Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni · Oferty i zniżki
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
4 254 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Brandani
Talerz Pizza
Do serwowania, ø 31 cm, porcelanowy, pomarańczowy
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Garnek Enamel
Na mleko, emaliowany, 1,12 l
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Patelnia Steela
Ze stali nierdzewnej, ø 20 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Miska Kora
Do serwowania, drewniana, brązowa
(151)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Stay-Hot Camp Mug Violet Blossom
230 ml, ze stali nierdzewnej, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Młynek do soli i pieprzu Hammershøi
Niebieski/w naturalnym kolorze, z litego drewna
(48)
W magazynie
190 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Zone
Kieliszki na jajka zestaw Singles
4 szt., metalowe, jasnoszare
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Pojemnik Grand Cru
Na żywność, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
Pantone
Kubek Warm Gray 2
475 ml, porcelanowy, biały/szary
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kamionkowa, niebieska, ø 24 cm, pojemność 2 l
(22)
W magazynie
163 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemniki Modula
7 szt., 450 ml/1 l/1,5 l/2 l, na żywność, plastikowe, białe
(272)
W magazynie
290 zł
z kodem
341 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik próżniowy Turin
1,2 l, plastikowy
(98)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Ulubione
Brandani
Miska
Do serwowania, porcelanowa/bambusowa, biała
(125)
W magazynie
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Naczynie do kiszenia
4 l, plastikowe
(24)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Brytfanna Grande Aroma
30x43 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
243 zł
z kodem
286 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Zestaw garnków Anett
7 szt., ze stali nierdzewnej, 3x garnek/1x rondel/3x pokrywka, odpowiedni na indukcję
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
365 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Garnek Metalic
Z pokrywką, emaliowany, 3,25 l, ø 22 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
-15% z kodem
ONA
Talerz Billie
Do serwowania, kamionkowy, różowy
(1)
W magazynie
41 zł
z kodem
47,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
PT LIVING
Taca Double Funky
Ø 20 cm , metalowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Lunchbox Ellipse
300 ml/750 ml, z podziałką/na jogurt, 2 szt., plastikowy, jasnoniebieski
(142)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Talerz Jules
Ø 22 cm, kamionkowy, żółty/biały/czarny
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Orion
Garnek Metalic
Z pokrywką, emaliowany, 1,75 l, ø 18 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
-15% z kodem
Orion
Nóż
Szefa kuchni, ze stali damasceńskiej, długość klingi 20 cm, rękojeść: drewno
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Latina
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, fioletowa, 220 ml
(3)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Sztućce Modern retro
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, czarne
(4)
W magazynie
252 zł
z kodem
296 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Misy zestaw Margrethe
4 szt., plastikowe, czerwone, ø 23 cm, pojemność 3 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
326 zł
z kodem
383 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Miski zestaw Terra Vira
4 szt., na zupę/na ramen, kamionkowe, beżowe, 1 l, ø 17 cm
(1)
W magazynie
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
52,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Orion
Dzbanek do herbaty Louka
1 l, porcelanowy, biały/fioletowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Dakls
Kubek Happy Time
770 ml, ceramiczny, czerwony
(76)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Premier Housewares
Zestaw pojemników na przyprawy Luca
4 szt., szklane, 90 ml
(194)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
9,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Taca Socorro
20x31 cm, do serwowania, drewniana
(289)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Łopatka Nover
Drewniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68,40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Haden
Toster Heritage
Czarny, ze stali nierdzewnej, moc 815 W
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Koszyk do wyrastania chleba Lístky
32x15 cm, rattanowy
(44)
W magazynie
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Stanley
Lunchbox All Day Arista Mini Lunch Box Dew Drop
4 l, tekstylny, fioletowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
382 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Holm
Patelnia do pączków
Żeliwna, 19x34 cm
(2)
W magazynie
160 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dzbanek Nirela
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 1,7 l
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vialli Design
Kubek Geo
450 ml, szklany, do latte
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Emile Henry
Naczynie do zapiekania Ultimate
23,5x36,5 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 270 °C
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
203 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Miska Brisa
Na sałatkę, kamionkowa, kremowa, 950 ml, ø 18 cm
W magazynie
89 zł
z kodem
104,92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Sagaform
Szklanki zestaw Rocking Whiskey
6 szt., 200 ml, do whiskey
(309)
W magazynie
122 zł
z kodem
142,99 zł bez kodu
23,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Taca Mango
Ø 30 cm , drewniana
(51)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Filiżanka Eau
Porcelanowa, kremowa, 320 ml
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Torba termiczna Termo
Kremowa, 11 l
(1)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Emile Henry
Moździerz
Ceramiczny, ø 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
188 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Kieliszek Neia
100 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
31,95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Dakls
Kubki zestaw Rings
2 szt., 380 ml, ceramiczne, niebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pudełko na herbatę
Bambusowe, w naturalnym kolorze
(292)
W magazynie
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
15
16
17
...
89
Załaduj więcej