Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 198 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Wkładka do gotowania na parze Bloom
Ze stali nierdzewnej, zielona/w kolorze srebra
(12)
W magazynie
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Kubek podróżny Wild Flowers
350 ml, ze stali nierdzewnej
(9)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Vialli Design
Dzbanek do herbaty Diva
1,5 l, z sitkiem, szklany
(10)
W magazynie
112 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Meri Meri
Jednorazowe tacki zestaw Dragon
4 szt., papierowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 6 szt.
Vialli Design
Szklanki zestaw Geo
6 szt., 400 ml, ze szkła borokrzemowego
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
22,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Zestaw młynków do pieprzu i soli
2 szt., zielony, plastikowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
BonBistro
Filiżanka Azul
Porcelanowa, do cappuccino, biała/niebieska, 200 ml
W magazynie
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Talerz Retro
Ø 21 cm, porcelanowy, biały/niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (5)
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Łyżeczki do herbaty zestaw Profi Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
5,08 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Kratka do studzenia
Metalowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Riley
Na owoce, ceramiczna, niebieska, ø 24,5 cm, pojemność 1,4 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Szpatułka
2 szt., plastikowa
(56)
W magazynie
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Maxima
510 ml, kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
VDE Tivoli 1996
Podkładki pod garnek zestaw Xmas
12 szt., ceramiczne, ø 21 cm
(1)
W magazynie
260 zł
z kodem
325 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kieliszki na jajka zestaw Birdy
2 szt., kamionkowe, żółte/niebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
66,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Redonda
Na zupę, kamionkowa, brązowa, 1,65 l, ø 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Kubek Abeille
520 ml, kamionkowy, kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Qwetch
Kubek termiczny Originals
470 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Misa Thara
Na sałatkę, drewniana, zielona, ø 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
170,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Robi
4 szt., 290 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Duralex
Miski zestaw Gigogne
6 szt., szklane, 500 ml, ø 14 cm
(10)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
11,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Podkładka pod garnek Triangles
Silikonowa, 14x16 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ladelle
Pojemnik Carnival
Na kawę/na herbatę/na ciastka, kamionkowy, niebieski/kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
VacuVin
Korkociąg
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Misa Brisa
Na sałatkę, kamionkowa, biała/niebieska, ø 28 cm, pojemność 3,5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
210,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Miska
Na zupę, porcelanowa, biała/niebieska, 600 ml, ø 15 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Pojemnik Phoenix
Na żywność, ceramiczny
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kulig
Sztućce Luce
Dla 4 osób, 24 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Ostrzałka do noży
Metalowa/plastikowa
(49)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Orion
Zestaw do matchy
Szklany
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Cukierniczka
Biała, pojemność 200 ml
(4)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Składana taca Mani
34x65 cm, do serwowania/śniadaniowa, drewniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
171 zł
z kodem
213,16 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
BonBistro
Talerz Azul
Ø 25 cm, porcelanowy, biały/niebieski
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (5)
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik Modula White
550 ml, na żywność, plastikowy, biały
(6)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Nowość
Orion
Garnek Ecrina
Z pokrywką/z powłoką ceramiczną, 6,6 l, ø 28 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
BonBistro
Filiżanka Resto
Porcelanowa, do latte, brązowa, 300 ml
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Sass & Belle
Serwis do herbaty Surprise Cat
Porcelanowy
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na zupę, porcelanowa, biała, 600 ml, ø 12 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 360 ml, szklane, do latte
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
105,99 zł bez kodu
53 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Stay-Hot Camp Mug Black
230 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
(1)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Anniversary
2 szt., kamionkowe, 160 ml, ø 10 cm
(1)
W magazynie
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
54,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Taca Fika
10x28,5 cm, porcelanowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
73,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Talerz Glaze
Głęboki, ø 20,5 cm, ceramiczny, fioletowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (3)
Premium
-20% z kodem
Bitz
Karafka Kusintha
500 ml, szklana, różowa
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Imogen
Na sałatkę, ceramiczna, beżowa, ø 24 cm, pojemność 1,4 l
(1)
W magazynie
198 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Miska Double Dish
Do serwowania, plastikowa, biała/czarna
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Stojak na noże Mesina
Bambusowy, w naturalnym kolorze
(16)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Miska Alhambra
Na zupę, kamionkowa, ø 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
163 zł
z kodem
204 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
35
36
37
...
88
Załaduj więcej