Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni · Oferty i zniżki
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
4 257 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Orion
Forma do mini babeczek
28 x 17 cm, silikon
(3)
Dostawa od 22.10.2026
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Forma do pralin
21 x 20,5 cm, silikon
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Forma na muffiny
30 x 20,5 cm, silikon
(1)
Dostawa od 22.10.2026
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Forma na muffiny Grande
32 x 22 cm, metal
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Blaszka
Do pizzy/do tortów/do bagietek, 44,5 x 32,5 cm, maksymalna temperatura 230 °C
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Tortownica
ø 30 cm, metal
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Orion
Forma do pieczenia
22 x 17 cm, silikon
(5)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Forma na donuty Grande
40 x 28,5 cm, metal
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Grawerowany wałek
Drewniany
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Blaszka Grande
Do pizzy/do tortów/do bagietek, 29,5 x 26 cm, maksymalna temperatura 230 °C
(7)
Dostawa od 22.10.2026
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Forma do pralin
22 x 11,5 cm, silikon
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Foremka do ciastek
Drewniana
W magazynie
Ostatnia sztuka
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Valentin
300 ml, z sitkiem, ceramiczny, kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Talerz Jolly
Deserowy, ø 16 cm, kamionkowy, kremowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Beth
900 ml, ceramiczny, kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
z kodem
234 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Talerz Hollie
Głęboki, ø 21 cm, kamionkowy, kremowy
W magazynie
150 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Talerz Frosty Flakes
Do serwowania, szklany
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Talerz Christmas cottage
Do serwowania, ceramiczny, czerwony/biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Dakls
Zestaw pierścieni na serwetki Deer
4 szt., metalowy, 5x6 cm
(1)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
6,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Pojemniki Snowman
3 szt., na pierniki, metalowe, niebieskie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Dakls
Pojemniki Christmas
3 szt., na pierniki, metalowe, czerwone
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Dakls
Zestaw pierścieni na serwetki Angel
4 szt., metalowy, 5x5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
6,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Dakls
Filiżanki zestaw Tone
4 szt., ceramiczne, na espresso, beżowe, 100 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Dakls
Kubek Tone
560 ml, ceramiczny, czerwony
(1)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Dakls
Filiżanki zestaw Tone
4 szt., ceramiczne, na espresso, niebieskie, 100 ml
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Dakls
Kubek Tone
560 ml, ceramiczny, kremowy
(2)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Dakls
Pojemnik Homemade Tradition
1,7 l, na herbatę, metalowy, biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Talerz Grand Cru Cottage
Deserowy, ø 19,5 cm, porcelanowy, biały
Dostawa od 19.10.2026
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Talerz Grand Cru Cottage
Głęboki, ø 19 cm, porcelanowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Szklanki zestaw Mikkeller
2 szt., 400 ml, do piwa
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
88,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Kubek Grand Cru Cottage
300 ml, porcelanowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Szklanki zestaw Mikkeller
2 szt., 400 ml, do piwa
Dostawa od 19.10.2026
132 zł
z kodem
154,99 zł bez kodu
77,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Kubek Grand Cru Cottage
300 ml, porcelanowy, biały
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Talerz Grand Cru Cottage
Ø 27 cm, porcelanowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Talerz Grand Cru Cottage
Ø 23 cm, porcelanowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Szklanki zestaw Mikkeller
2 szt., 500 ml, do piwa
Dostawa od 19.10.2026
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Garnek Litina Smalt
Z pokrywką, żeliwny, 3,3 l, ø 22 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
188 zł
z kodem
220,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Orion
Brytfanna Litina Smalt
Żeliwna, 22x42,5 cm, maksymalna temperatura 250 °C
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
296 zł
z kodem
348 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Garnek Litina Smalt
Z pokrywką, żeliwny, 5,2 l, ø 26 cm, odpowiedni na indukcję
(8)
W magazynie
249 zł
z kodem
293 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Carre
6 szt., 490 ml
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
12,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Brytfanny zestaw GRANDE
2 szt., 24,5x32,5 cm, maksymalna temperatura 230 °C
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
244 zł
z kodem
287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Patelnia Litina Smalt
Żeliwna, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Orion
Patelnia Litina Smalt
Żeliwna, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(7)
W magazynie
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kieliszek na jajko Paula
Ceramiczny, różowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Joshua
Ceramiczna, zielona/beżowa, 290 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Bambino
225 ml, ceramiczny, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
138,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek dla dzieci Nini
110 ml, ceramiczny, zielony
(2)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Yori
450 ml, ceramiczny, niebieski/beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
49
50
51
...
89
Załaduj więcej