Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Tanie wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 211 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Orion
Zestaw młynków do pieprzu i soli
2 szt., w kolorze srebra, szklany
(13)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Agnes
230 ml, ceramiczny, kremowy
(1)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Pojemniki
2 szt., 1,7 l, na żywność, szklane, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Sunshine & Rainbow
3 szt., plastikowe, beżowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
3 szt., plastikowe, jasnoniebieskie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Little Farm by Little Dutch
3 szt., plastikowe, jasnozielone
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Lunchbox Ellipse
600 ml, z widelcem, plastikowy, jasnoczerwony
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Lunchbox Ellipse
600 ml, z widelcem, plastikowy, szałwiowy
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Lunchbox Ellipse
600 ml, z widelcem, plastikowy, jasnoniebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik
550 ml, na żywność, kamienny, biały
(108)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Forma do pieczenia Dome Latte
28 x 14 cm, silikon
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Kubek dla dzieci Enkei
Silikonowy, brązowy
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Lékué
Pojemniki do przygotowywania popcornu w mikrofalówce zestaw
2 szt., ø 13 cm, silikonowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Costa Nova
Talerz Pearl
Ø 28 cm, kamionkowy, biały
(31)
Dostawa od 21.10.2026
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Tylki cukiernicze Flower
Liczba końcówek 7 szt.
(2)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hendi
Koszyk na pieczywo
Czarny/szary, ø 22 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Talerz dla dzieci Enkei
Silikonowy, szaroniebieski, 17x21,5 cm
Dostawa od 19.10.2026
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Mini
Talerz dla dzieci Enkei
Silikonowy, beżowy, 17x21,5 cm
Dostawa od 19.10.2026
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Mini
Talerz dla dzieci Enkei
Silikonowy, czerwony, 17x21,5 cm
Dostawa od 19.10.2026
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Ego Dekor
Butelka na olej Olive
Pojemność 0,5 ml, szklana, zielona
(41)
W magazynie
65 zł
z kodem
80,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
VDE Tivoli 1996
Podkładki zestaw Uncinetto
6 szt., papierowe, ø 11 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
80,99 zł bez kodu
13,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Miska Duna
Na sałatkę, kamionkowa, różowa, 1,63 l, ø 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
80,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Casafina
Kubek Taormina
410 ml, ceramiczny, biały
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Jang
2 szt., metalowe, na espresso, czarne, 100 ml
(132)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Celebrate
Kamionkowa, jasnoniebieska/kremowa, ø 13,5 cm, pojemność 500 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Butelka dla dzieci Unicorn
Ze stali nierdzewnej, jasnoróżowa, 500 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Mlecznik Gastro Dark Blue/Black
200 ml, ceramiczny, czarny/niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Solniczka i pieprzniczka Ginnie
Ceramiczna
(1)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Trzepaczka Twist Whisk Sky
Plastikowa
(20)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Torba termiczna Budva
W kolorze khaki
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign
Pojemnik
2 l, na żywność, plastikowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Orion
Rondel Anett
Ze stali nierdzewnej, 900 ml, ø 14 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Celebrate
Kamionkowa, żółta/kremowa, ø 13,5 cm, pojemność 500 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
BonBistro
Shaker Bar
Ze stali nierdzewnej, pojemność 570 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Kubek Bea
400 ml, ceramiczny, beżowy
(35)
Dostawa od 21.10.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Dolly
370 ml, na kakao, ceramiczny, biały
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Paula
Deserowy, ø 20 cm, kamionkowy, różowy
(1)
Dostawa od 21.10.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Salt&Pepper
Taca Meridian
10x29 cm, kamionkowa
Dostawa od 23.10.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hendi
Pojemnik chłodzący
Ze stali nierdzewnej
(4)
Dostawa od 19.10.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Taca Meridian
10x29 cm, kamionkowa
Dostawa od 23.10.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Summer Bliss
Na zupę, kamionkowa, biała, 820 ml, ø 16 cm
W magazynie
65 zł
z kodem
81,27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Summer Bliss
Deserowy, ø 22 cm, kamionkowy
W magazynie
65 zł
z kodem
81,27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Pacifica
Kamionkowa, ze spodkiem, kremowa, 210 ml
(1)
W magazynie
65 zł
z kodem
81,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Casafina
Talerz Poterie
Głęboki, kamionkowy, brązowy
(2)
W magazynie
65 zł
z kodem
81,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Poterie
Kamionkowa, ciemnobrązowa, 870 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
81,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Pacifica
Kamionkowa, ze spodkiem, czerwona, 210 ml
(1)
Dostawa od 21.10.2026
65 zł
z kodem
81,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Pacifica
Kamionkowa, ze spodkiem, zielona, 210 ml
(1)
Dostawa od 21.10.2026
65 zł
z kodem
81,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Holm
Pojemnik na sól
Drewniany
(37)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
34
35
36
...
88
Załaduj więcej