Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Luksusowe wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 207 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska dla dzieci Nini
Ceramiczna, niebieska, ø 9 cm, pojemność 170 ml
(1)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Duo
Głęboki, ø 21 cm, kamionkowy, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Samsin
150 ml, kamionkowy, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek Surprise Sheep
350 ml, porcelanowy, niebieski/kremowy
(2)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Green Gate
Kieliszek na jajko
Porcelanowy, biały/zielony/fioletowy/w kolorze złota
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Foremka do lodów
Silikonowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Foremka do lodów
Silikonowa
(1)
Dostawa od 26.10.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Keksówka
27,5 x 12,5 cm, silikon
(3)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Miarki zestaw
4 szt., metalowe
(2)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Miarka z pokrywką Chef It
Szklana
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Keops
6 szt., 460 ml
(19)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
12,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Wenko
Pojemnik
1 l, na żywność, szklany, czarny
(7)
Dostawa od 19.10.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Hendi
Końcówki do syfonu do bitej śmietany Profi Line
Liczba końcówek 4 szt.
(3)
Dostawa od 19.10.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Moss Green
4 szt., tekstylne, w kolorze ochry/zielone, 10x10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
18,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Duo
Głęboki, ø 21 cm, kamionkowy, zielony
Dostawa od 23.10.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Noa
2 szt., 220 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką
(10)
W magazynie
58 zł
z kodem
72,99 zł bez kodu
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Mlecznik Brisa
200 ml, kamionkowy, biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72,67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Mlecznik Grespresso
200 ml, kamionkowy, biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72,67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Mlecznik Grespresso
200 ml, kamionkowy, ciemnoniebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72,67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Mlecznik Grespresso
200 ml, kamionkowy, czerwony
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72,67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Summer Bliss
500 ml, kamionkowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
72,67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Mlecznik Grespresso
200 ml, kamionkowy, turkusowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72,67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Mepal
Kubek dla dzieci Sunshine & Rainbow
300 ml, plastikowy, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
OYOY Mini
Miska dla dzieci Enkei
Silikonowa, czerwona, ø 6 cm
Dostawa od 19.10.2026
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Mini
Miski dla dzieci zestaw Yummy
2 szt., silikonowe, czerwone/brązowe
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
S|P Collection
Taca Rural
13x30 cm, drewniana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Orion
Filtry do dzbanka filtrującego zestaw
3 szt.
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Kubek dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
300 ml, plastikowy, jasnoniebieski
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
OYOY Mini
Kubki dla dzieci zestaw Pullo
2 szt., plastikowe, jasnoniebieskie/brązowe
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Kubek dla dzieci Fairy Garden by Little Dutch
300 ml, plastikowy, jasnoróżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Mepal
Kubek dla dzieci Little Farm by Little Dutch
300 ml, plastikowy, jasnozielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Orion
Forma na donuty Grande
40 x 28,5 cm, metal
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Antic Line
Otwieracz ścienny do butelek Soda
Metalowy
(21)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Durszlak Chef It
Plastikowy, ø 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Floral
4 szt., tekstylne, różowe, 10x10 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
18 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Design Letters
Kubek dla dzieci Eat & Learn
Plastikowy, różowy/beżowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Słomki zestaw Mellow
6 szt., ze szczoteczką w komplecie, silikonowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Miska dla dzieci Enkei
Silikonowa, szaroniebieska, ø 6 cm
Dostawa od 19.10.2026
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Grocer
3 l, na żywność, szklany
(5)
Dostawa od 29.10.2026
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
OYOY Mini
Sztućce dla dzieci Mellow
3 szt., z silikonu, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Mini
Sztućce dla dzieci Mellow
3 szt., z silikonu, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
Dostawa od 19.10.2026
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Sztućce do sałatek Nagy
2 szt., ze stali nierdzewnej
(13)
Dostawa od 19.10.2026
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Słój na lemoniadę
3,5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Spiralizer SpiroGo
Do warzyw, ze stali nierdzewnej
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Tłuczek do mięsa
Drewniany
(6)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Brandani
Kubki zestaw Burlesque
2 szt., 300 ml, porcelanowe, do latte, białe
(90)
Dostawa od 03.11.2026
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Miski dla dzieci zestaw Lemon & Pear
2 szt., silikonowe, żółte/zielone
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemniki Speckled
3 szt., na ciastka, metalowe, czarno-białe
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
71,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
58
59
60
...
88
Załaduj więcej