Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni · Oferty i zniżki
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
4 254 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
ONA
Miska Gravel
Na zupę, kamionkowa, zielona/kremowa, 740 ml, ø 14,5 cm
(1)
W magazynie
31 zł
z kodem
35,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, jasnoniebieski
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
ONA
Talerz Gravel
Deserowy, ø 20 cm, kamionkowy, czarny/kremowy
(1)
W magazynie
30 zł
z kodem
34,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
ONA
Talerz Duo
Głęboki, ø 21 cm, kamionkowy, zielony/fioletowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
ONA
Miska Duo
Na dip, kamionkowa, pomarańczowa/fioletowa, 170 ml, ø 9 cm
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Zestaw młynków do pieprzu i soli Betty
2 szt., zielony, ceramiczny
(1)
Dostawa od 03.11.2026
139 zł
z kodem
162,99 zł bez kodu
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ONA
Dzbanek Cruse
Szklany, 1,2 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
85,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ONA
Kubek Gravel
350 ml, kamionkowy, zielony/kremowy
W magazynie
25 zł
z kodem
28,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ONA
Talerz Gravel
Deserowy, ø 20 cm, kamionkowy, zielony/kremowy
(1)
W magazynie
30 zł
z kodem
34,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
ONA
Koszyk na owoce Flores
Ø 19 cm, metalowy, zielony
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
59 zł
z kodem
69,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
ONA
Talerz Duna
Ø 27 cm, kamionkowy, różowy
W magazynie
59 zł
z kodem
68,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Miski zestaw Billie
2 szt., na dip, kamionkowe, żółte, 110 ml, ø 9,5 cm
(1)
W magazynie
45 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
ONA
Kubek Fika
330 ml, kamionkowy, beżowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kubki zestaw Liv
2 szt., 270 ml, szklane, z podwójną ścianką, zielone
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110,99 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki na jajka zestaw Billie
2 szt., kamionkowe, różowe
(1)
W magazynie
54 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ONA
Koszyk na owoce Flores
Ø 26,5 cm, metalowy, zielony
(1)
Dostawa od 03.11.2026
65 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
ONA
Forma do pieczenia Duo
22,5 x 15 cm, kamionka
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ONA
Filiżanka Duna
Kamionkowa, bordowa, 220 ml
W magazynie
28 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kubki zestaw Liv
2 szt., 270 ml, szklane, z podwójną ścianką, niebieskie
(1)
W magazynie
94 zł
z kodem
110,99 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, biały
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
ONA
Miska Duna
Na zupę, kamionkowa, różowa, 670 ml, ø 14 cm
W magazynie
39 zł
z kodem
45,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Miski zestaw Billie
2 szt., na dip, kamionkowe, różowe, 110 ml, ø 9,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
ONA
Misa Duna
Na sałatkę, bordowa, ø 28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
163,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
ONA
Talerz Billie
Do serwowania, kamionkowy, różowy
(1)
W magazynie
41 zł
z kodem
47,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki zestaw Bobbie
2 szt., 230 ml, do koktajli
Dostawa od 03.11.2026
116 zł
z kodem
136,99 zł bez kodu
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
ONA
Miska Gravel
Na zupę, kamionkowa, czarna/kremowa, 740 ml, ø 14,5 cm
(1)
W magazynie
30 zł
z kodem
34,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ONA
Talerz Billie
Do serwowania, kamionkowy, żółty
(1)
W magazynie
41 zł
z kodem
47,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, pomarańczowa/fioletowa, 130 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-15% z kodem
ONA
Miska Duna
Na dip, kamionkowa, bordowa, 260 ml, ø 9 cm
(1)
W magazynie
28 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
ONA
Spodek Duna
Kamionkowy, różowy, ø 14,5 cm
W magazynie
26 zł
z kodem
30,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ONA
Miska Duo
Na zupę/na sałatkę, kamionkowa, pomarańczowa/fioletowa, 710 ml, ø 15,5 cm
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (3)
-15% z kodem
ONA
Talerz Duo
Deserowy, ø 18 cm, kamionkowy, zielony/fioletowy
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (3)
-15% z kodem
ONA
Talerz Duo
Ø 26 cm, kamionkowy, zielony/pomarańczowy
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (3)
-15% z kodem
ONA
Solniczka i pieprzniczka Duo
Kamionkowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki zestaw Bobbie
2 szt., 320 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
131,99 zł bez kodu
66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
ONA
Podkładki zestaw Piff
4 szt., tekstylne, różowe, ø 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
57,99 zł bez kodu
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, fioletowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, turkusowy
(1)
W magazynie
37 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Zestaw młynków do pieprzu i soli Betty
2 szt., niebieski, ceramiczny
(1)
W magazynie
139 zł
z kodem
162,99 zł bez kodu
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ONA
Miska Fika
Na zupę, porcelanowa, beżowa, 500 ml, ø 13 cm
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ONA
Kubek Duna
300 ml, kamionkowy, różowy
W magazynie
32 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ONA
Forma do pieczenia Duo
29,5 x 22,5 cm, kamionka
W magazynie
106 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
ONA
Słomki zestaw Cruse
4 szt., szklane
(1)
W magazynie
30 zł
z kodem
34,99 zł bez kodu
8,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ONA
Talerz Fika
Deserowy, ø 20,5 cm, porcelanowy, beżowy
(1)
Dostawa od 03.11.2026
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ONA
Talerz Billie
Do serwowania, kamionkowy, beżowy
(1)
W magazynie
41 zł
z kodem
47,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
ONA
Koszyk na owoce Flores
Ø 26,5 cm, metalowy, szary
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
1
...
20
21
22
...
89
Załaduj więcej