Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Luksusowe wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 206 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Premier Housewares
Słoje na lemoniadę zestaw Groces
2 szt., 3,9 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Młynek do soli i pieprzu Hammershøi
Zielony/w naturalnym kolorze, z litego drewna
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
178 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Waga kuchenna Mensura
Czerwona, cyfrowa, plastikowa, nośność 10 kg
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Waga kuchenna Mensura
Czarna, cyfrowa, plastikowa, nośność 10 kg
(6)
W magazynie
178 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Waga kuchenna Mensura
Beżowa, cyfrowa, plastikowa, nośność 10 kg
(2)
W magazynie
178 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Holm
Patelnia Black
Z powłoką nieprzywierającą, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Szklanki zestaw Misa
4 szt., 560 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
z kodem
222 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Printworks
Akcesoria do herbaty The Essentials Tea Tools
Fioletowe
W magazynie
177 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Emile Henry
Moździerz
Ceramiczny, ø 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
177 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hermia
Zestaw talerzy
Dla 6 osób, 14 szt., ceramiczny, biały/niebieski
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
177 zł
z kodem
220,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Garnek Litina Smalt
Z pokrywką, żeliwny, 3,3 l, ø 22 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
177 zł
z kodem
220,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Asimi
Na owoce, szklana, beżowa, ø 38,5 cm
(1)
W magazynie
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Zestaw pałeczek The Essentials - Dumpling Tools
Dla 4 osób, ze stali nierdzewnej, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Waga kuchenna TriScale™
Biała, cyfrowa, plastikowa, nośność 5 kg
(68)
W magazynie
Ostatnia sztuka
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Kobe
1,2 l, z sitkiem, żeliwny, czarny
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos Legendary Food Jar + Spork Peach Rose
400 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, brzoskwiniowy
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Orion
Garnek Litina
Do pieczenia, z pokrywką, żeliwny, 4 l, ø 23 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
175 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Dzbanek Taormina
Ceramiczny, biały, 1,65 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos Legendary Food Jar + Spork Blue Sky
400 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Orion
Sztućce Skandi
Dla 6 osób, 24 szt., ze stali nierdzewnej, czarne/w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Black
890 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
(3)
W magazynie
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa In the Forest
Kamionkowa, jasnobrązowa, ø 20 cm, pojemność 1 l
(5)
W magazynie
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerze zestaw Patrizia
4 szt., do serwowania, kamionkowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 650 ml, do koktajli
(8)
W magazynie
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
54,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
FABINI
Patelnia Lucca 4.0 Standard
Ze stali nierdzewnej, ø 20 cm, odpowiednia na indukcję
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Orion
Sztućce
Dla 6 osób, 24 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Lékué
Zestaw przyborów kuchennych
Plastikowy, 5 szt., ze stojakiem
(1)
W magazynie
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Zestaw przyborów kuchennych Fusion Wok Set
Ze stali nierdzewnej, 3 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Garnek Grande
Do pieczenia, z pokrywką/z nieprzywierającą powierzchnią, 7 l, ø 28 cm, odpowiedni na indukcję
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 380 ml, do wina
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
54,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 380 ml, do wina
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
54,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kamionkowa, biała, ø 26 cm, pojemność 2,7 l
(7)
W magazynie
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Butelka termiczna All Day Slim Bottle Rose Quartz
600 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowa
(6)
W magazynie
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Rose Quartz
600 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(5)
W magazynie
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Ash
600 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoszary
(26)
W magazynie
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Brandani
Talerz Alhambra
Do serwowania, ø 30 cm, kamionkowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Blue Sky
600 ml, ze stali nierdzewnej, niebieski
(26)
W magazynie
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Półmisek z kloszem Tayo
Szklany, różowy/fioletowy, ø 32 cm
(2)
W magazynie
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Naczynie do zapiekania Fattoria
24x35 cm, kamionkowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
172 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Pojemnik Stefano
Na żywność, kamionkowy, czerwony
W magazynie
Ostatnie sztuki
172 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
FABINI
Pokrywka Lore
Ze stali nierdzewnej, ø 28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
172 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Butelka Wellspring Bottle Blaze Orange
700 ml, podróżna, ze stali nierdzewnej, pomarańczowa
W magazynie
172 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Stanley
Butelka Wellspring Bottle Hammertone Green
700 ml, podróżna, ze stali nierdzewnej, zielona
W magazynie
172 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Bambum
Butelka Diem
500 ml, podróżna, szklana, biała/brązowa
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
171 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miarki zestaw Fattoria
3 szt., kamionkowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
171 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Butelka termiczna All Day Slim Bottle Purple Dust
600 ml, ze stali nierdzewnej, lawendowa
(19)
W magazynie
171 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Black+Blum
Lunchbox
Z podziałką, z widelcem, ze stali nierdzewnej, zielony/w kolorze srebra
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
171 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Sagaform
Dekanter Oval
2 l
(186)
W magazynie
Ostatnie sztuki
171 zł
z kodem
213,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
15
16
17
...
88
Załaduj więcej