Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 195 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Green Gate
Miska
Na zupę, porcelanowa, biała/niebieska, 150 ml, ø 10 cm
(2)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Podkładka pod garnek Triangles
Silikonowa, 14x24 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Zestaw naczyń dla dzieci Lili
2 szt., silikonowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Zestaw naczyń dla dzieci Lili
2 szt., silikonowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Zestaw naczyń dla dzieci Lili
2 szt., silikonowy
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Zestaw naczyń dla dzieci Lili
2 szt., silikonowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Dzbanek z pokrywką
Szklany, 1,5 l
(34)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Zestaw młynków do pieprzu i soli Livio
2 szt., plastikowy
(63)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Filiżanka Gastro Green/Black
Ceramiczna, na espresso/ze spodkiem, zielona, 70 ml
(2)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Riviera
Do serwowania, kamionkowy, zielony
(24)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Costa Nova
Talerz Riviera
Do serwowania, kamionkowy, zielony
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Salt&Pepper
Talerz Artisan
Do serwowania, kamionkowy, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Anniversary
2 szt., na zupę, kamionkowe, 500 ml, ø 13,5 cm
(2)
W magazynie
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
82,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Anniversary
2 szt., deserowe, ø 20 cm, kamionkowe
(1)
W magazynie
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
82,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Joseph Joseph
Deski zestaw Folio Slim
3 szt., ze stojakiem, plastikowe, 31,5 x 23 cm
(4)
W magazynie
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
82,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Carry
4 szt., ceramiczne, do cappuccino, różowe, 235 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
82,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Składana taca
50x30 cm, do serwowania/śniadaniowa, bambusowa
(32)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Misa Chef It
Do ubijania, plastikowa, beżowa, ø 11 cm, pojemność 1 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Miska Mango
Do serwowania, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 24 cm
(12)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Lunchbox Make & Take
2 l, z podziałką, plastikowy, ciemnoszary
(10)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Neo
335 ml, ceramiczny, do latte, musztardowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Lékué
Mata do pieczenia
60 x 40 cm, silikonowa
(2)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Misa Chef It
Do ubijania, plastikowa, szałwiowa, ø 11 cm, pojemność 1 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Pojemnik
1,4 l, na żywność, szklany, czarny
(4)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Premier Housewares
Sztućce podróżne zestaw Mimo
Dla 1 osoby, 6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Termos Fuori
500 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, zielony
(22)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Milani
Ceramiczna, żółta/jasnozielona, 400 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Check
4 szt., na zupę, kamionkowe, 590 ml, ø 14 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
266 zł
z kodem
333 zł bez kodu
83,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Eviaya
3 szt., na zupę, kamionkowe, 550 ml, ø 11,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
200 zł
z kodem
250 zł bez kodu
83,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Brisa
Ø 28 cm, kamionkowy, biały/niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
z kodem
83,42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Vila
Ø 27 cm, kamionkowy, czerwony/biały
(1)
W magazynie
67 zł
z kodem
83,42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Vila
Głęboki, ø 23 cm, kamionkowy, niebieski/beżowy
(10)
W magazynie
67 zł
z kodem
83,42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Vila
Ø 27 cm, kamionkowy, niebieski/beżowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
83,42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
-20% z kodem
ONA
Talerz Billie
Ø 26 cm, kamionkowy, beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Mepal
Kubek dla dzieci Sunshine & Rainbow
200 ml, plastikowy, beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Pearl
Ceramiczna, ze spodkiem, biała, 250 ml
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Wenko
Pojemnik Maya
1,3 l, na żywność/na ciastka, ceramiczny, beżowy/w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Kubek dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
200 ml, plastikowy, jasnoniebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Kubek dla dzieci Fairy Garden by Little Dutch
200 ml, plastikowy, jasnoróżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hermia
Pojemniki Fresco
12 szt., 800 ml/1,1 l/1,5 l, na żywność, plastikowe, szare
(9)
Dostawa od 04.11.2026
67 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Eviaya
3 szt., deserowe, ø 16 cm, kamionkowe, białe/niebieskie
W magazynie
Ostatnia sztuka
202 zł
z kodem
252 zł bez kodu
84 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Talerz Taormina
Ø 27 cm, kamionkowy, biały
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Butelka na olej Tower
Pojemność 250 ml, plastikowa, biała
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Maxwell & Williams
Talerz
Do serwowania, porcelanowy, biały
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Poterie
Na zupę
(2)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Chlebak BLACK
Metalowy, czarny, 20x21,5 cm
(34)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Zestaw piersiówki i kieliszków Spirit of Adventure
3 szt., 220 ml, ze stali nierdzewnej, ciemnoniebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Filiżanki zestaw Granny
2 szt., kamionkowe, czerwone, 280 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
84 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
43
44
45
...
88
Załaduj więcej