Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 200 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
PT LIVING
Talerz Animado
Ø 22 cm, żelazny, pomarańczowy/jasnoróżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Salt&Pepper
Zestaw cukiernicy i mlecznika Ora Gloss
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Carry
4 szt., deserowe, ø 20,5 cm, kamionkowe, różowe/kremowe
W magazynie
287 zł
z kodem
359 zł bez kodu
89,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Miski zestaw Billie
2 szt., na dip, kamionkowe, beżowe, 110 ml, ø 9,5 cm
(1)
W magazynie
42 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Kawiarka Theo
600 ml, kamionkowa, czarna
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Miska Serve
Na dip, metalowa, w kolorze srebra, 180 ml, ø 7 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Kubek Doris
380 ml, metalowy, kremowy
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Cirqula
Jasnoczerwony, 500 ml
(90)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Brandani
Dzbanek Tropical
Plastikowy, niebieski, 2 l
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Miska Duna
Na zupę, kamionkowa, bordowa, 420 ml, ø 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos IceFlow™ Bottle Twist Flip Black
470 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
W magazynie
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Garnek Metalic
Z pokrywką, emaliowany, 5 l, ø 26 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Szklanka Neia
230 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
27,71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homéa
Durszlak Retractable
Plastikowy, ø 27 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Miska
Na zupę, porcelanowa, biała/zielona/różowa, 150 ml, ø 10 cm
(7)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Taca Hammershøi
22,5x40 cm, porcelanowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Talerz Verde
Deserowy, ø 21 cm, szklany, zielony
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Sztućce Canada
Dla 6 osób, 24 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Nóż
Typu tasak, ceramiczny, długość klingi 15 cm, rękojeść: plastik
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerze zestaw Linora
3 szt., ø 28 cm, kamionkowe, białe/niebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
362 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Talerz Animado
Ø 30 cm, żelazny, pomarańczowy/jasnoróżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
420 ml, kamionkowy, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
BonBistro
Miska Serve
Na dip, metalowa, w kolorze srebra, 110 ml, ø 7 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
French press EM77
Pojemność 1 l, plastikowy, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
420 ml, kamionkowy, brązowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Katrina
4 szt., ø 26,5 cm, kamionkowe, szare
W magazynie
Ostatnia sztuka
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
121 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Naczynie do zapiekania Ardo
14x26 cm, kamionkowe
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Grespresso
Kamionkowa, ciemnozielona, 190 ml
(1)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Miski zestaw Odette
2 szt., na zupę/na sałatkę, new bone china, białe, 625 ml, ø 18 cm
W magazynie
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Cukierniczka Cyril
Porcelanowa, bordowa/w kolorze kości słoniowej, pojemność 205 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Grespresso
380 ml, kamionkowy, niebieski
(716)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
63,64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Neri
850 ml, kamionkowy, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miarki zestaw Fattoria
3 szt., kamionkowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
171 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Miarka z pokrywką Chef It
Szklana
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Brisa
Kamionkowa, na espresso/ze spodkiem, biała, 70 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85,57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
420 ml, kamionkowy, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
420 ml, kamionkowy, pomarańczowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Addy
Kamionkowa, beżowa, ø 12 cm, pojemność 360 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Living Design
Miska Yuka
Na dip, z terakoty, ø 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos IceFlow™ Bottle Twist Flip Twilight
470 ml, ze stali nierdzewnej, ciemnoniebieski
W magazynie
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Zestaw naczyń dla dzieci Fairy Garden by Little Dutch
6 szt., plastikowy, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Mepal
Zestaw naczyń dla dzieci Sunshine & Rainbow
6 szt., plastikowy, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
Ostatnia sztuka
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Talerz dla dzieci Dolly
Kamionkowy, brązowy, 14x20 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Design Letters
Kubek Favourite
250 ml, porcelanowy, szary
(2)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Yes Everyday
Talerz Daryel
Do serwowania, niebieski/kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Miski zestaw Billie
2 szt., na dip, kamionkowe, żółte, 110 ml, ø 9,5 cm
(1)
W magazynie
42 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Orion
Garnek Metalic
Z pokrywką, emaliowany, 2,5 l, ø 22 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
420 ml, kamionkowy, różowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
1
...
53
54
55
...
88
Załaduj więcej