Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Luksusowe wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 276 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Lékué
Silikonowe naczynie do gotowania na parze
15x25 cm, szklane
(1)
W magazynie
120 zł
z kodem
149,80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Naczynie do zapiekania
17x27 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 250 °C
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Butelka do saturatora Brus
W kolorze srebra, ze stali nierdzewnej, pojemność 800 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ulubione
PT LIVING
Koszyk na owoce Wired
Ø 26 cm, metalowy, czarny
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Garnek Metalic
Z pokrywką, emaliowany, 5 l, ø 26 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Taca Pearl
25x34 cm, kamionkowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Podkładki zestaw Charm
4 szt., metalowe, w kolorze złota, 9,5x9,5 cm
Dostawa od 23.10.2026
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
37,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
BonBistro
Szklanki zestaw Revera
6 szt., 500 ml, ze szkła z recyklingu, do koktajli
Dostawa od 23.10.2026
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
24,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Shama
Ø 27 cm, kamionkowy, zielony/brązowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Talerz Daryel
Do serwowania, niebieski/kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Yes Everyday
Talerz Daryel
Do serwowania, różowy/kremowy
Dostawa od 22.10.2026
119 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 210 ml, do szampana
(183)
W magazynie
119 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
24,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Talerz Daryel
Do serwowania, żółty/kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Holm
Magnetyczny stojak na noże
Drewniany, w naturalnym kolorze
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Orion
Talerze zestaw Statek
4 szt., ø 27 cm, ceramiczne, kremowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Lobelia
2 szt., ceramiczne, niebieskie/beżowe, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
74 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Kubki zestaw Yuka
2 szt., z terakoty, niebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Tatum
4 szt., ceramiczne, niebieskie/pomarańczowe, 110 ml, ø 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Fleur
Do serwowania, kamionkowy, niebieski/beżowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemniki na żywność Cirqula
3 szt., szałwiowe, 350 ml/750 ml/1,2 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Pojemniki na żywność Cirqula
3 szt., kremowe, 350 ml/750 ml/1,2 l
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Pojemniki na żywność Nordic black
3 szt., czarne, 350 ml/750 ml/1,2 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Forma na muffiny
36 x 25,5 cm, silikon
(1)
W magazynie
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Pojemnik Grand Cru
Na makaron, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Mepal
Zestaw naczyń dla dzieci Deep Turquoise
3 szt., plastikowy, 1x łyżka
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Pearl
Do serwowania, ø 34 cm, kamionkowy, biały
(5)
W magazynie
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Termos Termo
2,2 l, ze stali nierdzewnej, czarny/w kolorze srebra
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Naczynie do zapiekania Clyde
20x32 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 180 °C
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Miska Eau
Na sałatkę, porcelanowa, kremowa, 1,4 l, ø 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Krajalnica
Do ciasta, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Zestaw do matchy
Jasnozielony/w naturalnym kolorze, ceramiczny
(13)
W magazynie
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Naczynie do zapiekania
15x21 cm, żeliwne, maksymalna temperatura 240 °C
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Tekla
500 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, brązowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Sagaform
Miski zestaw Billi
4 szt., do deseru/na sałatkę, z plastiku z recyklingu, brązowe, 700 ml, ø 12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Tekla
500 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Tekla
500 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, czarna
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Torba termiczna Vide
Czarna, 5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Stay-Hot Camp Mug Black
230 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
(1)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Dzbanek do herbaty Amo
1,5 l, z sitkiem, szklany, biały
(35)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Deski zestaw Amare
2 szt., do serwowania, ceramiczne
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Florist
2 szt., do serwowania, kamionkowe, 380 ml, ø 13 cm
(5)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
73 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Krajalnica ChopCup
Do warzyw/do ziemniaków, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Tekla
500 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, niebieska
W magazynie
Ostatnia sztuka
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Holm
Patelnia Brasserie
Z powłoką nieprzywierającą, ø 20 cm, odpowiednia na indukcję
W magazynie
Ostatnia sztuka
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Agnes
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Naczynie do gotowania ryżu M-Cuisine
18x22 cm
(25)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Tekla
500 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, różowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Stay-Hot Camp Mug Violet Blossom
230 ml, ze stali nierdzewnej, różowy
(1)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
30
31
32
...
90
Załaduj więcej