Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 196 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Orion
Garnek ANETT
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 6,2 l, ø 24 cm, odpowiedni na indukcję
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Tortownica
28 x 20 cm, stal nierdzewna
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Szczypce do grilla
Silikonowe
(76)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Vialli Design
Dzbanek do herbaty Geo
1,3 l, z sitkiem, szklany, w kolorze złota
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Kitchen Craft
Tarka World of Flavours Italian
Do sera
(65)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Nóż Gourmet
Do pieczywa, ze stali nierdzewnej, rękojeść: stal nierdzewna
(23)
W magazynie
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kütahya Porselen
Talerze zestaw Basic
2 szt., głębokie, niebieskie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
106,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Black/Purple
Na zupę, kamionkowa, czarna/fioletowa, 850 ml, ø 18 cm
(7)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Nowość
ONA
Dzbanek do herbaty Liv
950 ml, szklany, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Dzbanek termos Amphora
1 l, plastikowy, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
z kodem
297 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Dzbanek termos EM77
1 l, plastikowy, szary
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Dzbanek termos Amphora
1 l, plastikowy, brzoskwiniowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
238 zł
z kodem
297 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Nowość
S|P Collection
Butelka na olej Manon
Pojemność 0,5 ml, kamionkowa, bordowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Kubek termiczny Eco
350 ml, ceramiczny, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Chlebak Amalie
Drewniany, biały, 28x39 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Czajnik elektryczny Grand Cru
Czarny, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,4 l, moc 2200 W
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Pojemniki Maya
2 szt., 1,7 l/1,8 l, na mąkę/na kawę/na herbatę/na produkty sypkie/na makaron/na cukier/na ciastka/na kakao, szklane
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
410 ml, ceramiczny, niebieski
(1)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Młynek do soli i pieprzu Gurken
Czerwony/w naturalnym kolorze, ceramiczny
W magazynie
Ostatnia sztuka
198 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Gastro Grey/Light Pink
Ø 27 cm, kamionkowy, różowy/szary
(12)
W magazynie
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Provence
6 szt., 250 ml
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
9,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Casa Selección
Podkładki zestaw
4 szt., z filcu, ze świątecznym motywem, czerwone, ø 10 cm
(14)
W magazynie
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
5,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Misy zestaw Margrethe
2 szt., plastikowe, czarne, ø 23 cm, pojemność 3 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
203 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Torba termiczna Spotlight
Zielona/niebieska, 3 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
Salt&Pepper
Nóż Chop
Szefa kuchni, ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Taca
20x35 cm, do serwowania, drewniana
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Solniczka i pieprzniczka Duo
Kamionkowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Latina
Kamionkowa, ciemnofioletowa, 165 ml, ø 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Koszyk na pieczywo Singles
Czarny, metalowy/tekstylny, ø 25,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
BonBistro
Filiżanka Retro
Porcelanowa, do cappuccino, biała/niebieska, 200 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 650 ml, do wina
(57)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
26,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Tekla
500 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, jasnoszara
W magazynie
Ostatnia sztuka
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik Nero
1 l, na żywność/na ciastka, metalowy, czarny
(65)
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Ego Dekor
Misa Pandora
Na owoce, szklana, ø 34 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Vialli Design
Dzbanek do herbaty Tulip
1 l, z sitkiem, szklany
(10)
W magazynie
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Heikki
Na zupę, ceramiczna, brązowa, 860 ml, ø 19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
149,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Szatkownica do warzyw Duo Multi-Grip
Do warzyw
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Light Pink 182
Porcelanowa, do cappuccino, jasnoróżowa, 175 ml
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Haden
Toster Dorset
Zielony, ze stali nierdzewnej, moc 900 W
(67)
W magazynie
298 zł
z kodem
373 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Green Gate
Łyżeczka
Biała/zielona/niebieska
(14)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek Coralie
400 ml, ceramiczny, czerwony/niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Frankie
Ceramiczna, ze spodkiem/do latte, czarno-biała, 300 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Krajalnica
Do pizzy, ze stali nierdzewnej
(38)
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Tilde
Plastikowy, czerwony
(3)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Polarbox
Pojemnik chłodzący Pop
Fioletowy, 6 l, plastikowy
(2)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Wkładka do gotowania na parze Bloom
Ze stali nierdzewnej, zielona/w kolorze srebra
(12)
W magazynie
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Kubek podróżny Wild Flowers
350 ml, ze stali nierdzewnej
(9)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Vialli Design
Dzbanek do herbaty Diva
1,5 l, z sitkiem, szklany
(10)
W magazynie
112 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
34
35
36
...
88
Załaduj więcej