Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 214 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, różowy
(13)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Begonia
440 ml, ceramiczny, biały/niebieski
(10)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Jednorazowe kubki zestaw Construction
8 szt., papierowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
4,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Meri Meri
Jednorazowe tacki zestaw Dragon
4 szt., papierowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Jednorazowe kubki zestaw Making Magic
8 szt., papierowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
4,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Kratka do studzenia London
Metalowa
(6)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Listwa magnetyczna na noże
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(9)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Ochronne sitko na patelnię
Metalowe, ø 29 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Nóż Heritage
Do plastrowania, ze stali nierdzewnej, długość klingi 33 cm, rękojeść: drewno
(2)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Nóż Heritage
Do pieczywa, ze stali nierdzewnej, długość klingi 33 cm, rękojeść: drewno
(6)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Nóż Heritage
Szefa kuchni, ze stali nierdzewnej, długość klingi 15 cm, rękojeść: drewno
(7)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Nóż Heritage
Typu santoku, ze stali nierdzewnej, długość klingi 25 cm, rękojeść: drewno
(4)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos Legendary Classic Rose Quartz
400 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(9)
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Stay-Hot Camp Mug Rose Quartz
350 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(5)
W magazynie
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Butelka termiczna All Day Slim Bottle Rose Quartz
600 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowa
(6)
W magazynie
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Klosz z siatki na żwyność
Ze stali nierdzewnej, ø 43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
120,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Esschert Design
Pojemnik Secret Du Potager
Na cebulę i czosnek, metalowy, szary
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Lunchbox
1,3 l, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra/w naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 21.10.2026
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Menażka
900 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Pojemnik Secret Du Potager
2 l, na cebulę i czosnek, metalowy, szary
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Pojemnik Secret Du Potager
Na ziemniaki, metalowy, szary
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
145,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Klosz z siatki na żwyność
Metalowy, ø 43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Orion
Butelka Saga
500 ml, podróżna/z ustnikiem, z tritanu, niebieska
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Termos Termo
1 l, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Słój na lemoniadę Kohoutek
4 l
(22)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Butelka Saga
500 ml, podróżna/z ustnikiem, z tritanu, różowa
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Butelka Moly
1 l, podróżna/z ustnikiem, z tritanu, różowa
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Termos Termo
1,2 l, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vialli Design
Kubek Amo
350 ml, z sitkiem, szklany, z podwójną ścianką
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vialli Design
Kubek Soho
350 ml, z sitkiem, szklany
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vialli Design
French press Diva
Pojemność 1 l, szklany
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Noa
2 szt., 220 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką
(10)
W magazynie
58 zł
z kodem
72,99 zł bez kodu
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Vialli Design
Kubek Diva
300 ml, z sitkiem, szklany
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vialli Design
Kubek Geo
450 ml, szklany, do latte
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Noa
2 szt., 360 ml, szklane, z podwójną ścianką
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 360 ml, szklane, do latte
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
105,99 zł bez kodu
53 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vialli Design
Kubek Bolla
300 ml, z sitkiem, szklany
(19)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Amo
2 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vialli Design
Dzbanek do herbaty Tulip
1 l, z sitkiem, szklany
(10)
W magazynie
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer na noże DrawerStore
Bambusowy, w naturalnym kolorze
(36)
W magazynie
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Zestaw noży ze stojakiem ogrotowym Elevate
5 szt., ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
427 zł
z kodem
534 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Zestaw przyborów kuchennych Nest
Ze stali nierdzewnej, 5 szt., ze stojakiem
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Alentejo
Głęboki, ø 23 cm, kamionkowy, turkusowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Pacifica
Na ramen, kamionkowa, kremowa, 970 ml, ø 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Poterie
Na zupę, kamionkowa, ceglasta/beżowa, 560 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
76,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Pacifica
Na ramen, kamionkowa, zielona, 970 ml, ø 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Redonda
Na zupę, kamionkowa, brązowa, 580 ml, ø 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Costa Nova
Filiżanki zestaw Grespresso
8 szt., ceramiczne, na espresso, niebieskie, 210 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
314 zł
z kodem
392 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
58
59
60
...
88
Załaduj więcej