Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 213 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Chlebak
Bambusowy, brązowy, 27x40 cm
(60)
W magazynie
Ostatnia sztuka
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Tłuczek do ziemniaków Imperial
Ze stali nierdzewnej
(13)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kieliszek Sileia
240 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kieliszek Vinea
Do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
FABINI
Garnek Mattia 3.0
Do pieczenia, z pokrywką, żeliwny, 2 l, ø 20 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
298 zł
z kodem
373 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Lunchbox Ellipse
300 ml/750 ml, z podziałką/na jogurt, 2 szt., plastikowy, szałwiowy
(142)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Kindsgut
Talerz dla dzieci Dusky Pink
Silikonowy, ceglasty, 19x20,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Dzbanek filtrujący Carbo
Niebieski, 3 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Butelka Bugel
1 l, szklana
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Orion
Butelka Bugel
500 ml, szklana
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kieliszek Vinea
Do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Lunchbox Ellipse
600 ml, z widelcem, plastikowy, jasnoniebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Tatum
4 szt., ceramiczne, niebieskie/pomarańczowe, 110 ml, ø 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
410 ml, ceramiczny, łososiowy
(1)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Talerz Grand Cru Cottage
Ø 23 cm, porcelanowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Areca
4 szt., 450 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Rotho
Pojemnik Loft
1 l, na żywność, plastikowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kieliszek Sileia
240 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kieliszek Obila
Do wina
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kieliszek Vinea
Do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Vialli Design
Termos Fuori
680 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, czarny
W magazynie
Ostatnia sztuka
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Linora
3 szt., kamionkowe, łososiowe/kremowe, 500 ml, ø 12,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
92,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Hermia
Pojemniki
3 szt., na żywność/na mąkę/na produkty sypkie, plastikowe, beżowe
W magazynie
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, pomarańczowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Holmegaard
Dekanter Perfection
2,2 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
z kodem
282 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hendi
Szufelka do lodu
Metalowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Butelka Saga
500 ml, podróżna/z ustnikiem, z tritanu, różowa
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Holm
Zestaw noży
3 szt., ze stali nierdzewnej, rękojeść: drewno
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
302 zł
z kodem
378 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Miski zestaw Bistro
6 szt., do deseru/do lodów, szklane, 220 ml, ø 8 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Sztućce Lite
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
244 zł
z kodem
305 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hendi
Blaszka
Do pizzy, okrągły
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
410 ml, ceramiczny, kremowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Orion
Sztućce Bright
Dla 6 osób, 24 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(5)
W magazynie
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Talerz Grand Cru Cottage
Ø 27 cm, porcelanowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek dla dzieci Dahlia
225 ml, ceramiczny, beżowy
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Lékué
Forma na donuty
30,5 x 17,5 cm, silikon
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hendi
Naczynie do zapiekania
ramekin, ø12 cm, porcelanowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Vialli Design
Kubek termiczny Fuori
600 ml, ze słomką, szklany, niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Forma do mini babeczek
32 x 22 cm, silikon
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Stojak na filtry do kawy Grand Cru
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Areca
4 szt., 350 ml
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Chochla Chef It
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek dla dzieci Mushroom
225 ml, ceramiczny, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Mepal
Lunchbox Cirqula
1 l, z podziałką, plastikowy, jasnoniebieski
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Jednorazowe kubki zestaw Construction
8 szt., papierowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
4,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Zestaw karafki i kieliszków Linea Duo
1 l, szklany, w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik
550 ml, na żywność, kamienny, biały
(108)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Zestaw naczyń dla dzieci Lili
2 szt., silikonowy
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
63
64
65
...
88
Załaduj więcej