Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 219 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Costa Nova
Filiżanki zestaw Grespresso
8 szt., ceramiczne, na espresso, niebieskie, 210 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
314 zł
z kodem
392 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Redonda
Na zupę, kamionkowa, brązowa, 1,65 l, ø 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Brisa
440 ml, ceramiczny, biały/jasnoniebieski
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Pacifica
Na ramen, kamionkowa, bordowa, 970 ml, ø 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Costa Nova
Miski zestaw Latte
4 szt., na zupę, ceramiczne, białe, 550 ml, ø 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
188 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Costa Nova
Filiżanki zestaw Grespresso
8 szt., ceramiczne, na espresso, 210 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
314 zł
z kodem
392 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Poterie
Na zupę
(2)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Kubek Poterie
380 ml, ceramiczny, ceglasty/beżowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Brisa
Na zupę, kamionkowa, biała/jasnoniebieska, 670 ml, ø 16 cm
(7)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Peach Fuzz 13-1023
Porcelanowa, do cappuccino, pomarańczowa, 175 ml
(3)
W magazynie
77 zł
z kodem
95,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Hermia
Pojemniki na żywność
10 szt., plastikowe
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
20 szt., 400 ml/800 ml/1,1 l/1,5 l, na żywność, plastikowe, szare
(46)
Dostawa od 04.11.2026
86 zł
z kodem
107,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
12 szt., 800 ml, na żywność, plastikowe, szare
(23)
Dostawa od 04.11.2026
56 zł
z kodem
69,99 zł bez kodu
5,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Hermia
Pojemniki Fresco
12 szt., 550 ml, na żywność, plastikowe, szare
(12)
W magazynie
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
9,58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hermia
Szklanki zestaw
18 szt.
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maxwell & Williams
Kubki zestaw Be Fierce
2 szt., 380 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Keops
6 szt., 460 ml
(19)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
12,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Kieliszki zestaw Fiesta
6 szt., 460 ml, do koktajli
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bonami Selection
Deski zestaw Rustic
2 szt., do serwowania, drewniane, 33 x 23 cm
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Selection
Zestaw młynków do pieprzu i soli Rustic
2 szt., brązowy, drewniany
(30)
W magazynie
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
76 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
-20% z kodem
Bonami Selection
Zestaw młynka i desek do krojenia Rustic
3 szt., do serwowania, drewniany
W magazynie
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bonami Selection
Deski zestaw Rustic
2 szt., do serwowania, drewniane
W magazynie
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Zestaw talerzy Mona
Dla 6 osób, 18 szt., porcelanowy, biały
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Chlebak BLACK
Metalowy, czarny, 20x21,5 cm
(34)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Etażerka Mango
Drewniana, w naturalnym kolorze, ø 12 cm
(16)
W magazynie
127 zł
z kodem
158,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Miska Mango
Do serwowania, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 14 cm
(12)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Liberty
6 szt., 350 ml
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
10,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Taca Mango
22x31 cm, do serwowania, drewniana
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Taca Mango
Ø 30 cm , do serwowania, drewniana
(10)
W magazynie
60 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Taca Mango
20,5x30,5 cm, do serwowania, drewniana
(11)
W magazynie
46 zł
z kodem
57,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Orion
Taca Mango
30,5x40,5 cm, do serwowania, drewniana
(17)
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Stanley
Piersiówka Easy-Fill Wide Mouth Flask Hammer Tone Green
230 ml, ze stali nierdzewnej, zielona
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Remember
Miski zestaw Mono
3 szt., do serwowania, porcelanowe, ø 9 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Remember
Termos Finn
450 ml, ze stali nierdzewnej, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Kubek dla dzieci Skeleton
530 ml, ceramiczny, biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
LEGO®
Kubek dla dzieci Skeleton
530 ml, ceramiczny, zielony
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Pojemniki
2 szt., 1,7 l, na żywność, szklane, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Juvel
6 szt., 290 ml, do whiskey
(16)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
23,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Szklanki zestaw
6 szt., 300 ml, do whiskey
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
14,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hermia
Pojemniki na żywność
4 szt.
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hermia
Pojemniki Fresco
18 szt., 1,3 l/2 l/3,2 l, na żywność, plastikowe, ciemnoszare
(12)
W magazynie
230 zł
z kodem
288 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
24 szt., 550 ml/1,2 l/1,7 l, na żywność, plastikowe, białe
(194)
Dostawa od 04.11.2026
123 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Otwieracz Tipsy
Do butelek, metalowy
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Brandani
Misa Maya
Na sałatkę, z melaminy, ø 28 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Garnek Legume
Z pokrywką, ceramiczny, 2,6 l, ø 16,5 cm
(20)
W magazynie
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Garnek Kitchen
Z pokrywką, ceramiczny, 3,4 l, ø 24 cm
(11)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Pojemnik
500 ml, na żywność, szklany, czarny
(10)
Dostawa od 19.10.2026
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Butelka na olej Nevo
Pojemność 100 ml, szklana, czarna
(54)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
59
60
61
...
88
Załaduj więcej