Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Luksusowe wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 218 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Nettie
Ceramiczny, kremowy, 1,3 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 650 ml, do wina
(57)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
26,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Termos Termo
6 l, na jedzenie, kremowy
(3)
W magazynie
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Leopold Vienna
Pojemnik na lód Corvina
Dostawa od 26.10.2026
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kulig
Sztućce Luce
Dla 4 osób, 24 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Koszyk na owoce Tower
Ø 25 cm, czarny
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Orion
Garnek Ecrina
Z pokrywką/z powłoką ceramiczną, 2,3 l, ø 20 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Stay-Hot Camp Mug Rose Quartz
350 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(5)
W magazynie
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Naczynia do zapiekania zestaw Clyde
4 szt., 15x17 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 180 °C
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Latina
Kamionkowy, ciemnofioletowy, 1,2 l
(1)
W magazynie
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Talerze zestaw Statek
6 szt., deserowe, ø 19,5 cm, ceramiczne, kremowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
26,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Lékué
Wkładka do gotowania na parze
Ø 22 cm, silikonowa, zielona
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bambum
Dzbanek do herbaty Vogue
900 ml, z sitkiem, szklany, biały/brązowy
(23)
W magazynie
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Zestaw do robienia zakwasu ze szpatułką
2 szt., 700 ml, szklany
(16)
W magazynie
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Tiseco Home Studio
Podkładki zestaw
6 szt., rattanowe, brązowe, ø 10 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
159,99 zł bez kodu
26,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Deska Blera
Do serwowania, drewniana, ø 30,5 cm
(2)
W magazynie
128 zł
z kodem
159,87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Deska Obar
Do serwowania, marmurowa, 20 x 3 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
159,87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Szklanki zestaw Mikkeller
2 szt., 500 ml, do piwa
Dostawa od 19.10.2026
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Patrizia
1,2 l, ceramiczny, zielony
(18)
W magazynie
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Etażerka Mango
Drewniana, w naturalnym kolorze, ø 12 cm
(16)
W magazynie
127 zł
z kodem
158,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Kubek termiczny Tova
320 ml, ze stali nierdzewnej, beżowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Kubek termiczny Tova
320 ml, ze stali nierdzewnej, bordowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Kubek termiczny Tova
320 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Nowość
Orion
Dzbanek termos Termo
2,1 l, ze stali nierdzewnej, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Garnek Grande
Do pieczenia, z pokrywką/z nieprzywierającą powierzchnią, 4 l, ø 24 cm, odpowiedni na indukcję
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Mariko
Na owoce/na sałatkę, szklana, jasnoróżowa, ø 31 cm, pojemność 2 l
(1)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Kubek termiczny Tova
320 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze khaki
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Bloomingville
Filiżanki zestaw Hezha
2 szt., ceramiczne, na espresso, niebieskie/kremowe, 55 ml
(21)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
79 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Milton
4 szt., ceramiczne, na espresso, niebieskie/pomarańczowe, 155 ml
(4)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Zestaw cukiernicy i mlecznika Luma
Dostawa od 23.10.2026
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Balvi
Miska Hungry Bird
Do serwowania, ceramiczna, żółta/biała, 250 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Sagaform
Dekanter Oval
1 l
(167)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bredemeijer
Taca Madera
29x40 cm, do serwowania, bambusowa
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Talerze zestaw Terra Rondo
4 szt., ø 22 cm, kamionkowe, beżowe
(2)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
39,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Lékué
Dzbanek do herbaty
500 ml, z sitkiem, szklany, jasnobrązowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Kieliszki zestaw Rocks
2 szt., 210 ml, do likieru
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Kieliszki zestaw Rocks
2 szt., 210 ml, do szampana
(1)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Dzbanek termos Crown
920 ml, turkusowy
(1)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Sagaform
Zestaw na olej i ocet Oval
2 szt., 300 ml, szklany, w naturalnym kolorze
(111)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Sztućce Frea
Dla 1 osoby, 4 szt., ze stali nierdzewnej, czarne
(35)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Talerze zestaw Aura Rondo
4 szt., ø 22 cm, kamionkowe, zielone
(2)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
39,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Hermia
Filiżanki zestaw
2 szt., ceramiczne, do cappuccino/ze spodkiem, ciemnoniebieskie, 210 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
156,99 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Miski zestaw Lily
2 szt., do deseru/na sałatkę, szklane, jasnoróżowe, ø 13 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
156,99 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
PT LIVING
Taca Double Funky
Ø 20 cm , metalowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Patelnia Grande
Z powłoką nieprzywierającą, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Orion
Patelnia Litina Smalt
Żeliwna, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(7)
W magazynie
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Ulubione
Lékué
Keksówka
28 x 23 cm, silikon
(49)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kitchen Craft
Akcesoria do kawy La Cafetiere
Szklane
(15)
W magazynie
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
26
27
28
...
88
Załaduj więcej