Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Luksusowe wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 198 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Fairy Wonders by Little Dutch
Z widelcem, plastikowy, biały/różowy, 1,6 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Kubek termiczny Termo
1,2 l, ze słomką, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Durszlak Prescott
Metalowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Leopold Vienna
French press
Pojemność 350 ml, szklany
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
Z widelcem, plastikowy, jasnoniebieski, 1,6 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kieliszek Taurin
300 ml, do koktajli
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Lunchbox Ellipse
200 ml/500 ml, z podziałką/na jogurt, 2 szt., plastikowy, jasnoniebieski
(142)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Mepal
Lunchbox Nordic sage
200 ml/500 ml, z podziałką/na jogurt, 2 szt., plastikowy, szałwiowy
(3)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Mepal
Lunchbox Vivid mauve
200 ml/500 ml, z podziałką/na jogurt, 2 szt., plastikowy, jasnoczerwony
(3)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Hermia
Pojemniki na żywność
4 szt., zielone, 3,5 l
(2)
Dostawa od 04.11.2026
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Praska do czosnku Easy-Press™
Ze stali nierdzewnej
(67)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Mata do pieczenia
40 x 30 cm, silikonowa
(16)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw
4 szt., szklane, 90 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Słój na lemoniadę Kohoutek
4 l
(22)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Sass & Belle
Miarki zestaw Retro
4 szt., ceramiczne
(179)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Stojak na noże Nero
Plastikowy, czarny
(441)
W magazynie
70 zł
z kodem
87,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Czajnik Anett
W kolorze srebra, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,2 l
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hermia
Pojemniki Fresco
16 szt., 400 ml/800 ml/1,1 l/1,5 l, na żywność, plastikowe, szare
(10)
Dostawa od 04.11.2026
70 zł
z kodem
87,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Summer Bliss
Głęboki, ø 23 cm, kamionkowy
W magazynie
70 zł
z kodem
87,72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Kubek termiczny Eco
350 ml, ceramiczny, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
S|P Collection
Talerz Manon
Ø 27,5 cm, kamionkowy, bordowy
Dostawa od 23.10.2026
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Black/Purple
Na zupę, kamionkowa, czarna/fioletowa, 1 l, ø 20 cm
(7)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Orion
Taca Mango
20x39 cm, drewniana
(2)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kieliszek Taurin
430 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Orion
Misa Beige
Do ubijania, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 26 cm, pojemność 5 l
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Nożyk do nacinania chleba Nature
Do pieczywa, rękojeść: drewno
(7)
Dostawa od 26.10.2026
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Talerz
Deserowy, ø 15 cm, porcelanowy, biały/szary
(3)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Talerz
Deserowy, ø 15 cm, porcelanowy, biały/niebieski
(9)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Foremki do lodów zestaw Iconic
4 szt., silikonowe
(6)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Lékué
Foremki do lodów zestaw
4 szt., silikonowe
(27)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
21,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Pojemnik
2,1 l, na cebulę i czosnek, metalowy, biały
(889)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Organizer na noże
Plastikowy, szary
(61)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Cristal
Ø 28 cm, kamionkowy, szary
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Taormina
Kamionkowa, na espresso/ze spodkiem, turkusowa, 100 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Brandani
Filiżanki zestaw Burlesque
2 szt., porcelanowe, ze spodkiem, białe, 200 ml
(169)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Safie
300 ml, ceramiczny, do latte, zielony
(4)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Riviera
Ø 27 cm, kamionkowy, jasnozielony
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
86,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Podkładka pod garnek Tower
Silikonowa, 15x15 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Chochla Chef It
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Podkładka pod garnek Tower
Silikonowa, 15x15 cm
(56)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Etażerka
Łupkowa, czarna/w naturalnym kolorze, 24x41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Jari
3 szt., ceramiczne, 200 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
28,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Lunchbox Nordic white
1 l, z podziałką, plastikowy, kremowy
(6)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Mepal
Lunchbox Cirqula
1 l, z podziałką, plastikowy, jasnoniebieski
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Mepal
Lunchbox Cirqula
1 l, z podziałką, plastikowy, czarny
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Mepal
Lunchbox Cirqula
1 l, z podziałką, plastikowy, szałwiowy
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Brandani
Misa Maya
Na sałatkę, z melaminy, ø 28 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Orion
Nóż Silverline
Typu tasak, ze stali nierdzewnej, długość klingi 18 cm, rękojeść: stal nierdzewna
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
49
50
51
...
88
Załaduj więcej