Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Luksusowe wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 212 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Holm
Tłuczek do mięsa
Drewniany
(6)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Brandani
Kubki zestaw Burlesque
2 szt., 300 ml, porcelanowe, do latte, białe
(90)
Dostawa od 03.11.2026
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Miski dla dzieci zestaw Lemon & Pear
2 szt., silikonowe, żółte/zielone
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemniki Speckled
3 szt., na ciastka, metalowe, czarno-białe
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
71,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemnik Modula White
1,6 l, na żywność, plastikowy, biały
(333)
W magazynie
58 zł
z kodem
71,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Hermia
Pojemniki Fresco
12 szt., 1,1 l, na żywność, plastikowe, szare
(14)
Dostawa od 04.11.2026
58 zł
z kodem
71,99 zł bez kodu
6 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Costa Nova
Miska Alentejo
Na zupę, kamionkowa, turkusowa, 770 ml, ø 16 cm
(60)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
71,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Menażka z akcesoriami
7 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Akcesoria do wina
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Butelka dla dzieci Sunshine & Rainbow
Plastikowa, beżowa, 400 ml
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Mepal
Butelka dla dzieci Fairy Wonders by Little Dutch
Plastikowa, biała/różowa, 400 ml
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Orion
Taca
44x25 cm, do serwowania, bambusowa
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kulig
Długie łyżeczki zestaw London
Dla 6 osób, 6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Butelka dla dzieci Food Fest
Plastikowa, fioletowa, 400 ml
(59)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Mepal
Butelka dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
Plastikowa, jasnoniebieska, 400 ml
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Mepal
Butelka dla dzieci Fairy Garden by Little Dutch
Plastikowa, jasnoróżowa, 400 ml
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Mepal
Butelka dla dzieci Little Farm by Little Dutch
Plastikowa, jasnozielona, 400 ml
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Taca Aperitivo Spritz
Ø 33 cm , metalowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Taca Old Leopard Brewery
Ø 33 cm , metalowa
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Taca Passata
Ø 33 cm , metalowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Chlebak Greenish
Metalowy, jasnozielony, 20x20 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Nóż Heritage
Szefa kuchni, ze stali nierdzewnej, długość klingi 15 cm, rękojeść: drewno
(7)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Koszyk na owoce Flower
26x26 cm, plastikowy, pomarańczowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Nordic white
Kremowy, 700 ml
(1)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemnik Stora
1,6 l, na żywność, plastikowy, biały
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Szklanki zestaw Beaufort
4 szt.
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
17,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Taca Maya
25x35,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kulig
Widelczyki deserowe zestaw London
Dla 6 osób, 6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci City
2 szt., plastikowe, niebieskie/w kolorze srebra, 390 ml
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Kulig
Łyżeczki do kawy zestaw London
Dla 6 osób, 6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Costa Nova
Miska Brisa
Na zupę, kamionkowa, biała/niebieska, 900 ml, ø 23 cm
(73)
W magazynie
57 zł
z kodem
70,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Brisa
Deserowy, ø 22 cm, kamionkowy, biały/niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70,52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Talerz Doren
Ø 25 cm, ceramiczny, bordowy
(2)
W magazynie
56 zł
z kodem
70,34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Talerz Tiraya
Ø 27 cm, ceramiczny, jasnoróżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70,08 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Cream
Na zupę/na sałatkę, kamionkowa, beżowa, 600 ml, ø 14 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek Pawsome Parent
350 ml, ceramiczny, beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Mistletoe
4 szt., tekstylne, ze świątecznym motywem, białe, 10x10 cm
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw White Botany
4 szt., tekstylne, białe/zielone, 10x10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Dark Grey
4 szt., tekstylne, ciemnoszare, 10x10 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Lava Falls
4 szt., tekstylne, czerwone, 10x10 cm
(8)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Red Gingham
4 szt., tekstylne, czerwone/szare, 10x10 cm
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Red Natural Stripes
4 szt., tekstylne, czerwone/w naturalnym kolorze, 10x10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Kubek dla dzieci Little Farm by Little Dutch
200 ml, z tritanu, jasnozielony
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
S|P Collection
Butelka na olej Manon
Pojemność 0,5 ml, kamionkowa, bordowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Miska Eau
Na zupę, porcelanowa, kremowa, 600 ml, ø 16 cm
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Akcesorium do pieczenia
Metalowe
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemniki Urban
3 szt., na ciastka, metalowe, czarno-białe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek Surprise Penguin
350 ml, miętowy
(5)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
59
60
61
...
88
Załaduj więcej