Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni · Oferty i zniżki
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
4 253 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kamionkowa, niebieska, ø 24 cm, pojemność 2 l
(22)
W magazynie
154 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa In the Forest
Kamionkowa, jasnobrązowa, ø 24 cm, pojemność 2 l
(6)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Misa In the Forest
Kamionkowa, biała, ø 20 cm, pojemność 1,9 l
(228)
W magazynie
185 zł
z kodem
231 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa In the Forest
Kamionkowa, jasnobrązowa, ø 20 cm, pojemność 1 l
(5)
W magazynie
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Miska na jajka Rise & Shine
Ceramiczna, brązowa
(19)
W magazynie
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Taca In the Forest
15x30 cm, ceramiczna
(150)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Miarki zestaw In the Forest
4 szt., ceramiczne
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Joseph Joseph
Zestaw młynków do pieprzu i soli Milltop™
2 szt., szary, plastikowy
(75)
W magazynie
218 zł
z kodem
272 zł bez kodu
136 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Joseph Joseph
Zatyczka do wina BarWise
Ze stali nierdzewnej
(47)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Korkociąg dźwigniowy BarWise
Plastikowy
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
234 zł
z kodem
293 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Deski zestaw DoorStore
2 szt., ze stojakiem, plastikowe, 31 x 24,5 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Szpatułka Elevate
Silikonowa
(28)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Chlebak Bread Bin
Plastikowy, biały, 22x35,5 cm
(43)
W magazynie
Ostatnia sztuka
262 zł
z kodem
328 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Dakls
Kubek Happy Time
770 ml, ceramiczny, czerwony
(76)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Zestaw do makaroników
31 x 18 cm, silikon
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
ø 30 cm, plastik
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia Heart
30 x 17,5 cm, silikon
(5)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Keksówka
27,5 x 12,5 cm, silikon
(5)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Lékué
Keksówka
27,5 x 12,5 cm, silikon
(3)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Lékué
Tortownica
ø 20 cm, silikon
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Tortownica
ø 23 cm, silikon
(16)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lékué
Foremki do lodów zestaw
4 szt., silikonowe
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Lékué
Foremki do lodów zestaw
4 szt., silikonowe
(27)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
21,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Lékué
Foremki do lodów zestaw Iconic
4 szt., silikonowe
(6)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Lékué
Pojemnik chłodzący z foremką do lodu
Plastikowy
(25)
W magazynie
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Lékué
Keksówka
28 x 23 cm, silikon
(49)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Lékué
Formy do pieczenia zestaw Essential
3 szt., silikon
(20)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Wkładka do gotowania na parze
Ø 22 cm, silikonowa, zielona
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Lékué
Foremki na jajka w koszulkach zestaw Pouched egg cooker
2 szt., silikonowe
(25)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Silikonowe naczynie do gotowania na parze
19x26 cm, silikonowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Lékué
Silikonowe naczynie do gotowania na parze
18,5x26 cm, silikonowe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Lékué
Silikonowe naczynie do gotowania na parze
15,5x21 cm, silikonowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Lékué
Silikonowe naczynie do gotowania na parze
21x27,5 cm, silikonowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Lékué
Silikonowe naczynie do gotowania na parze
12x24 cm, silikonowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Lékué
Silikonowe naczynie do gotowania na parze
13,5x26 cm, silikonowe
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Orion
Patelnia Litina
Do grillowania, żeliwna, ø 25 cm, odpowiednia na indukcję
(4)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Orion
Patelnia Litina
Do grillowania, żeliwna, ø 16 cm, odpowiednia na indukcję
(2)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Orion
Menażka z akcesoriami
7 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Szczypce do grilla
Silikonowe
(76)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Orion
Szczypce do grilla
Silikonowe
(2)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Orion
Łopatka
Ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Grey/Cream
Na zupę, kamionkowa, biała/zielona, 850 ml, ø 18 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Black/Purple
Na zupę, kamionkowa, czarna/fioletowa, 850 ml, ø 18 cm
(7)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Black/Amber
Na zupę, kamionkowa, czarna/w bursztynowym kolorze, 850 ml, ø 18 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Gastro Grey/Light Pink
Ø 27 cm, kamionkowy, różowy/szary
(12)
W magazynie
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Gastro Black/Purple
Ø 27 cm, kamionkowy, czarny/fioletowy
(11)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Gastro Black/Amber
Ø 27 cm, kamionkowy, czarny/w bursztynowym kolorze
(13)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na dip, kamionkowa, zielona/czarna, 200 ml, ø 10 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
1
...
79
80
81
...
89
Załaduj więcej