Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Luksusowe wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 195 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
15 szt., 550 ml/1,2 l/1,7 l, na żywność, plastikowe, szare
(55)
Dostawa od 04.11.2026
78 zł
z kodem
97,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Addy
Kamionkowa, beżowa, ø 12 cm, pojemność 360 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Addy
Kamionkowa, ciemnozielona, ø 12 cm, pojemność 360 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Pantone
Kubek Light Yellow 600
475 ml, porcelanowy, jasnożółty
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Misa Classic
Do ubijania, plastikowa, biała, ø 11 cm, pojemność 1,25 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Classic
Do ubijania, plastikowa, czerwona, 1,25 l, ø 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Black+Blum
Pojemnik próżniowy
600 ml, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 600 ml, do piwa
(8)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
48,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Miska Animado
Do serwowania, żelazna, pomarańczowa/jasnoróżowa, ø 18,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Solniczka i pieprzniczka Granny
Kamionkowa
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
48,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Szklanki zestaw
6 szt., 395 ml
(2)
Dostawa od 04.11.2026
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
16,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Miska Animado
Do serwowania, żelazna, zielona/jasnoróżowa, ø 18,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ulubione
Brandani
Łopatka do tortu Nonna Rosa
Ze stali nierdzewnej
(61)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Tarka Handi-Grate
Do sera
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
96,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Miska Hammershøi
Na zupę, porcelanowa, biała, 540 ml, ø 12 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Brandani
Miska Appetizers
Do serwowania, porcelanowa/bambusowa, biała
(192)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Maxima
2 szt., kamionkowe, białe/niebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
48 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maxwell & Williams
Talerz
Głęboki, ø 28 cm, porcelanowy, biały
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Kubek termiczny To Go
400 ml, czarny
(1)
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ZicZac
Taca Querco
14,5x28 cm, korkowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
ONA
Pałeczki Tilly
Dla 2 osób, 4 szt., szklane, niebieskie
Dostawa od 23.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Shaker Cocktail
Szklany, pojemność 385 ml
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
ONA
Pałeczki Tilly
Dla 2 osób, 4 szt., szklane
Dostawa od 23.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
ONA
Pałeczki Tilly
Dla 2 osób, 4 szt., szklane, w bursztynowym kolorze
Dostawa od 23.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Kieliszki zestaw Fiesta
6 szt., 460 ml, do koktajli
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Woreczek na żywność Eco
Tekstylny
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ladelle
Woreczek na żywność Eco
Tekstylny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
ONA
Pałeczki Tilly
Dla 2 osób, 4 szt., szklane, zielone
Dostawa od 23.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
ONA
Pałeczki Tilly
Dla 2 osób, 4 szt., szklane, żółte
Dostawa od 23.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Creamy
255 ml, ceramiczny, beżowy
(2)
W magazynie
77 zł
z kodem
95,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Mocha Mousse 17-1230
Porcelanowa, do cappuccino, jasnobrązowa, 175 ml
(2)
Dostawa od 15.10.2026
77 zł
z kodem
95,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Peach Fuzz 13-1023
Porcelanowa, do cappuccino, pomarańczowa, 175 ml
(3)
W magazynie
77 zł
z kodem
95,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Joshua
Ceramiczna, zielona/beżowa, 290 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Joshua
Ceramiczna, jasnoróżowa/beżowa, 290 ml
(1)
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Butelka Wild Flowers
500 ml, ze stali nierdzewnej, biała
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Dolly
Kamionkowa, biała/brązowa, ø 14 cm, pojemność 615 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Brandani
Miska
Do serwowania, porcelanowa/bambusowa, biała
(125)
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Miska Double Funky
Do serwowania, żelazna, ciemnoniebieska, ø 13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Shama
515 ml, ceramiczny, ciemnoniebieski/beżowy
(15)
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Czajnik Anett
W kolorze srebra, ze stali nierdzewnej, pojemność 700 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Nowość
Pantone
Kubek Black 419
475 ml, porcelanowy, czarny
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Salt&Pepper
Talerz Lunar
Głęboki, ø 22,5 cm, kamionkowy, czarny/beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (3)
-20% z kodem
Orion
Taca Mango
30,5x40,5 cm, do serwowania, drewniana
(17)
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Brandani
French press Bridge
Pojemność 350 ml, szklany, zielony
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Maxima
510 ml, kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Pojemnik Meridian
Na żywność, kamionkowy, zielony/szary
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Salt&Pepper
Pojemnik Meridian
Na żywność, kamionkowy, w kolorze kości słoniowej
Dostawa od 23.10.2026
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Colorine
Kamionkowa, kremowa, ø 12 cm, pojemność 385 ml
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
45
46
47
...
88
Załaduj więcej