Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Luksusowe wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 196 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia XL
25 x 25 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Keksówka
31 x 13 cm, silikon
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Forma do mini babeczek
35 x 21,5 cm, silikon
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lékué
Foremki do lodów zestaw
4 szt., silikonowe
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Sagaform
Solniczka i pieprzniczka Oval Oak
Szklana
(206)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Miska Essentials
Do serwowania, porcelanowa/drewniana, szara
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
LEGO®
Kubek dla dzieci Zombie
530 ml, do latte, ceramiczny, szary
(113)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Lékué
Formy do pieczenia zestaw
2 szt., 20 x 9,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(7)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Szklanki zestaw Premium
2 szt., 520 ml
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Pojemnik Grand Cru
Na żywność, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Tarka Handi-Zest™
Do sera
(36)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Tarka do sera 3in1
Uniwersalna
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Zestaw filtrów do herbaty z miarką
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Zestaw przyborów kuchennych Duo
Plastikowy, 4 szt.
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Chirp
Do serwowania, kamionkowa, zielona, 60 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Wkładka do gotowania na parze Bloom
Plastikowa, żółta/zielona
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
LEGO®
Kubek dla dzieci Skeleton
530 ml, ceramiczny, zielony
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Hezha
Deserowy, ø 16 cm, kamionkowy, zielony
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
S|P Collection
Talerz Cyril
Ø 27 cm, porcelanowy, zielony/w kolorze kości słoniowej
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (4)
-20% z kodem
Premier Housewares
Taca Slate
30x40 cm, do serwowania, łupkowa
(102)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Patelnia Litina
Do grillowania, żeliwna, ø 25 cm, odpowiednia na indukcję
(4)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
LEGO®
Kubek dla dzieci Head
530 ml, ceramiczny, żółty
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
LEGO®
Kubek dla dzieci Head
530 ml, ceramiczny, żółty
(12)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
LEGO®
Kubek dla dzieci Head
530 ml, ceramiczny, żółty
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
LEGO®
Kubek dla dzieci Head
530 ml, ceramiczny, żółty
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Selection
Forma do mini babeczek Dahlia
36 x 21 cm, metal
(45)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Kubek podróżny Sipp
450 ml, plastikowy, ciemnoniebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Fleur
350 ml, kamionkowy, do latte, beżowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Allium
350 ml, ceramiczny, beżowy
(2)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Foremki do wykrawania zestaw Round
9 szt., metalowe
(4)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Light Pink 182
Porcelanowa, do cappuccino, jasnoróżowa, 175 ml
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Warm Gray 2
Porcelanowa, do cappuccino, jasnoszara, 175 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Paula
Ceramiczny, szary/brązowy, 435 ml
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Paula
Ceramiczny, różowy, 435 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Paula
Ceramiczny, kremowy, 435 ml
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kieliszek Thalia
250 ml, do wina
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Koszyk na pieczywo
Czarny, metalowy/tekstylny, 10,5x21 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Berrie
420 ml, ceramiczny, kremowy
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 250 ml, szklane, na espresso/z podwójną ścianką
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Sandrine
Na zupę, kamionkowa, niebieska, 700 ml, ø 15 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vialli Design
Kubek termiczny Fuori
600 ml, ze słomką, szklany, niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Stojak na noże
Plastikowy, szary
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Brandani
Stojak na noże
Plastikowy, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Brandani
Pojemniki na żywność Optic
2 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Bitz
Karafka Kusintha
500 ml, szklana, różowa
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Sandrine
Na zupę, kamionkowa, szara, 700 ml, ø 15 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Praska do czosnku Helix
Ze stali nierdzewnej
(108)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Pixie
Ø 28 cm, kamionkowy, zielony
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
1
...
44
45
46
...
88
Załaduj więcej