Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Luksusowe wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 204 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Składana taca Mani
34x65 cm, do serwowania/śniadaniowa, drewniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
171 zł
z kodem
213,16 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa Original Cane
Kamionkowa, jasnobrązowa, ø 29 cm, pojemność 4 l
(47)
W magazynie
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (5)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 315 ml, do koktajli
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
53,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw
6 szt., 50 ml, do wódki
(13)
W magazynie
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
35,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Chlebak Crust
Metalowy, beżowy, 21x33,5 cm
(2)
W magazynie
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Salt&Pepper
Chlebak Crust
Metalowy, zielony, 21x33,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kütahya Porselen
Talerze zestaw Basic
2 szt., głębokie, niebieskie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
106,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Darlene
Ceramiczny, łososiowy, 2,55 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Podgrzewacz do dzbanka do herbaty Theo
Czarny, kamionkowy
Dostawa od 19.10.2026
170 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Patelnia
Z powłoką nieprzywierającą, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
Premium
-20% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Młynek do kawy Foodie
Plastikowy
Dostawa od 19.10.2026
170 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Młynek do kawy Foodie
Plastikowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Dzbanek termos Therm-It
900 ml, ze stali nierdzewnej, pomarańczowy
Dostawa od 19.10.2026
170 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Zestaw noży z osłonkami Slice & Sharpen
2 szt., ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(40)
W magazynie
Ostatnia sztuka
170 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Miski zestaw Terra Vira
4 szt., na zupę/na ramen, kamionkowe, beżowe, 1 l, ø 17 cm
(1)
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
52,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
S|P Collection
Dzbanek do herbaty Sencha
700 ml, żeliwny, czarno-biały
Dostawa od 23.10.2026
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Neri
850 ml, kamionkowy, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Chip
Do serwowania, ceramiczna, jasnozielona/kremowa, 1,9 l, ø 17,5 cm
(2)
Dostawa od 21.10.2026
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Wyatt
Ceramiczny, ciemnobrązowy, 2 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 320 ml, do koktajli
(39)
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
52,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Krajalnica
Do pieczywa, ze stali nierdzewnej
(98)
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Maselniczka Phoenix
Ceramiczna, niebieska, 11,5x14,5 cm
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Sztućce Aura
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Sztućce Mirror
Dla 6 osób, 24 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Miski zestaw Aura Vira
4 szt., na zupę/na ramen, kamionkowe, zielone, 1 l, ø 17 cm
(2)
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
52,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Chip
Do serwowania, ceramiczna, żółta/kremowa, ø 24 cm, pojemność 2,85 l
Dostawa od 21.10.2026
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Misa Brisa
Na sałatkę, kamionkowa, biała/niebieska, ø 28 cm, pojemność 3,5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
210,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Dzbanek Poterie
Kamionkowy, brązowy, 1,58 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
210,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miski zestaw Margrethe Mini
3 szt., plastikowe, białe, 750 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miski zestaw Margrethe Mini
3 szt., plastikowe, czarne, 750 ml, ø 16 cm
(2)
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miski zestaw Margrethe Mini
3 szt., plastikowe, czerwone, 750 ml, ø 16 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos Legendary Classic Rose Quartz
400 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(9)
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Luna
Ceramiczny, niebieski/kremowy, 1,5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa Home to Roost
Ceramiczna, pomarańczowa, ø 24 cm, pojemność 2 l
(1)
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Joseph Joseph
Tortownica Nest™ Bake
2 szt., ø 27 cm, stal
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
noo.ma
Talerze zestaw Roto
2 szt., ø 28 cm, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
Dostawa od 20.10.2026
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
105 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Chlebak
Ze stali nierdzewnej, czarny/szary, 28x44 cm
(60)
W magazynie
168 zł
z kodem
209,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Brytfanna
Żeliwna, 8,5x25 cm, maksymalna temperatura 240 °C
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
z kodem
209,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Termos Theo
1 l, ze stali nierdzewnej, jasnoniebieski
W magazynie
Ostatnia sztuka
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Etażerka Tower
Metalowa, czarna, 24,5x16 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Remember
Miski zestaw Mono
3 szt., do serwowania, porcelanowe, ø 9 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
KeepCup
Kubek termiczny Helix Thermal Afterglow L
454 ml, ze stali nierdzewnej, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Termos Theo
1 l, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Zestaw do whisky Auclair
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Termos Theo
1 l, ze stali nierdzewnej, zielony
W magazynie
Ostatnia sztuka
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Florist
2 szt., 330 ml, ceramiczne
(7)
W magazynie
166 zł
z kodem
208 zł bez kodu
104 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Deana
Ceramiczny, 900 ml
W magazynie
166 zł
z kodem
208 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Brytfanna Grande
22,5x35,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
16
17
18
...
88
Załaduj więcej