł bez kodu
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Sass & Belle
Kubek dla dzieci Dog
225 ml, ceramiczny, beżowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Zone
Koszyk na pieczywo Singles
Jasnoszary, metalowy/tekstylny, ø 25,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Palermo
4 szt., 350 ml
(6)
W magazynie
157 zł
z kodem
185 zł bez kodu
46,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Klosz z siatki na żwyność
Ze stali nierdzewnej, ø 30 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastikowa, beżowa, 750 ml, ø 14,5 cm
(12)
W magazynie
54 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
Holm
Brytfanna
Żeliwna, 21x37 cm, maksymalna temperatura 250 °C
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
336 zł
z kodem
395 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Talerz
Do serwowania, kamionkowy, zielony
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sass & Belle
Filiżanki zestaw Marlow
2 szt., ceramiczne, na espresso, ciemnoniebieskie, 80 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Holm
Taca
20x35 cm, do serwowania, drewniana
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na dip, kamionkowa, zielona/czarna, 200 ml, ø 10 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Lékué
Formy do pieczenia zestaw
2 szt., 20 x 9,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(7)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Serwis do herbaty Surprise Cat
Porcelanowy
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Neo
335 ml, ceramiczny, do latte, zielony
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Holm
Patelnia
Z powłoką nieprzywierającą, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
-15% z kodem
Nowość
ONA
Maselniczka Duo
Kamionkowa, niebieska, 10,5x16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Dakls
Pojemnik Homemade Tradition
1,7 l, na herbatę, metalowy, biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Jules
400 ml, ceramiczny, do latte, biały/kremowy
(10)
W magazynie
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Lunchbox Freska
Z podziałką, szklany
(33)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Łyżka kuchenna Nover
Drewniana
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70,28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Zestaw przyborów kuchennych Nest
Plastikowy, 5 szt., ze stojakiem
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Tokyo
6 szt., 400 ml
(6)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
11,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Nowość
Stelton
Czajnik elektryczny EM77
W kolorze srebra, plastikowy, pojemność 1,5 l, moc 2200 W
W magazynie
Ostatnia sztuka
575 zł
z kodem
676 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bitz
Talerz Kusintha
Do serwowania, ø 30 cm, szklany, zielony
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
La Rochére
Szklanka Libellules
350 ml
(273)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Metaltex
Nóż Heritage
Do pieczywa, ze stali nierdzewnej, długość klingi 33 cm, rękojeść: drewno
(6)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Menażka z akcesoriami
7 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Kubek termiczny Make & Take
500 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoszary
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Pojemniki na żywność Cirqula
3 szt., kremowe, 500 ml/1 l/2 l
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Vita
6 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(39)
W magazynie
234 zł
z kodem
275,09 zł bez kodu
45,85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
La Rochére
Szklanka Abeille
185 ml
(23)
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Sztućce do sałatek
2 szt., drewniany
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Silikonowe naczynie do gotowania na parze
13,5x26 cm, silikonowe
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Orion
Patelnia Litina
Do grillowania, żeliwna, ø 16 cm, odpowiednia na indukcję
(2)
W magazynie
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Costa Nova
Filiżanka Grespresso
Kamionkowa, na espresso, jasnoszara, 210 ml
(36)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Metaltex
Minutnik
Biały
(66)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Jang
800 ml, z sitkiem, żeliwny, czarny
(67)
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ladelle
Filiżanki zestaw Carnival
2 szt., ceramiczne, na espresso, białe/zielone, 100 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
61 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Zestaw przyborów kuchennych Classic
Plastikowy, 3 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
25
26
27
...
89
Załaduj więcej