Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Luksusowe wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 225 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Termos Termo
3,9 l, na jedzenie, kremowy
(31)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Pojemniki do przygotowywania popcornu w mikrofalówce zestaw M-Cuisine
2 szt., 15x11 cm, silikonowe
(33)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hendi
Części zamienne do syfonu do bitej śmietany zestaw Profi Line
8 szt., metalowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Lyngby Glas
Miski zestaw Torino
2 szt., do deseru, szklane, zielone, 500 ml, ø 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na zupę/na ramen, kamionkowa, zielona/czarna, 1,2 l, ø 18 cm
(1)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Wyciskarka do cytrusów JuiceMax
Plastikowa
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
20 szt., 400 ml/800 ml/1,1 l/1,5 l, na żywność, plastikowe, szare
(46)
Dostawa od 04.11.2026
86 zł
z kodem
107,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-20% z kodem
Hermia
Pojemniki na żywność
3 szt., zielone, 2,5 l/3,8 l/5 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Vila
Kamionkowa, ze spodkiem, niebieska/beżowa, 260 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107,07 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Pantone
Kubek Peach Fuzz 13-1023
375 ml, porcelanowy, brzoskwiniowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
Premium
-20% z kodem
Balvi
Cukierniczka Sugar
Ceramiczna, czarna, pojemność 400 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik Tower
1,6 l, na kawę, plastikowy, czarny
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik Tower
1,6 l, na kawę, plastikowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Leopold Vienna
Sitko do kawy Salento
Ze stali nierdzewnej
Dostawa od 26.10.2026
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Miski zestaw Selma
4 szt., na zupę, kamionkowe, szare, 1,5 l, ø 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
26,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Szklanki zestaw Lily
2 szt., 320 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
53,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Dzbanek Beaufort
Szklany, 1,4 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Orion
Zestaw do matchy
Szklany
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Miska Nover
Do serwowania, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dripper Zunel
Ceramiczny
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Podkładki zestaw Zera
4 szt., kamienne, w naturalnym kolorze, ø 10 cm
Dostawa od 07.12.2026
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
26,65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Deska Emilse
Marmurowa, 28,5 x 23 cm
Dostawa od 07.12.2026
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Deska Zairin
Do serwowania, drewniana, 27 x 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Deska Zairin
Do serwowania, drewniana, 35 x 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Akcesoria stołowe Nukha
Drewniane, 9x18 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
85 zł
z kodem
106,18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Wenko
Miski zestaw Elo
4 szt., do serwowania, ceramiczne, czarne
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Design Letters
Filiżanka A-Z
Porcelanowa, czarna, 250 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Kieliszki na jajka zestaw Yuka
2 szt., ceramiczne, jasnożółte
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Living Design
Kieliszki na jajka zestaw Yuka
2 szt., z terakoty, w kolorze terakoty
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Pojemnik Store-It
1 l, szklany, jasnoszary
Dostawa od 19.10.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Hezha
Ceramiczna, do cappuccino, zielona, 260 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 360 ml, szklane, do latte
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
105,99 zł bez kodu
53 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Imogen
Deserowy, ø 16,5 cm, kamionkowy, beżowy
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Taca Mango
16x46 cm, do serwowania, drewniana
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Miska Inka
Na sałatkę, porcelanowa, jasnoróżowa, ø 7,5 cm
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kieliszki na jajka zestaw Willa
2 szt., kamionkowe, niebieskie/różowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Talerz Amare
Głęboki, ø 23 cm, kamionkowy, kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Etażerka Harlequin
Szklana, ø 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Patera na ciasto
Szklana, ø 32 cm
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Miski zestaw Bistro
6 szt., do deseru/do lodów, szklane, 220 ml, ø 8 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Robi
4 szt., 430 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
26,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Pojemniki na żywność Freska
3 szt., plastikowe/szklane/silikonowe
(198)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Waga kuchenna Scale
Czarna, ze stali nierdzewnej, nośność 3 kg
(10)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Brisa
Na sałatkę, kamionkowa, kremowa, 950 ml, ø 18 cm
W magazynie
84 zł
z kodem
104,92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Dzbanek do herbaty Mottle
900 ml, ceramiczny, brązowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik Lorca
1,4 l, na żywność, ceramiczny, niebieski
(58)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Butelka Vivid blue
900 ml, podróżna, z tritanu, ciemnoniebieska
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Mepal
Butelka Nordic black
900 ml, podróżna, z tritanu, czarna
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
1
...
41
42
43
...
89
Załaduj więcej