Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni · Oferty i zniżki
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
4 254 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, żółty
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, pomarańczowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
ONA
Miska Duo
Na sałatkę, kamionkowa, pomarańczowa/fioletowa, 1,2 l, ø 21 cm
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, pomarańczowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
ONA
Talerz Duna
Ø 22 cm, kamionkowy, bordowy
W magazynie
45 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, zielona/pomarańczowa, 270 ml
(1)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
ONA
Koszyk na owoce Flores
Ø 19 cm, metalowy, szary
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
59 zł
z kodem
69,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Miski zestaw Billie
2 szt., na zupę, kamionkowe, beżowe, 650 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
80 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
ONA
Talerz Gravel
Głęboki, ø 18,5 cm, kamionkowy, zielony/kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
ONA
Talerz Billie
Ø 26 cm, kamionkowy, beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
ONA
Solniczka i pieprzniczka Duo
Kamionkowa
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ONA
Koszyk na owoce Flores
Ø 26,5 cm, metalowy, czarny
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
ONA
Talerz Duo
Deserowy, ø 18 cm, kamionkowy, zielony/pomarańczowy
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Miski zestaw Billie
2 szt., na zupę, kamionkowe, różowe, 650 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
80 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
ONA
Talerz Duo
Deserowy, ø 18 cm, kamionkowy, pomarańczowy/fioletowy
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-15% z kodem
ONA
Talerz Duo
Ø 26 cm, kamionkowy, pomarańczowy/fioletowy
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-15% z kodem
ONA
Talerz Gravel
Ø 27 cm, kamionkowy, czarny/kremowy
(1)
W magazynie
41 zł
z kodem
47,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, jasnożółty
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
ONA
Podkładki zestaw Piff
4 szt., tekstylne, żółte, ø 10 cm
(1)
W magazynie
49 zł
z kodem
57,99 zł bez kodu
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
ONA
Kubek Gravel
350 ml, kamionkowy, czarny/kremowy
W magazynie
25 zł
z kodem
28,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ONA
Talerz Duo
Głęboki, ø 21 cm, kamionkowy, zielony/pomarańczowy
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Szklanki zestaw Cruse
2 szt., 370 ml, ze szkła borokrzemowego
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
45,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ONA
Talerz Billie
Deserowy, ø 20,5 cm, kamionkowy, beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
68,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
ONA
Talerz Gravel
Ø 27 cm, kamionkowy, zielony/kremowy
(1)
W magazynie
41 zł
z kodem
47,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
ONA
Talerz Fika
Do serwowania, porcelanowy, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
47,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, zielona/fioletowa, 270 ml
(1)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
ONA
Solniczka i pieprzniczka Duo
Kamionkowa
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ONA
Miska Duna
Na sałatkę, kamionkowa, różowa, 1,63 l, ø 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
80,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki zestaw Bobbie
2 szt., 210 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
136,99 zł bez kodu
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Szklanki zestaw Cruse
2 szt., 370 ml, ze szkła borokrzemowego
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
45,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki na jajka zestaw Billie
2 szt., kamionkowe, beżowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Light & Living
Misa Banda
Na owoce, ceramiczna, miętowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89,01 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Light & Living
Misa Banda
Na owoce, ceramiczna, miętowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
240 zł
z kodem
281,87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Tromso
1,3 l, na żywność, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Tromso
1,3 l, na żywność, szklany
Dostawa od 29.10.2026
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Tromso
1,8 l, na żywność, szklany
Dostawa od 29.10.2026
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Tromso
550 ml, na żywność, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
-15% z kodem
Premier Housewares
Misa Vine
Na owoce, drewniana, w naturalnym kolorze
Dostawa od 29.10.2026
270 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Taca Vine
14x54 cm, do serwowania, drewniana
Dostawa od 29.10.2026
162 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Szklanki zestaw Beaufort
4 szt.
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
17,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemniki Freska
5 szt., na żywność, w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Miski zestaw Beaufort
4 szt., do lodów, szklane, ø 12 cm
Dostawa od 29.10.2026
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Misa Kara
Na owoce, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 27 cm
W magazynie
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Freska
Na miód
W magazynie
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
21
22
23
...
89
Załaduj więcej